Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

@ A.L.I- wystarczy że doładujesz za 20zł, resztę sami ci z karty ściągną co do złotówki (albo nawet co do grosza)

tongue.gif

 

edit - nie trzeba w ogóle doładowywać za 20zł itp., samo doładuje i od razu ściągnie ile trzeba na końcu

 

 

@ xMAFIA_PLxMICHAL - pewnie wałek/kradzione

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Pytanie kieruje glownie do osob ktore bawia sie w skladki na gry od dluzszego czasu.

Jak rozwiazaliscie problem z liczba kont na ps3 ? Z tego co wiem moze ich byc max 16.

Tymczasem co nowa skladka to zakladam nowe konto. Myslalem ze zaloze jedno do skladek i pozniej tylko bede podmienial dane do logowania do psn, niestety tak sie nie da. Usunac tez nie mozna, bo gra sie nie odpali. Czy gra z psn sprawdza tylko nazwe uzytkownika z ps3 czy takze dane wprowadzone do zalogowania na psn?

Odnośnik do komentarza

Witam. Udało mi się dziś "przypiąć" do mojego konta PSN kartę MasterCard Debit PayPass. Doładowałem mój wirtualny koszyk kwotą 20 PLN a następnie kupiłem na próbę jakiś awatar za 1 PLN (czyli w portfelu PSN zostało 19 PLN). Wchodzę na stronę banku, sprawdzam stan konta i okazuje się że odjęło mi 23 PLN. Wie ktoś o co w tym chodzi?:]

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Dlaczego odpłynęło 23zł to nie wiem - może jakieś inne opłaty masz np. za prowadzenie konta lub kartę - PSS blokował od pewnego czasu testową 1 złotówkę po dodaniu karty i wykonaniu pierwszego zakupu ale potem następował jej zwrot.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego odpłynęło 23zł to nie wiem - może jakieś inne opłaty masz np. za prowadzenie konta lub kartę - PSS blokował od pewnego czasu testową 1 złotówkę po dodaniu karty i wykonaniu pierwszego zakupu ale potem następował jej zwrot.

 

Dzisiaj doładowałem konto kwotą 36 PLN a ściągnęło 38 PLN. Natomiast żadnej złotówki mi jeszcze nie zwrócili...;/ Jeśli chodzi o opłaty za kartę to fakt, coś tam płacę co miesiąc (za ubezpieczenie i posiadanie) ale te pieniądze ściągnęli mi z konta kilka dni wcześniej.

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Dlaczego odpłynęło 23zł to nie wiem - może jakieś inne opłaty masz np. za prowadzenie konta lub kartę - PSS blokował od pewnego czasu testową 1 złotówkę po dodaniu karty i wykonaniu pierwszego zakupu ale potem następował jej zwrot.

 

Dzisiaj doładowałem konto kwotą 36 PLN a ściągnęło 38 PLN. Natomiast żadnej złotówki mi jeszcze nie zwrócili...;/ Jeśli chodzi o opłaty za kartę to fakt, coś tam płacę co miesiąc (za ubezpieczenie i posiadanie) ale te pieniądze ściągnęli mi z konta kilka dni wcześniej.

 

Pawcio ty lepiej sprawdź jakie masz przewalutowanie. Z tego co ja wiem, to ceny są owszem w PLN, ale u mnie w mbanku leci przewalutowanie na równowartość euro. a ponieważ do przewalutowania mbank używa swojego złodziejskiego kursu BRE SPRZEDAŻ zawsze jestem te zeta w plecy

Odnośnik do komentarza
Dlaczego odpłynęło 23zł to nie wiem - może jakieś inne opłaty masz np. za prowadzenie konta lub kartę - PSS blokował od pewnego czasu testową 1 złotówkę po dodaniu karty i wykonaniu pierwszego zakupu ale potem następował jej zwrot.

 

Dzisiaj doładowałem konto kwotą 36 PLN a ściągnęło 38 PLN. Natomiast żadnej złotówki mi jeszcze nie zwrócili...;/ Jeśli chodzi o opłaty za kartę to fakt, coś tam płacę co miesiąc (za ubezpieczenie i posiadanie) ale te pieniądze ściągnęli mi z konta kilka dni wcześniej.

 

Moja kredytowka zabiera mi 1zł za każdym razem, gdy ja podpinam pod konto, ale jest to opłata autoryzacyjna, ktorą zwracają po jakimś czasie. Natomiast w twoim przypadku to raczej nie to, bo kwota obciążenia za grę jest powiększona, a nie rozbita na dwie części. Dlatego podejrzewam, że masz ukryte lub nie oplaty za tranzakcje internetowe. Najlepiej jest bezpośrednio walić do banku z pytaniem, a nie czekać na zbawienie, że może zwrócą. Oszczędzisz sobie niepotrzebnego wkurzania się.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

HELP:

(pytam bo nie wiem ilu kumplom podałem dane do swojego zakupowego konta z grami z pss i chcę podzielić się tymi grami i tym kontem z kolejną osobą)

1. da się sprawdzić z iloma osobami się podzieliłem już kontem?

2. co się dzieje gdyby już ww. konto miało 5 osób i "dałbym" je kolejnej

3. jak jedna z osób posiadająca to konto kasuje je ze swojej ps3 to automatycznie zwalnia się jedno miejsce?

dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

HELP:

(pytam bo nie wiem ilu kumplom podałem dane do swojego zakupowego konta z grami z pss i chcę podzielić się tymi grami i tym kontem z kolejną osobą)

1. da się sprawdzić z iloma osobami się podzieliłem już kontem?

2. co się dzieje gdyby już ww. konto miało 5 osób i "dałbym" je kolejnej

3. jak jedna z osób posiadająca to konto kasuje je ze swojej ps3 to automatycznie zwalnia się jedno miejsce?

dziękuję za pomoc

1.Chyba nie.

2.Nie będzie mogła i tak nic ściągnąć z tego konta, tylko 5 osób które je wcześniej aktywowało ma taką możliwość.

3.Samo usunięcie nic nie da, trzeba dezaktywować konto na konsoli w zakładce "zarządzanie kontami", dalej masz "system activation" i tam wchodzisz w "PS3" , "game" i wybierasz "deactivate system".. Po takim zabiegu miejsce się zwolni.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...