Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam problem z instalacją pobranych gier o większej pojemności 3gb i w górę, jak również sie okazało w tym momencie z aktualizacją gier(Resistance 3, 676mb)

Pojawia mi się błąd 80029564, próbowałem już wielu sposobów i nic ciągle zatrzymuje się na 14%.

Próbowałem pobierać "bezpośrednio" nie w tle, resetowanie ustawień fabrycznych na ps3 oraz routera,pobierania przez wi-fi jak i po kablu niestety ciągle to samo.

Internet mam w UPC 50 mb.

Dzwoniłem do Sony na infolinie, stwierdzili że najprawdopodobniej wina po stronie dostawcy netu i żebym zabrał do kogoś konsole i spróbował pobrać na "innym necie" z tym chwilowo ciężko ale jak nie będzie wyjścia to będę musiał.

Dzwoniłem także do UPC ale tam stwierdzili że nie ma żadnych blokad z portami również jest ok.

Także nie mam już pomysłów co jeszcze mogę zrobić proszę o jakieś rady może ktoś miał tak samo i pozbył się tego problemu…

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jedni mówią że można tak robić a innym niestety nie chce się już aktywować.

Do pewnego momentu można było tak robić na 100% - sam to sprawdzałem.. Po którejś aktualizacji oprogramowania zaczęły napływać informacje że już tak nie można robić. Po tych informacjach osobiście już nie miałem ochoty sprawdzać czy działa :)

 

Post z poprzedniej strony:

Tym nie należy się przejmować bo nie działa to wstecz. Jeśli chodzi o slota to nie widzę problemu jeśli masz hasło i maila. Wystarczy na innej konsoli odzyskać konto. Tak ja to widzę.

I tu sie mylisz,jezeli zostalo uzyte 5 slotow to dzialac owszem bedzie,ale jezeli zdezaktywujesz konto to juz go nie aktywujesz.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Tak usuwają niektóre dema - zwłaszcza EA robi to dość często (usunęli np. NFS HP, Dead Space 2 czy właśnie SSX).

Dlatego warto ciekawsze dema zaznaczać sobie od razu jak wyjdą i zastopować ściąganie albo anulować, bo po samym zaznaczeniu już mamy je na naszej liście pobranych i zawsze można pobrać je jeszcze raz (nawet jak zostało usunięte z PSN). Wiem bo sam tak robiłem parę razy - niedawno demko właśnie Dead Space 2 sobie pobrałem, mimo że na PSN już go nie ma. Ale np. taki NFS HP mimo że mam i mogę ściągać w kółko to już nie odpalę bo to demo działało jak beta - aktywne tylko określony czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak to jest z dzieleniem sie DLC ? Jakis czas temu bylo 5 slotow, ale z tego co wiem teraz jest mniej.

Zastanawiam sie nad zakupem zdrapki PSN bo chcialbym cos kupic z Playstation Store, ale konto mam zalozone na inny kraj niz bedzie zdrapka. DLC kupie na koncie z kraju takiego jak zdrapka, a grac bede na innym, wiec nie wiem czy to wyjdzie. ;) Z tego co wiem to zdrapki sa przypisane do kraju i z UK. nie dzialaja w polsce.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry. Po ogłoszeniu nowej, atrakcyjnej oferty PS Plus pomyślałem, że w celach testowych wykupię sobie kwartalną aktywację. Nigdy wcześniej nie kupowałem nic na PSN a chciałbym jakoś zintegrować to z kontem, nie chce mi się bawić w zdrapki. Czy same instrukcje z konsoli wystarczą czy może należy zwrócić na coś uwagę by w coś głupiego się nie wpakować?

 

Aha, bank BZWBK

 

Panowie, głupia sprawa, zapomniałem hasła bo konta. Zawsze zalogowany więc go nie używałem i "umkło". Czy oprócz strony interntowej SEN jest inna możliwość odzyskania/zmiany hasła? Ta ich strona niby ciągle przeciążona ;/

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Witam. Założyłem sobie Amerykańskie konto na PS3 aby pobrać za jego pomocą kilka demek na PS vitę , których niema na Europejskim ps store . Jednak jak zaczynam zrzucać demka na PS Vitę to wyskakuje komunikat aby wpisać się na to konto US - jak to zrobić . W Amerykańskim koncie mam inne hasła , ID , itd - da się w ogóle zagrać w demka pobrane przez Amerykański PS Store założony na PS3. To samo tyczy sie klasyków z PS One gdy Sony udostępni emulator na Vitę - czy będzie można pobrać z Amerykańskiego PS Store po przez PS3 takie tytuły jak choćby Parasite Eve lub Chrono Cross , których nie ma na Europejski ps store i pożniej zgrać i zagrać w nie na Europejskiej Vicie. Z Góry dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie mam PSV, ale z tego co wiem jest tam ten sam motyw co na PSP (jeden profil na raz), czyli musisz się po prostu zalogowaćna przenosnej konsoli na konto z którego pobrałeś te gry (wpisać maila i hasło do konta US, uprzednio kasując z konsoli to obecne). Jak bedziesz zalogowany na innym to wtedy gry nie będą się odpalać.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie mam PSV ale z tego co się orientuję (doniesienia przed premierą) to trzeba przywrócić konsolę do ustawień fabrycznych a to będzie wiązało się z utratą wszystkich Save'ów etc. Rozwiązaniem jest mieć 2 karty pamięci ew. bawić się w kopiowanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...