Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem z gra Hustle King od roku gralem bez problemowo. Od 2 miesiecy nie gralem, Wiec dzis wlaczam a przy uruchamianiu informacja ze: "aby uzyskac dostep do tego materialu, nalezy odnowic licencja w PPS i odsyla mnie do slkepiku. O co chodzi bo nieman pojecia. Gra byla zakupiona z konta od kuzyna. Wczoraj kupilem dodatek snookera z mojego konta ale na konsoli kuzyna. On gra bez problemowo. A u mnie cos nie tak. Zgory dzieki za pomoc. PS. sory za pisownie, pisze z PS3.

Odnośnik do komentarza

Witam Mam problem z gra Hustle King od roku gralem bez problemowo. Od 2 miesiecy nie gralem, Wiec dzis wlaczam a przy uruchamianiu informacja ze: "aby uzyskac dostep do tego materialu, nalezy odnowic licencja w PPS i odsyla mnie do slkepiku. O co chodzi bo nieman pojecia. Gra byla zakupiona z konta od kuzyna. Wczoraj kupilem dodatek snookera z mojego konta ale na konsoli kuzyna. On gra bez problemowo. A u mnie cos nie tak. Zgory dzieki za pomoc. PS. sory za pisownie, pisze z PS3.

Masz na konsoli konto z którego ściągałeś gre ?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pojawił się update w sklepiku a trochę się pogubiłem w tym. Rozumiem, że teraz normalnie będą już updajty jak przed awarią w te same dni?

Tyle, że między updejtami będą wrzucać zaległy stuff?

 

Przy okazji nie wiem czy było to przed awarią ale teraz można sobie podejrzeć (preview) dynamic theme.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Czy Wy też możecie pobrać tylko jedną grę z Welcome Back? Pobrałem Dead Nation, ale drugiej już nie mogę. O co chodzi? Miały być przecież dwie gry. W wybór darmowych pozycji nie mogę wejść, tylko w PS Plus.

 

@down: dzięki, wybaczcie, że nie chciało mi się spojrzeć na wcześniejsze posty.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po zalogowaniu :

 

 

1-Account Management

2-Transaction Managment

3-Services list

4-PSN promotions

 

Tam powinny byc te gry.

Tak zrobiłem w końcu, ale wcześniej dałem radę pobrać jedną grę z PS Store. Gdy wszedłem w PSN promotions, miałem do wyboru dwie gry do pobrania mimo, że ściągnąłem już jedną wcześniej. :D Poza tym jeszcze dwie pobrałem z amerykańskiego PS Store, czyli razem 5 gier za free. Plus Burnout Paradise z PS Plus, czyli razem 6 gier za darmo.

Odnośnik do komentarza

witam

już na poprzedniej stronei był problem poruszany, ale ponowie bo przepadł bez echa...

 

znalazłem w special offers pierwsze dwie części assassins creed za 9,99$, tyle, że...

nie mogę doładować konta US. odrzuca mi 3 różne karty, z czego z dwóch już kiedyś korzystałem. albo error 8xxx albo komunikat ze nie udało się doładować portfela...

 

miał ktoś podobny problem? a może komuś udało się to pokonać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...