Skocz do zawartości

EURO 2012 Polska - Ukraina


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

No ja wybrałem przelew bankowy i do tej pory nic nie przyszło, a nie chcę się obudzić z ręką w nocniku jak się okażę, że termin wpłat już miną, a szkoda dwóch wejściówek na półfinał:confused:

 

No w końcu dzisiaj list przyszedł:biggrin: Szkoda tylko, że termin zapłaty mam do środy.

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chętnie nabyłbym bilety na jakieś mecze w Wawie/Wro po rozsądnej cenie. Te oferty na allegro to raczej fejki, co nie?

 

+ Dodał MODERATOR

To nie pchli targ. Oferty kupna/pomocy kupna/ sprzedaży itp. załatwiajcie sobie w innym miejscu. Nie tyczy się to tego konkretnego pytania, tylko odpowiedzi, które na nie padły.

Odnośnik do komentarza

Polska Głos Wielkopolski: Jak wynika z informacji "Głosu Wielkopolskiego", we wtorek rozpocznie się śledztwo w sprawie nieprawidłowości, do jakich miało rzekomo dojść w trakcie modernizacji Stadionu Miejskiego w Poznaniu.

 

Poznańska prokuratura zajmie się sprawą w związku z informacjami, które przekazało Centralne Biuro Antykorupcyjne. Sprawą zajmie się Wydział VI do Spraw Przestępczości Gospodarczej. - Zawiadomienia zostały złożone przez CBA w zeszłym tygodniu - potwierdza Magdalena Mazur Prus z poznańskiej Prokuratury Okręgowej.

 

Według CBA do nieprawidłowości mogło dojść na etapie jednego z przetargów, związanego z wyposażeniem stadionu w Poznaniu. Kolejne wątpliwości dotyczą prac projektowych i innych wątków, związanych z realizacją inwestycji.

 

Jak podała TVP, ewentualne nieprawidłowości wykryto zarówno w spółce Euro Poznań 2012 jak i POSiR. Z naszych informacji wynika, że nie będzie jednak dwóch oddzielnych postępowań. Śledczy potraktują obie sprawy jako jedno zagadnienie. CBA sprawdza modernizację stadionu od lutego.

 

 

 

No proszę, w końcu komuś się przestały liczby w tabelkach zgadzać ;)

Odnośnik do komentarza

- Wszystko wskazuje na to, że Stadion Narodowy nie będzie oddany do użytku przed 6 września, dlatego piłkarski mecz towarzyski z Niemcami nie będzie mógł być na nim rozegrany - powiedział podczas konferencji prasowej w Warszawie minister sportu Adam Giersz.

 

Szef resortu odpowiadał na pytania dziennikarzy po konferencji premiera Donalda Tuska, zorganizowanej w stolicy na głównej polskiej arenie piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku.

 

Na pytanie, gdzie spotkanie zostanie rozegrane, Giersz stwierdził: - Organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, tam należy oczekiwać odpowiedzi. Ja uważam, że oba zespoły powinny zagrać na stadionie w Gdańsku, który do tego czasu będzie chyba gotowy.

 

 

XD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Operacja Big Lift na Stadionie Śląskim została przerwana. O godz. 10 naprężeń nie wytrzymały dwa mechanizmy mocujące, tzw. krokodyle, przytrzymujące stalowe liny. na Stadionie trwa gorączkowe ustalanie przyczyn problemów technicznych.

Oficjalnie na razie wiadomo tylko tyle, że podczas operacji naciągania stalowych lin, które mają podtrzymywać dach Stadionu Śląskiego, doszło problemów technicznych.

 

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że naprężeń nie wytrzymały tzw. krokodyle podtrzymujące liny naciągowe.

Inżynierowie, którzy są na miejscu, ustalają przyczyny awarii.

 

- Słychać było huk i odczuwalny był silny wstrząs - relacjonuje jeden ze świadków zdarzenia.

4e2011eb11f4e_p.jpg

 

Już drugi raz mamy problem z tymi krokodylkami(poprzednio w marcu 2011 jeszcze przed podnoszeniem dachu stwierdzono na nich mikropęknięcia). Ojjjj wielka szkoda Śląskiego..

 

4e1dadafe5ca8_g1.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

To tylko potwierdza że w Polsce nie da się wybudować dużego stadionu bez większych problemów, a wyjątkiem potwierdzającym regułę jest stadion przy Łazienkowskiej (chyba że o czymś nie wiem?).

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Nie ma czegoś takiego jak wyjątek potwierdzający regułę. Jeśli jest wyjątek, to już nie ma reguły ;P

 

A to akurat jest problem z materiałem i równie dobrze mogło się zdarzyć w Hiszpanii czy Norwegii. IMHO ofkoz.

 

Obawiam się że to engowie coś z(pipi)ali przy wyliczeniach xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...