Skocz do zawartości

EURO 2012 Polska - Ukraina


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy czekałem na przystanku tramwajowym podeszło do mnie kilku typów, którzy informowali się jak dojechać na Bułgarską :blink:. Po chwili "konwersacji", jeśli to idzie nazwać rozmową dowiedziałem się, że jeden koleś jest z Warszawy, kolejny z Wrocławia, a pozostali są z Częstochowy (tam jest jakiś klub?). Koleś z Wrocławia był lekko po spożyciu i gratulował Nam - Poznaniakom za zwycięstwo nad Manchesterem City, w podobnym stylu wypowiadał się facet z Warszawy. Reasumując kazali przekazać wszystkim kibicom Lecha "najserdeczniejsze gratulacje" :whistling: .

 

Kibicowanie na meczach reprezentacji to jakaś paranoja i wielka pomyłka. Gdyby nie było kotła, to doping by nie istniał. Kilkakrotnie z kumplem próbowaliśmy rozkręcić Januszy i Pikników, ale bez większego skutku :dance:. Za to wszystkim podobała się fala, więc to chyba jedyny plus.

 

Dodam, że prezentacja pluszaków została wygwizdana przez większość kibiców, którzy zasiedli na pierwszej gotowej arenie w Polsce. Telebimy w dalszym ciągu nie pokazują nic więcej oprócz wyniku i aktualnego czasu gry.

 

Gdybyś chodził na mecze Lecha, to byś wiedział, że pokazują mecz[tak jak to widzi wiara z C+ , info o zmianach/ilości kibiców itp duperele. Co mecz coraz więcej pierdół dodają. Na repie był tylko wynik.

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że zaraz padnie zarzut, jeśli nie wymienię "dupereli", które są teraz pokazywane, a o których jak na razie można marzyć.

W przeciwieństwie do innych nie będę się z Tobą licytował, ile razy byłem, a ile razy mnie nie było..

 

W gwoli ścisłości na reprezentacji nie było tylko samego wyniki, ponieważ również zobaczyliśmy zdjęcia piłkarzy, którzy zagrali w wczorajszym meczu.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Są teraz pokazywane, ale na innych stadionach. Natomiast w kontekście konkretnego stadionu (czyt. Miejskiego w Poznaniu) o kilku "duperelach" można jedynie pomarzyć. Ot, Twój błąd logiczny został rozwiany. Niestety nie wiem, czy masz możliwości, aby oglądać mecze nie tylko w Poznaniu, ale w innych Europejskich krajach. Jeśli tak, to wiesz o czym mówię.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Gdy czekałem na przystanku tramwajowym podeszło do mnie kilku typów, którzy informowali się jak dojechać na Bułgarską :blink:. Po chwili "konwersacji", jeśli to idzie nazwać rozmową dowiedziałem się, że jeden koleś jest z Warszawy, kolejny z Wrocławia, a pozostali są z Częstochowy (tam jest jakiś klub?). Koleś z Wrocławia był lekko po spożyciu i gratulował Nam - Poznaniakom za zwycięstwo nad Manchesterem City, w podobnym stylu wypowiadał się facet z Warszawy. Reasumując kazali przekazać wszystkim kibicom Lecha "najserdeczniejsze gratulacje" :whistling: .

 

Kibicowanie na meczach reprezentacji to jakaś paranoja i wielka pomyłka. Gdyby nie było kotła, to doping by nie istniał. Kilkakrotnie z kumplem próbowaliśmy rozkręcić Januszy i Pikników, ale bez większego skutku :dance:. Za to wszystkim podobała się fala, więc to chyba jedyny plus.

 

Dodam, że prezentacja pluszaków została wygwizdana przez większość kibiców, którzy zasiedli na pierwszej gotowej arenie w Polsce. Telebimy w dalszym ciągu nie pokazują nic więcej oprócz wyniku i aktualnego czasu gry.

 

Gdybyś chodził na mecze Lecha

 

;D

 

 

stona chodzi od roku <hooligan>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Slavek i Slavko - takie imiona będą nosić oficjalne maskotki piłkarskich mistrzostw Europy w 2012, które rozegrane zostaną na stadionach w Polsce i na Ukrainie. Wyboru dokonali kibice głosujący za pośrednictwem internetowej strony UEFA oraz w restauracjach McDonalds w obu krajach. Wyniki ogłoszono w sobotnie południe w Kijowie - mieście, w którym odbędzie się finał Euro 2012.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak pisał ktoś w jednej ze szczecińskich gazet, organizatorzy użyli programu trzeciej kategorii do tworzenia maskotek turniejowych. Tego samego co przy EURO 2008 (ta sama, nijaka para piłkarzyków), a następnie dali do wyboru propozycję imion: głupią, głupszą i najgłupsza, więc nie ma się co dziwić, że wygrała ta głupia.

A kibice pewnie oleją oficjalne imiona i zostaną przy Piwko i Wódko ;]

Odnośnik do komentarza

Boże, to są wasze pierwsze mistrzostwa czy co? Trix i Flix. Footix. Zakumi. Nik, Kaz i Ato.. Tak, to są naprawdę mądre i naprawdę ważne imiona. Zapisanie Sławek jako Slavek faktycznie jest niesamowicie głupie na tym tle. Dajcie spokój. Nikogo to nie obchodzi. Ostatni raz mnie obchodziły maskotki na Mundialu w USA, jak dodawali do happy meala.

Odnośnik do komentarza

Boże, to są wasze pierwsze mistrzostwa czy co? Trix i Flix. Footix. Zakumi. Nik, Kaz i Ato.. Tak, to są naprawdę mądre i naprawdę ważne imiona. Zapisanie Sławek jako Slavek faktycznie jest niesamowicie głupie na tym tle. Dajcie spokój. Nikogo to nie obchodzi. Ostatni raz mnie obchodziły maskotki na Mundialu w USA, jak dodawali do happy meala.

 

Kogut w 98 rządził!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

MBI14042011_2708.jpeg

 

Nowe logo PZPN! Przypomina mi trochę logo PiS-u. Ważne, że zmienili te stare, ponieważ było z lekka archaiczne i nie pasowało do tych, które są używane współcześnie. Musze przyznać, że spodziewałem się trochę innego pomysłu. Widać, że minimalizm wziął górę.

 

Dla porównania stare logo:

 

 

logo_pzpn02.jpg

 

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...