Skocz do zawartości

EURO 2012 Polska - Ukraina


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Stadion Lecha to nie jest tragedia bo jego projekt bardzo mi się podoba,trybuny blisko płyty boiska to jest TO.Do tego zawsze mam słabość do stadionów z trybunami z kilku poziomów :P Mam jedyne wielkie zastrzeżenia do firmy która go buduje o jakość jego wykończenia.Zresztą porównaj sobie fotki gotowego zaplecza pod jedną z trybun Lecha do zaplecza Śląskiego (nawet i ty i ja wkleiłeś foty pokoju odnowy) - różnica jest kolosalna na korzyść Śląskiego.

 

 

edit-trybuny są daleko od boiska bo to stadion nie tylko piłkarski ,a też żużlowy.Po remoncie nawierzchnia żużlowa zniknie i zastąpi ją bieżnia więc stadion będzie w pełni lekkoatletyczny.I kiedyś było porównanie widoczności Śląskiego do innych stadionów z bieżnią(min.narodowy Niemiec w Berlinie,Romy w Rzymie itp) i wypadał na ich tle tak samo.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość jarząbek

Z tym, ze te zdjęcia, której wkleiłem są z 2005 roku - i nie jestem pewien, czy przedstawiają pokój odnowy (2 zdjęcie to na pewno szatnia, 3 - wiadomo). Nie chciało mi się przeglądac tysiąca fotek w poszukiwaniu jakiegos okreslonego pomieszczenia. Wkleiłem pierwsze lepsze, które znalazłem.

 

Jak ktoś jest zainteresowany obserwacja postepow w Poznaniu na bieżąco to LINK.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Maiden

Też czytałem na forum Wiary Lecha, że firma budująca stadion w Pozaniu robi to fatalnie. Niedaciągnięcia wymienione przez Ficusia są prawdziwe. A o "zgalareciałej" trybunie na meczu z Nancy (?) słyszał już chyba każdy. Dla mnie to nie do pomyślenia.

 

Osobiście cieszy mnie, że stadion narodowy będzie tam gdzie jego miejsce. W stolicy. Do tego bardzo podoba mi się jego projekt.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk te cztery miasta gościć będą piłkarzy z całej Europy (odpadły Kraków i Chorzów).

 

Ukraińskie miasta do końca listopada muszą przekonać UEFA, że zasługują na mistrzostwa. W grudniu 2009 roku eksperci europejskiej federacji sprawdzą jak idą przygotowania w Charkowie, Doniecku oraz we Lwowie i podejmą ostateczną decyzję (pewny może być tylko Kijów). Jeśli nie będzie postępów Euro 2012 zostanie przeprowadzone w zaledwie dwóch ukraińskich miastach. Szef ukraińskiej piłki Hryhorij Surkis w to nie wierzy: - Najważniejsze, że UEFA potwierdziła, że chce równego podziału miast (4+4) - powiedział.

Odnośnik do komentarza

no a czemu miałaby nie gonić, skoro jasno i wyraźnie jest napisane, że nie można pić na dworze alko. Skandalem moim zdaniem jest pominięcie Chorzowa w wyborze miast organizatorów. Mieszkam blisko i widzę jak wygląda, stadion, baza hotelowa, dojazd, lotnisko. To będzie jedno z lepiej przygotowanych miast na euro 2012, a nie odbędzie się w nim żaden mecz. SKANDAL !

Odnośnik do komentarza

decyzja wg mnie skandaliczna ale tylko takiej się spodziewałem,czarny PR wokół Chorzowa tworzyło się już od dnia przyznania nam Euro.Do tego stopnia ten negatywny wizerunek urósł,że wielu myśli ,że Stadion Śląski to wielki wał ziemi położony w brudnym i zasyfiałym Chorzowie między rozpadającymi się budynkami,,gdzie każdy mieszkaniec jest brudny od węgla i powietrza i nie ma tam grama trawy lub drzewa.....

 

No coż wojna gorolsko-hanysowska choć durna trwa od początków istnienia Polski.Z naszego regionu nie ma żadnego znanego i wpływowego polityka zarówno w tym rządzie jak i poprzednim tak więc takie są owoce....

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ALE JAJCA

 

- Ukraińska ekstraklasa funkcjonuje bezprawnie i zostanie zlikwidowana - poinformowała o wyroku okręgowego sądu administracyjnego w Kijowie Informacyjna Agencja Radiowa. Serwis futbol.pl informuje dodatkowo, że wyniki rozgrywek do 1996 roku zostaną unieważnione.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65085,6796363,...ikwidowana.html

Odnośnik do komentarza
No, tylko że podczas PK grali raptem na 1 stadionie przygotowanym z myślą o MŚ. Na rok przed imprezą większość stadionów jest u nich w trakcie budowy i jeszcze robole strzelają fochy. FIFA na bank jest zachwycona ; )

 

Jak na jednym, skoro o tej samej porze leciały zazwyczaj dwa mecze :/

 

Może jedni grali wcześniej i potem puszczali retransmisje podpisaną jako live ;) . Chociaż wikipedia mówi, że grano na 4 stadionach w 4 miastach.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Jakby było potrzeba to by zbudowali takie same gów.na jak w austrii - jednorazowe hehe. No i ten, ogólnie tak to jest jak się usłyszy jakiegoś szpakowskiego w tv i się powtarza :/ Stadiony mają, nie ma infrastruktury. Ale tam nawet czarnuchów mogą zaprząc do ryksz i już będą międzymiastowe połączenia i to za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
No, tylko że podczas PK grali raptem na 1 stadionie przygotowanym z myślą o MŚ. Na rok przed imprezą większość stadionów jest u nich w trakcie budowy i jeszcze robole strzelają fochy. FIFA na bank jest zachwycona ; )

 

Jak na jednym, skoro o tej samej porze leciały zazwyczaj dwa mecze :/

 

Może jedni grali wcześniej i potem puszczali retransmisje podpisaną jako live ;) . Chociaż wikipedia mówi, że grano na 4 stadionach w 4 miastach.

grali na 4 stadionach - 1 na którym za rok będą grać MŚ i trzech innych,które za rok nie będą gościć MŚ.Grali tak dlatego bo ze stadionów na,których mają odbywać się finały MŚ w 2010 gotowy był właśnie tylko jeden :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...