Skocz do zawartości

EURO 2012 Polska - Ukraina


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

No to sobie obejrzyj inne projekty mistrza ryżyńskiego. Najbardziej charakterystyczne są zadaszenia. Ofkoz robione są tak, żeby nie chroniły przed deszczem :F

 

Ogólnie stadion mi się za(pipi)iście podoba ale takie kwiaty w(pipi)iają. Z tym że jak się chodzi pokibicować, to nie mają one najmniejszego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Widzę że mamy podobne odczucia. A Zima ma pewnie ciągoty pedofilskie, więc mu się łobuziaki podobają :D

 

Łobuziaki...

 

max_6f5b50f6d9c3fac938149e62bddcc750.jpg

Stona Twój projekt jest lepszy od tamtego gówna, masz plusika :thumbsup:

 

E: Ja by im dał na imię Lecho i Jaro. Takie słowiańskie :rolleyes:

 

E2: Maskotka w kolorach Polski powinna mieć na szyi KRZYŻ , a maskotka ukraińska np. różaniec/koran/stary testament itp. (Yano się lepiej na tym zna)

Od razu by wzrosło zainteresowanie Mistrzostwami. :diablo:

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Tam (pipi)icie...moim zdaniem fajne maskotki... a Siemko i Strimko to lajtowe imiona. Muszą być łatwe w wymowie i zarazem dźwięczne w jakiś sposób. Pamiętajmy,że to nie tylko mistrzostwa dla Polaków i Ukraińców,ale dla całej Europy. Ludzie z innych krajów połamali by sobie języki przy Maćkach,Andrzejach,Przemkach itp.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Był jeszcze projekt krakowiaczka tańczącego z kozakiem... A co do imion to najlepiej pasowałyby te, które są popularne w danym kraju, np. Adam i Semen, albo Lech i Semen. Te, zaprezentowane są zbyt wymyślne.

 

Nie dość, że te maskotki wyglądają tragicznie, to jeszcze chcesz, żeby imię Ukraińca kojarzyło się Anglikom ze spermą? :wink: Wystarczy już tego wstydu na całą Europę...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Był jeszcze projekt krakowiaczka tańczącego z kozakiem... A co do imion to najlepiej pasowałyby te, które są popularne w danym kraju, np. Adam i Semen, albo Lech i Semen. Te, zaprezentowane są zbyt wymyślne.

 

Nie dość, że te maskotki wyglądają tragicznie, to jeszcze chcesz, żeby imię Ukraińca kojarzyło się Anglikom ze spermą? :wink: Wystarczy już tego wstydu na całą Europę...

Chodziło mi o jakieś typowo ukraińskie imię, innych nie znam. Moja propozycja maskotek to żołnierz legionów i partyzant UPA.

Odnośnik do komentarza

No to akurat prawda, świat ma raczej wyje'bane na to, czy Polska wymyśliła ładną maskotkę. Was obchodziły maskotki mistrzostw kiedykolwiek? Mnie nie. Wiem, że zazwyczaj są jakieś upośledzone ludziki.

 

euro2004_mascot.jpg

 

Nojaniemoge.

 

Ale to i tak nic przy maskotkach, które widać już zapomnieliście, z Korei i Japonii. Ich wygląd generalnie potwierdzał żartobliwą opinię, że w Korei nie mieszkają ludzie, tylko Zergi. Imiona? Nie Hwang, Hirokazu and Yoon-Jo. Nick, Kaz i Ato.

 

Korea-Japan1.png

 

Nick, Kaz i Ato.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...