Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam lipę z grami za dużo ostatnio mam nowych tytułów dla mnie ale pocinam ogólnie w 6 gier :D Infamous - Bioshock - Far Cry2 - Prince of Persia - Midnight Club LA - Mirrors Edge.

Jak Ci tak źle to obstaw z dwie. Ja już w nic nowego nie grałem z ponad 2 miechy. Totalny brak kasy :/ Dobrze, że dziś demo Pesa wychodzi.

Odnośnik do komentarza

ja mam lipę z grami za dużo ostatnio mam nowych tytułów dla mnie ale pocinam ogólnie w 6 gier :D Infamous - Bioshock - Far Cry2 - Prince of Persia - Midnight Club LA - Mirrors Edge.

Jak Ci tak źle to obstaw z dwie. Ja już w nic nowego nie grałem z ponad 2 miechy. Totalny brak kasy :/ Dobrze, że dziś demo Pesa wychodzi.

 

no niestety jest źle po miesiącach totalnej posuchy mam przesyt dobrych tytułów i aż dupa boli z żalu bo nie wiem jaką grę mam wrzucic do czytnika.

Odnośnik do komentarza

inFamous - na prawde jestem mile zaskoczony , nie spodziewałem się aż tak dobrej gierki ,a tu oderwać się nie mogę . Szczerze polecam!

ZEN Pinball - żyłowanie wyników , nie chwaląc się mam najlepsze wyniki na 3-ech stołach (hłe hłe) już na 4-ech podstawowych stołach z całej mojej friendlisty :D . PS. ZEN Pinball zjada xboxowego FX Pinbala na śniadanko ...

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Chronicles of Riddick. Ale gra mnie zablokowała na amen, w pewnym momencie. OMG. Grr

A ja dzisiaj akurat ta gre skonczylem :P Zarowno Escape from Butcher Bay, jak i Assault on Dark Athena - swietne gierki (chociaz Butcher Bay imo lepsze). Szkoda ze nie wychodzi wiecej takich gierek - producenci wola wypuszczac kolejne podobne do siebie FPSy :/.

Tu poprostu trzeba czasami przystanac i pomyslec - to nie CoD, gdzie przesz bezmyslnie do przodu.

Strasznie sie ciesze, ze kupilem ta gierke - jakies 20h grania :P (nie liczylem dokladnie, ale takie odnioslem subiektywne wrazenie).

No to teraz jeszcze zostalo przejsc Heavenly Sword i Uncharted na crushing [oraz Resident Evil 5 na professional - mam nadzieje, ze w koncu dam rade przejsc bossa murzyna-giganta].

Odnośnik do komentarza

To nie chodzi o taki blok. Może pamietasz moment kiedy w "Escape", kierujesz Mechem i w koncu dochodzisz do pomieszczenia w ktorym wylaczaja swiatla. No to ja tam dotarlem z 5% Hp, a w przejsciu stoi kolejny Enemy do rozwalenia, no i po prostu nie ma bata zebu nie zginac :(

 

Jakby ktos mial SAVEa zaraz po tym momencie to piszcie na PM.

Edytowane przez drab
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...