Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Na dworze goraco, wiec nie ma za bardzo atmosfery na dluzsze posiedzenia z konsola. Zaczalem wiec pykac w Under Siege, bo jako ze bylo na wyprzedazy w PSNie, kupilem. W grze dowodzisz grupka malych zolnierzy, ktorymi kierujesz wedlug uznania, podnosisz im statystyki, etc. Jestem pod koniec 2. rozdzialu (rozdzialow jest chyba 5) i gra pokazuje juz swoje pazurki. Zle dobrani podopieczni i misje trzeba zaczac od poczatku. Nie jest wiec latwo, co zaliczam in plus.

Dlugie loadingi (choc gra odpala sie przeciez z dysku), niemoznosc przypisania okreslonych klas wojakow do kierunkow na padzie na stale to niestety minusy produkcji. Polecam wszystkim, do wyrwania za 4 funty na PSNie (polska cena pewnie bedzie oscylowala okolo 20 PLNow).

Odnośnik do komentarza

Oczywista oczywistość, że Max Payne 3.

 

Plan na papierze jest prosty jak budowa cepa:

 

-katuje multi wbijając trophy za 50 lvl + pewnie trophy dlc

-czekam na poradnik z zavi, zaliczam hc ze wszystkimi znajdźkami

-czekam na łatkę PL, zaliczam oldschool

-i na koniec zostawiam nowojorską hc minute

 

Zapewne mission impossible :]

Odnośnik do komentarza

Super Street Fighter IV, powrot po 2 latach. Wczoraj znowu zaczalem i niestety ta gra do mnie nie przemawia. Czemu wyprowadzanie ciosow jest tak trudne (krecenie kolek na padzie :shok: i inne tego typu kwiatki). Niewiele tez rozumiem z tej legendy jaka umiescil przy liscie ciosow. Podali objasnienia do kilku kombinacji, ktorych sam bym sie domyslil, a kiedy przyjdzie wykonac jakis cios z listy, nie wiadomo o co chodzi.

Pewnie popykam jeszcze troche i znowu odstawie na nieokreslona przyszlosc, a tak duzo gralem przed laty w bijatyki :(

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Raz dziennie postanowiłem grac w tryb New York Minute Hardcore w Max Payne 3. Jak skusze to wyłączam łajzę i gram sobie w...

 

Singularity - najgorsze multi jak w życiu widziałem (na równi z tym z Dead Space 2). Single player jest intrygujący ale żeby zaraz piszczeć z zachwytu tak jak w reckach? Do Bioshocka to to tak podobne jak ja do Brada Pitta.

Odnośnik do komentarza

Odstawiłem na chwilę Batmana AC na rzecz Fallout New Vegas (jedyny Fallout, którego nie ukończyłem...)

 

Do tego od czasu do czasu LEGO HP 5-7 w co-opie.

 

W poniedziałek odbieram Dragon's Dogma, a na "ławce rezerwowych" czeka Dragon Age Ultimate Eddition oraz Borderlands GOTY - nie wiem jak ja to wszystko ogram... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Gry przereklamowane i niedocenione produkcje - zawsze interesowal mnie ten temat. Szukajac wiec na necie kolejnej niedocenionej, aczkolwiek dobrej gry, znalazlem kilka recenzji ostatniej czesci serii Red Faction, z podtytulem Armageddon...

Red Faction Armageddon jest gra z dobrze prowadzona fabula, dobra grafika, multiplayerem i swiatem, w ktorym niemal wszystko mozna zniszczyc.

Jesli lubisz klimaty Dead Space, powinienes polubic Red Faction. Polecam, do wyrwania za pare zlotych.

W Super Street Fighter IV gram pasjami. Wyprowadzanie tych pokreconych kombinacji na padzie jest mordega. W online zbieram baty, choc sam tryb online jest bardzo sprawny, z minimalnym lagowaniem. Trofea trudne, motywujace do ich zdobywania, a nie zrobione na odwal. Polecam fanom bijatyk 2D i osobom szukajacym wyzwan.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Znowu Batman Arkham City, postanowiłem zaliczyć wszystkie kampanie Catwoman. Zostały mi jeszcze (albo aż) dwa ostatnie predator challenges na extreme. Ogólnie to Catwoman lepiej mi się walczy niż Batmanem, jej szybkość jest ogromnym plusem. Gorzej u mnie w planszach skradankowych, tu często nie daję rady.

Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...