Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na Sleeping Dogs nadrabiam zaległości, padło na Heavenly Sword (w końcuuu). Póki co przyjemna-dobra gra, lepsza niż się spodziewałem chociaż to zwyczajnie nie moja bajka, klimaty (fabuła, czasy, postacie - inspiracje chińskimi filmami czuć na kilometr).

 

Jedno muszę przyznać mimo pięciu lat na karku gra wygląda momentami świetnie (tylko pieprzony screen tearing ;/), cut-scenki to już w ogóle pierwsza liga. No i liczba jednostek na ekranie z jakimi walczymy też robi wrażenie - inaczej pisząc pozytywny (wizualny) szok.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Obecnie siekam w Space Marine'a. Kampania jak narazie ledwo liźnięta, całkiem przyjemna ale obawiam się, że wszystkie rozdzialy beda wygladaly: dojdz do celu, obron sie przed kolejnymi falami orkow, idz dalej. Bardzo miło sie szpila natomiast ze znajomymi w Exterminatus ale pewno też stosunkowo szybko stanie sie to nudne. Średniak +

Odnośnik do komentarza

Infamous 2 i przystawka Infamous: Festival of Blood.

Infamous 2 jest zdecydowanie za latwy, trofea takze. Grafika poprawiona w stosunku do jedynki znacznie, historia niestety gorsza. Polski dubbing w grze to jakis zart, niestety. Na sile robione.

Festival of Blood jest za to naprawde ciekawy. Cole przedstawiony w innym swietle, tym razem walczacy z wampirami.

Polecam oczywiscie obie gry, choc po drugiej czesci spodziewalem sie wiecej :(

Odnośnik do komentarza

Spec Ops: The LIne

Średniaczek dobry do pożyczenia. Od dawna nie spotkałem się z grą, której ocena w PE pokrywałaby się z moimi odczuciami. Jedynie graficznie nie wydaje mi się to takie brzydkie. No i Nolan North daje radę :) Obecnie robię przejście na najwyższym poziomie trudności - strasznie wkurzająca sprawa. Nie, nie dlatego, że jest jakoś super trudno (W@W był super trudny) tylko dlatego, że ginie się jak świnia a loadingi trwają po 25 sek. plus czasem nieskipywalne scenki - masakra :confused:

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Włączyłem dziś na moment Dark Souls, żeby zobaczyć jak się w to gra w porównaniu z DemS...i przed chwilą wyłączyłem konsolę. Zginąłem już milion razy, ale tak czy owak obycie w poprzedniczce pomaga jak cholera. Świetna gra.

 

Prócz tego nie przestaję szarpać w multi Mass Effect 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...