Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach nadrabiania zaległości za 2010 zabrałem się za Splatterhouse i jestem zachwycony. Bardzo przyjemna, krwawa jatka z metalowym ostem i lekko cel-shadingową grafiką. Fajne! Zabrałem się też za drugi scenariusz (Lucia) w niesławnym Devil May Cry 2 z HD kolekcji. Gra oczywiście odstaje od kultowej jedynki i trójki, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Całkiem przyjemny i łatwy slasherek w sam raz by się odstresować.

Odnośnik do komentarza

Max Payne 3- jestem w 9 rozdziale.

+ fabuła jest całkiem ciekawa, mimo, że nie jest jakaś pogmatwana

+ bohaterowie są interesujący

+ ŚWIETNE i RÓŻNORODNE lokacje, na pierwszy rzut oka zwykłe, ale gdyby się tak dłużej zastanowić, to w żadnej grze, a na pewno w ostatnich produkcjach, tego typu pomysły na miejsca akcji nie były realizowane

uwiodły mnie favele, cmentarz, stadion, biura, klub, łódź a nawet te hangary autobusowe

 

+ wielka przyjemność z masakrowania tabunów wrogów- przechodzę grę na normalu i jestem pewien, że po skończeniu zabiorę się za harda

+ bullet time!

+ postać i rozkminy Maxa

+ różnorodność broni

+ mimo wszystko realizm

+ bullet time + quick time events

 

znamiennych minusów nie stwierdzam. Może w przyszłości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uncharted: Zlota Otchlan. Wlasnie ukonczylem gre na "trudny" i biore sie za crushing :) Gra jest swietna. W porownaniu do wersji z duzych konsol, w ZO mamy po(pipi)ki i zdjecia do zbierania. Fabula troche odstaje od poprzedniczek ale i tak cud, miod i orzeszki :) - bedzie 4 platyna Uncharted

 

Rachet & Clank 4 na jednego - podobnie jak wyzej, platynuje. Zostaly sie juz tylko te latwe trofiki dotyczace leveli. Gra z plusa, prosta, fajna i przyjemna. Fajnie gra sie w multi z innymi futrzakami :)

Odnośnik do komentarza

CoD: World at War na weteranie. Przeszedlem na normal i nie powiem, byly momenty, ale to co sie dzieje na weteranie to jakis zart. Pal licho granaty, ktorymi Niemcy naparzaja jak glupi( jesli nie zdolasz uciec na czas albo odrzucic, zginales), jeszcze je przeboleje, ale respawnujacy sie w nieskonczonosc przeciwnicy to juz totalna bzdura. Calosc rozgrywki sprowadza sie do powtarzania akcji co kilkanascie/kilkadziesiat sekund. Checkpointy wsadzil jakis idiota, bo sa rozmieszczone tam gdzie nie powinny(a to przed cutscenka, a to zaraz na poczatlu levelu).

 

Fabula tez jakas niespojna. Dwoch bohaterow, jeden dziala w Europie, drugi w Azji. Ech. wsadzone na sile. Co ich laczy? Nie mam pojecia. Pojawia sie tez jakis level z zombie, ale to pomine juz milczeniem.

 

Kupilem za 20 PLN i dobrze, ze nie za wiecej, bobym sie nieco zdenerwowal.

Czy wszystkie gry z serii CoD maja "genialne" inaczej odradzanie sie przeciwnikow, czy tylko ta poczwara?

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Trzeba gromadzić i ogrywać resztki przed przyszłorocznym ostatecznym uderzeniem killerów na obecną generację, żeby móc spokojnie zakupić PS4 na premierę i nie płakać, że coś się przeoczyło. A zatem do lutego 2013 na ruszt obecnie wrzucam, bądź w najbliższych dniach wrzucę: El Shaddai, TTT2, Splatterhouse, Resonance of Fate, PoP 2008 + Epilogue, Lollipop Chainsaw. Yessss.

 

A obecnie Batman: AA oraz "Raczet z Plusa"

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu katuje LBP2, obecnie ace'uje levele (póki co żaden level nie umywa się do Bunkra z Jedynki hehe). Teraz żałuję, że w ostatniej chwili zrezygnowałem z pre ordera na premierę. Może Dwójeczka nie jest już tak genialna jak Jedynka ale to nadal świetnaaa gra. Zdecydowanie czołówka exów Ps3 w moim rankingu.

 

Dodatkowo od wczoraj San Andreas <33333333333 <still 11/10> Nie ma to jak ponownie wskoczyć w portki CJ-a i wrócić na stare śmieci, nigga :)

Odnośnik do komentarza

Resident Evil 5 GE - kurna, jak mnie wpienia gra on-line. Słyszysz tylko "C'mon!!C'mon!!C'mon!!". Kompani wychodzą jak tylko się okaże, że zostajesz z tyłu 10 sekund. Ustawiłem sobie "invite only" i jest od razu spokojniej. Na normal'u to stanie przy strzelaniu jeszcze mnie tak nie irytowało, jednak na Veteran'ie już jest o kilka oczek gorzej, ale...załączyłem sobie infinite ammo w M29 i jadę jak po maśle.

Swego czasu przechodząc na Xie Professional tylko podstawowym pistoletem wyczerpałem zasób zdrowego rozsądku dlatego teraz wszystko biorę na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...