Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Carnival Island: Wesołe Miasteczko - bardzo wymagająca gra na Move'a, jak na grę dla dzieci(tylko 0.96 [31 out of 3,236],ma platynę według statystyk YGC), zapowiada sie ostra walka :)

na + fizyka i dosyć dopracowane sterowanie pałeczka, oraz jakaś tam fabula z ożywianiem starego parku rozrywki.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie Fallout New Vegas, który przytłacza klimatem. Rozpocząłem też Limbo (mimo mojego uprzedzenia do tych "prostszych" gier) które jest bardzo ciekawą pozycją. Rozgrzebałem również Black Opsa, który jest niby wtórny (bo taki rzeczywiscie jest), niby taki i owaki ale w multi gra się przyjemnie ze znajomą osobą. Może powrócę do dawnego pykania w multiplayer'a ;)

Odnośnik do komentarza

Cisnę Lost Planet po paru latach zapomnienia o tym tytule. Przeokropna grafika w tym spartolonym porcie, ale lepsze to niż jakby go w ogóle miało nie być bo gierka klimatem zabija. Do tego fantastyczne walki z bossami. Szkoda, że seria tak się zeszmaciła po pierwszej części bo naprawdę "jedynka" daje radę.

http://www.youtube.com/watch?v=tfjXpTr5dos

 

Szkoda, że Dead Rising nieprzeportowali. ;< Top 3 tej generacji, a DR2 jest w każdym elemencie gorszy niż poprzedniczka.

Odnośnik do komentarza

Zabrałem się za Spec Ops The Line które mocno lansują na Jawnych Snach. Że gameplay taki sobie, ale fabuła świetna i dojrzała. Zaciekawiło mnie że gra nawiązuje do Jądra Ciemności. Pograłem chwilę i gameplay mi się podoba. Wydawanie rozkazów jest maksymalnie uproszczone, ale wolę takie niż żadne. Przyjemnie się strzela w zniszczonym Dubaju, niektóre widoczki zachwycają. A wieczorem zabieram się za Ni No Kuni.

Odnośnik do komentarza

Ja obecnie śmigam po ulicach Fairhaven City w najbardziej pożądanych furach świata. Coś jest jednak nie tak z tym nowym Most Wanted. W sumie to masa rzeczy mi nie leży, co jednak nie oznacza, że gra jest słaba. NfS:MW to solidny tytuł z przecudowną grafiką ale ja oczekiwałem czegoś na miarę niesamowitego HP oblanego sosem z Burnout Paradise. W teorii właśnie to dostałem tylko, że nowa gra od Criterion, nie jest ani tak dobra jak HP, ani też nie deklasuje BP.
Tak na dobrą sprawę to WM robi wszystko gorzej od swoich poprzedników oraz oferuje też mniej niż wcześniejsze gry tego developera. Tryb SP w HP oferował masę różnorodnych zadań (genialne zabawy w policjantów i złodziei). W MW albo się ścigamy albo bijemy rekord średniej prędkości maksymalnej - tyle. Gdzie jakieś tournamenty, eleminatory i gdzie do cholery gadżety, którymi można było prowadzić wojny z policją? Pościgi również zostały okrojone, bo nie możemy już bawić się w policjantów a jedynie zrywać się na czas kierowcami. Już nawet nie wspomnę o tym, że w BP mieliśmy jeszcze z pertyliad innych trybów w DLC ale chyba każdy chętnie pograłby w oldschoolowy Crash mode (showtime w BP), prawda? Oczywiście tego też zabrakło w MW. Nie zdziwiłbym się jednak gdyby któryś z zaginionych sposobów na zabawę samochodami znalazł się w kolejnym DLC :/
A jak się w nowego NfSa gra? Kurde, wyjdzie, że straszna ze mnie maruda, ale mi gra się średnio. Im szybsze auto tym mniejsza przyjemność z gry. Powód? Większość tras umiejscowiona jest w centrum miasta przez co nietrudno do dzwon. Przy 300 km/h ciężko jest zareagować na cokolwiek wyskakującego na drodze. Dodatkowo wszędzie pełno jest miejsc o które można zaczepić i spowodować kraksę. Ktoś może powiedzieć, że to właśnie jest wyzwanie w tej grze. Ja jednak twierdzę, że to jeden wielki random, brak tu skilla a trasy nie zostały przemyślane pod model jazdy. Samochody nie są tak zwinne jak w BP. W ogóle sterowanie pojazdami w MW jest jakieś takie nieprecyzyjne. W HP mieliśmy masę wypasionych autostrad i śmiganie 300 km/h po szerokich jak tyłek J'LO drogach miało tam sens oraz dawało masę frajdy. Co to za przyjemność oglądać animację wypadku co 30 sekund (nie da się tego skipować; za czasów Burnout Takedown jakoś mnie to nie drażniło natomiast w MW wnerwia to strasznie, bo i intensywność kraks jest większa)? Gdy już zagracie w MW to zauważycie jak ciężko jest wykonać w tej grze 'near missy' właśnie przez fakt, że sterowanie zasysa. Najlepsze wyścigi miałem śmigająć subaru imprezą po szutrowych drogach. Masa genialnych efektów graficznych, pełno technicznych zakrętów oraz bliskiej walki z rywalami. Podczas takich eventów MW lśni. Jednak chyba nie po to się kupuje NfSa by śmigać dwulitrową imprezką, prawda?smile.png
On-line? Podobały się Wam genialne pościgi i zabawa w policjantów i złodziei w HP i bezloadingowy tryb sieciowy z BP? Mi też smile.png Oczywiście w MW jest ponownie bieda w porównaniu do starszych gier Criterionu. Robimy to samo co w singlu, ścigamy się na tych samych trasach i nieustannie oglądamy animacje kraksy, bo wszyscy w tym multi chcą rozwalać innych. Fajne jest to, że wracają wyzwanie z BP ale przez to, że BP był bardziej zwariowaną grą to i wyzwania miał ciekawsze. Bankowo trzeba pochwalić twórców za to, że muti nie jest tak zlagowane jak w The Run. Ogólnie bez szału - wbije trofki i zapomnę. On-line w HP grałem jeszcze dla przyjemności, bo był po prostu za(pipi)isty.
Need for Speed: Most Wanted to nie jest zła gra. To gra dobra a miejscami bardzo dobra. W mojej, subiektywnej ocenie, tytuł ten zasługuje na 8-/10 czyli nadal bardzo wysoko, nawet pomimo tylu pomyj jakie na grę wylałem. Grafika oczarowuje, soudtrack zasysa (kto w ogóle słucha tego rockowego wycia? :P ) ale idzie posłuchać swoich wałków z HDD (do ścigania tylko elektronika z drumami i innymi tranceami :P ) więc luzio, autka są wspaniałe (Pagani Huayra <3) no i jest szybko oraz intensywnie. Szybko też wpadają trofea smile.png
Dobra gra. Tylko dobra.

Edytowane przez Square
używaj normalnej czcionki, bez jakichś teł
Odnośnik do komentarza

Wspomnien czar, czyli powrot do serii Zone of the Enders, tym razem w HD. Czesc pierwsza to tylko preludium do tego co sie dzieje w drugiej, wiec czym predzej ja koncze, by sie delektowac przygodami Dino, Ken Marinaris [lol], Leo. W serii czuc reke Hideo,  totez fani MGS nie beda rozczarowani.


Polecam, bo zacna seria i klasyka z PS2.

Odnośnik do komentarza

 

Wspomnien czar, czyli powrot do serii Zone of the Enders, tym razem w HD. Czesc pierwsza to tylko preludium do tego co sie dzieje w drugiej, wiec czym predzej ja koncze, by sie delektowac przygodami Dino, Ken Marinaris [lol], Leo. W serii czuc reke Hideo,  totez fani MGS nie beda rozczarowani.

Polecam, bo zacna seria i klasyka z PS2.

a jak tam animacja i graficzka? trofea w miarę do ogarnięcia? no i czy gameplay daje jeszcze rade? 

Odnośnik do komentarza

 

a jak tam animacja i graficzka? trofea w miarę do ogarnięcia? no i czy gameplay daje jeszcze rade?

Pokazywali kiedys jakies spadki animacji w wersji HD z wyliczeniem co do klatki i sekundy, ale ja nic nie zauwazylem, moze oczy juz nie te co kiedys :) Trofea raczej latwe, nawet za latwe, choc druga czesc moze doda nieco hardcoru. Co do gameplayu, jesli grales juz w ZotE wczesniej, wiesz czego sie spodziewac. Gry moga znudzic dzisiejsza mlodziez, szczegolnie czesc pierwsza, krotka i bez wiekszego polotu. Dwojka to juz inna bajka, dla mnie jedna z najlepszych gier na PS2 (mam tez obie wersje z PS2 wlasnie :)). Mozna zobaczyc na YT, daje jako takie wyobrazenie o samej rozgrywce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nabyłem w PSS Killzone HD i jestem zadowolony. W erze PS2 nie byłem w stanie w nią grać. Sterowanie padem dało mi popalić. Ale to było dawno i później na Halo nauczyłem się grać padem. Pierwszy Killzone jest całkiem fajny, ma swój specyficzny klimacik, fajną kolorystykę i przyjemnie się w to gra nawet dzisiaj. Bardzo lubię oldschoolowe FPSy z poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza

Witam, ja niedawno skonczylem Ninja Gaiden Sigme poraz piaty (3 razy na Xboxie), srednio co dwa lata koncze ta gre, hehe. Teraz ogrywam Donkey Konga Country Returns poraz drugi, tym razem na mirror mode. Chcialbym, zeby Retro zrobilo druga czesc na Wii U i zeby byla tak samo dobra jak Diddy's Kong Quest na SNESa. Soundtrack w calej serii Donkego na SNESa jest dla mnie numerem 1, az do dzis, nostalgiczne utworki rzadza, zreszta cala masa remixiow na youtubie mowi sama za siebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...