Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupilem nowego Raymana - super gra z bardzo ladna grafika !
W miedzyczasie i odskoczni od "zwiedzania" wysp w Far Cry 3 bede gral w tego platformera, ciesze sie, ze wychodza jeszcze takie gry na plycie, a nie tylko w dystrybucji cyfrowej.

 

Generalnie mam teraz wysyp swietnych gier, ale jak wiadomo we wszystko naraz grac sie nie da, wiec skupiam sie na tych dwoch, no moze trzech bo ogrywam jeszcze Lego Batman. Inne tytuly musza troche zaczekac, ale i tak granie w trzy gry naraz to troche duzo bo czasu na granie jest raczej niewiele.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Disgaea 4. Nigdy nie grałem w żadną część i czuje się nieco przytłoczony mnóstwem wszystkiego w tej grze. Umiejętności, sklepy, kolory pól, kolory kostek, etc. Jestem na początku i muszę przyznać, że wciąga. Szkoda tylko, że od razy trzeba sobie zarezerwować 2h bądź więcej, krócej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie sporzadzilem liste i od 5.10 bede grac w: Rayman Legens, GTA V, The Last of Us (survival), FarCry3 (dokonczenie platyny), Sleeping Dogs (DLC), Spec Ops: The Line (dokonczenie platyny), Splinter Cell: Blacklist. MEGA, polecam wszystkim czasem dluzszy odwyk od grania!

Odnośnik do komentarza

Po skończeniu Spec Ops: the Line, od weekendu po raz drugi CoD 4.

Powrót po 5 latach. Prypeć nadal zachwyca. To chyba na zawsze pozostanie jedna z najspanialszych misji w historii gier FPS. Geniusz w każdym calu. Natomiast nadal frustrują idiotyczne respawny wrogów i ich ciągłe odradzanie, dopóki nie dojdziemy do jakiegoś punktu, narzuconego przez twórców - vide stacja TV czy końcowe misje.

Odnośnik do komentarza

Sniper Ghost Warrior - przed zakupem nastawiałem się na średniaka, niestety gra okazała się mniej, niż średnia. bugi + dziwne AI wrogów, do tego jednej misji nie mogłem skończyć właśnie przez błąd, postać zawiesiła się w miejscu. po skończeniu stwiedziłem, że nie ma takiej opcji, żebym sięgał po drugą część, ale sprawdziłem demo i zapowiada się lepiej, niż jednka, więc kupię.

Binary Domain - bardzo dobry tytuł, który jest też bardzo niedowartościowany, a można go wyrwać za trzy dychy. jak ktoś nadrabia zaległości i ma binary domain na liście to brać z miejsca. strzelanie daje sporo fun'u.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...