Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Od premiery nieprzerwanie GTA V. Miałem wpierw zrobić fabułę, a potem zająć się resztą, ale mój plan poszedł w las. Gierka strasznie mnie wessała i co chwilę jakaś aktywność przykuwa moją uwagę. Ale przed 1.10 skończę fabułę. Super gierka! Od premiery mam też Splinter Cell Blacklist w którego gramy z kumplem na splicie. W singlu jestem gdzieś w połowie, ale cholerne GTA zabiera mi prawie cały wolny czas. Za dużo dobrych gier w tej generacji :)

Odnośnik do komentarza

Ratchet Deadlocked (GLADIATOR) - te stare Ratchety mają 'to coś'. Dostałem od ziomka kod na gre i cisnę jak dziki. Pakowanie broni i zbieranie śrubek uzależnia.

Call of Juarez: Gunslinger - GENIUSZ. Ja nie wiem jakim cudem ta gra przeszła tak cichutko. Nie ważne GTA, nie ważne farmienie golda w D3 - gram CoJ :P

Odnośnik do komentarza

PES 2014 - mimo iż jest to gra niekompletna bardzo długo nie miałem żadnej gały więc próbuję się przekonać. Mam okrutne problemy w zrozumieniu jak to wszystko działa, dlaczego strzały są takie ślamazarne i słabe oraz dlaczego Pique wciąż pałęta się w polu karnym przeciwnika strzelając bramki, rozgrywając i czasem psując mi akcje stuprocentowe. Poza tym dobrze jest wrócić do PESa. Przypominają się te dynamiczne i mocarne bramy, które waliłem w trójce, czwórce, szóstce oraz edycjach 2010 i 2011. Gram tylko w ML więc dla mnie on-line nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza

God of War: Chains of Olympus i GoW: Ghost of Sparta z PSP. Konwersja na Ps3 moze i fajna, ale od razu widać, ze gierki odstaja od pozostałych częsci z dużych konsol. Zagrać można, ale szału nie ma :( Znudził mnie juz też Kratos po tylu częściach, zbieranie czerownych kulek i wieczne ulepszanie tych samych przedmiotów (ile razy ulepszał już ostrza Atheny?). Szybkie szpile i dobrze, miałem już trochę dość pod koniec.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

ico.pngico.png

Po dwóch latach powrót do Saints Row 3. Tym razem DLC. Na pewno nie są warte ceny, jaką za nie krzyczano swego czasu, bo w gruncie rzeczy jedynie zabawa w filmie daje jakąś frajdę. Drugie DLC w formie zestawu minigierek jest przeciętne, zaś trzecie to pościg za klonem.

Można zgrać, ale tylko dla fanów gry. Ci, którzy SR3 za bardzo nie polubili nie mają tu czego szukać.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Od 2. tygodni growy zawrót głowy i chroniczny brak czasu by to wszystko ograć: GTA V, PES 2014, Far Cry 3, Spec Ops: The Line, nawet jeszcze demka Beyond nie zdążyłem sprawdzić, a lista zaległości mimo prawie 250 ogranych na PS3 gier nadal woła o ogranie. Jak żyć? a co gorsza PS4 lub XONE na horyzoncie i jeszcze Wii za 2stówki wyrwałem, obok którego Marian i Donkey Kong na mnie spoglądają. Spogląda na mnie też narzeczona z wyraźnym wk**wem na twarzy hehe

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...