Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz Cię fanboye zjedzą.

 

- Initial D - jedna z bardziej oczekiwanych przeze mnie gier, a zarazem jedno z największych rozczarowań tego roku. (pipi).a gra ma tekstury z PSX-a. Kto by pomyślał żeby w tej generacji otoczenie składało się głównie z płaskich bitmap? Grafika tragiczna, otoczenie na poziomie PSX'a, fury to średnia klasa z PS2. Wprawdzie grafika to nie wszystko ale wraz z kupnem tej gry czuje się jakby ktoś dał mi w morde.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Folklore - ta gra rządzi, 7+ wystawione przez Stara to jakaś kpina, dla mnie to obok MGS 4 i DMC 4 to najlepsza gra na PS3 jaką posiadam.

DMC 4- zacne, a filmiki z Dante są genialne :lol:

Do niedawna grałem w Obliviona ale już mi się źle robi jak mam grać w ten przereklamowany syf, oprócz grafy ta gra to krok w tył względem Morrowinda (który też nie był genialny) pod każdym względem. Jedyne co go ratuje jako tako, to dodatki...

Odnośnik do komentarza

Ja pizgam w Uncharted: Drake's Fortune (po raz drugi), dla trofeów. Muszę powiedzieć, że gra jest przekozacka. Trochę krótka, fakt, ale za to bardzo intensywna, bieganie po kompleksie nazistów ma klimat.

 

W wolnym czasie pomiędzy zdobywaniem trofeów gram jeszcze w GTAIV i Super Puzzle Fighter 2 HD Remix.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pogrywam w Fight Nighta 3 i Battlefielda Bad Company. Co do BF BC to trzeba przyznac : mutli rzadzi! Owszem, multi w CoD 4 jest fajny, ale wg. mnie nie umywa sie do tego w BF BC, no i jeszcze dochodzi fajny gratisowy bonusik w postaci kampanii single player ( nazywam to bonusikiem, bo Battlefield jest seria multiplayerowa i fajnie, ze dodali jeszcze singla ).

Odnośnik do komentarza

Ja teraz gram ostro w COD4. Ta gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Nigdy wcześniej nie fascynowałam się tym gatunkiem i nawet nie potrafiłam grać w tego typu gry.

Od paru dni nie odchodzę od konsoli i przyznam,że idzie mi rewelacyjnie.

Czasami włączam Buzz Quiz Tv ale jak nie mam z kim pograć, to raczej się nudzę.

Odnośnik do komentarza
Folklore - ta gra rządzi, 7+ wystawione przez Stara to jakaś kpina, dla mnie to obok MGS 4 i DMC 4 to najlepsza gra na PS3 jaką posiadam.

DMC 4- zacne, a filmiki z Dante są genialne :lol:

 

Tak sie sklada ze to srednia tej gry.Foklore jest bardzo specyficzny i np. ja po demie nie chcialem grac w pelna wersje.

 

Do niedawna grałem w Obliviona ale już mi się źle robi jak mam grać w ten przereklamowany syf, oprócz grafy ta gra to krok w tył względem Morrowinda (który też nie był genialny) pod każdym względem. Jedyne co go ratuje jako tako, to dodatki...

 

Prereklamowany syf :D . Dobre mi... Morrowind to najlepsza gra jaka w jaka kiedykolwiek gralem.Oblivion idzie krok w tyl? Nie no czlowieku....Jedyne czym ustepuje poprzedikowi to klimat i fabula.Dobrze ze to tylko twoje zdanie...

 

 

 

A ja nie gram w nic,ale jak wroce z wakacji to pewnie wycisne soki z GTA IV i pogram w MGO.Wysyp gier przeciez za 2 miesiace.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...