Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

takie samo jak na każdej innej mapie.

 

Raczej nie, popatrz tylko na Hill, wlacz sobie ta mape w singlu czy cos i zastanow sie ile jest miejscowek do takiego ukrycia sie, ze przeciwnik na 100% sie tam nie spojrzy. A teraz podaj mi przyklad innej takiej mapy... Nie wiem jak wy, ale ja wielkiego kampienia w tej grze jak dotad nie uswiadczylem, jak trzeba na kogos przyczekac to sie przyczeka, a to ze ktos z dachu sobie strzela snajperka to akurat nic dziwnego.

 

 

Co do patcha - Host Ended Game dalej jest, tyle ze zamiast od razu konczyc gre - wyrzuca do lobby, migruje host i rozpoczyna od nowa na innej mapie... Rozwiazanie slabe, chociaz maja to poprawic...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Activision zapowiedziało wydanie w kwietniu Call of Duty 4: Modern Warfare - Game of the Year Edition. Czym się ta edycja będzie różnić od aktualnie dostępnej w sprzedaży wersji? Dojdzie nowy projekt okładki, a w pudełku znajdzie się token umożliwiający pobranie z Rynku Xbox Live zestawu czterech map do trybu multiplayer bez dodatkowych opłat. Przy okazji wydało się, że za paczkę chętni wyłożą normalnie 800 MSP (dokładnej daty premiery cały czas nie ujawniono). Poza tym znamy również kilka szczegółów dotyczących ostatniej areny - Killhouse. Jest to wnętrze niezbyt dużego hangaru nadające się w sam raz do ostrej sieczki. Mapka jest na tyle mała, a do tego praktycznie nie posiada osłon, że będzie można na niej grać wyłącznie w rozgrywce Free-For-All. W rozwinięciu kilka nowych filmików.

 

źródło

Odnośnik do komentarza
Na Xbox.com pojawiła się specjalna strona poświęcona nadchodzącej paczce z nowymi mapami do trybu multiplayer Call of Duty 4: Modern Warfare. Dzięki niej dowiadujemy się, że zestaw czterech aren ochrzczono nazwą "Variety Map Pack". Ważniejsza wydaje się jednak wiadomość, że plik wskoczy na Rynek Xbox Live naprawdę niedługo - dokładnie w czwartek, 3 kwietnia, Jeśli komuś znudziły się standardowo dostępne plansze i ma ochotę pobiegać z karabinem po Killhouse, Chinatown, Creek lub Broadcast, to musi przygotować sobie na dobry początek wiosny sumkę 800 MSP.

 

onlinecenter.pl

Odnośnik do komentarza
A propos tych laptopów, nie uważacie, że nie powinny znajdować sie w misji snajperskiej dziejącej się 15 lat temu?

 

niezbyt, przecież kampania dzieje się w bliskiej przyszłości

 

A wydawalo mi sie ze bylo mowione ze to dzialo sie kilkanascie lat temu (lata 90 albo cos). Nawet pamietam ze sobie pomyslalem - "Nie no kurde w tej misji nie moze byc takich nowoczesnych laptopow" :( Szukalem ich dopiero przy drugim podejsciu :lol:

Odnośnik do komentarza

Kilkanaście lat temu (dokładniej 15) względem bliskiej przyszłości. Czyli jeżeli akcja gry ma miejsce za, dajmy, 7 lat, to Price urwał łapę dziadowi w roku 2000.

 

Powoli kończę drugi akt na veteranie (kończę Heat). Jako że mam się za casuala raczej, wprost pękam z dumy :(

 

 

Który moment z singla wałkowaliście na veteranie najdłużej? jak na razie zatrzymałem się na dłużej na stacji telewizyjnej i Heat właśnie (ale chyba już mam sposób na to cholerstwo :lol:

 

A The Mili High Club ktoś zmęczył? To będzie chyba największy potwór.

Odnośnik do komentarza

Najtrudniejsze dla mni chyba była ta misja po powrocie w przeszłość, gdzie uciekaliśmy ze stodoły do helokoptera. One Shot One Kill(?) i No Fighting in the War Room nie były takie trudne jak się znalazło sposób. Epilog też prosty jak się wie jak, nawet po przerwie od COD4 idzie dosyc łatwo to zrobić :( Nawet względem całej gry na Veteranie.

Odnośnik do komentarza

No to jest nadzieja z tym epilogiem, widzę :]

 

Misja, o której piszesz, to właśnie "Heat". Wczoraj zrobiłem misje retrospekcyjne i zablokowałem się na ucieczce z obory. W myśl zasady "zanim ci pęknie żyłka, odpocznij od gry" zostawiłem sobie to na dzisiaj.

 

Chyba trzeba będzie olać czołganie się tym tam kanalikiem, spuścić za to nalot i sadzić przez pole po prawej stronie. Powinno się udać.

Odnośnik do komentarza
A jak przejść stację telewizyjną, kiedy wchodzi się do tego głównego pomieszczenia i rozpoczyna się rzeźnia?

Zrobiłem to tak - zaraz po wparowaniu do tego pomieszczenia pobiegłem prawą stroną do samego końca i przykucnąłem tam za biurkiem. W tym momencie ze spawna (to miejsce, gdzie twoi ziomkowie po wszystkim otwierają drzwi i idziemy schodami na górę) zaczęli się wysypywać Mohammady. Rzuciłem im w ryj dwa szybkie flashe, ściągnąłem ze dwóch i pobiegłem tam sprintem siejąc z biodra i wrzeszcząc jak Dżon Rambo. Udało mi się dopaść spawna, schować za winklem i przeczekać zadymę. W czasie czekania zajrzał tam tylko jeden Asran i dostał w prezencie deko ołowiu. Po chwili ziomki z oddziału wyczyściły salę i poszliśmy dalej.

 

mario87 - właśnie takiego mam plana. Oczyścić tą małą stodołę i po zrzuceniu nalotu na pole za nią puścić się w dziki galop, co jakiś czas kitrając się w trawę (jeśli oberwę). Dróżka z tym małym tunelem jest chyba zbyt niebezpieczna...

 

A tak w ogóle, to bombowy filmowy poradnik jest tutaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...