Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm naprawdę dziwna sprawa z tym codem teraz jest. Grałem z chłopakami dzisiaj kilkanaście partii i co chwilkę słyszałem przez headseta że celował w głowę, trafił i za chooya nie zabił kolesia. I tak kilka razy pod rząd, gdy w tym samym czasie ja siekałem przeciwników bez żadnego problemu. Ku.rwy szły na lewo i na prawo a ja się tylko śmiałem. Cóż sam nie wiem jak to jest. Najlepsze jest to że wszyscy mieliśmy minimum 3 zielone krechy.

Odnośnik do komentarza

Hmm powiem wam ze mi ten patch jednak cos poprawil.Wyszukiwanie meczy o wiele szybsze,wreszcie się moge z kolegami łączyć(wczoraj grałem z 8 polakami).Ale z tymi lagami to macie racje cos jest nie tak jak dzisiaj gralem to strzelalem w gościa który sie nie ruszal z MP5 po chwili gościół się odwrócił i z MP4 mnie rozwalił :(.A co wy z tymi snajperkami macie problem skoro dobrze strzelają.Nawet ta pierwsza na początku pięknie za 1 strzałem rozwala.

Odnośnik do komentarza

Ze snajperkami od samego początku jest "burdel". Normą jest, że ładujesz w typa czerep i nic. Wczoraj miałem dobre "jaja" na Ambush: Kuca mi taki delikwent na "bezczelnego" na dachu budynku pośrodku (tego co się po schodkach wchodzi) no to ściągam Barrett 50 cal z pleców i celuje mu w łeb, 1 strzał = nic, 2 strzał = nic, koleś zaczyna spier... w strone tych, że schodów (stałem na cegłach dachu miejscówki z big bojlerem) kolo zdążył spier.. na schody no to ja w ciemno 3 strzał prze ścnianę strzelam patrze a tu headshot :) Będziesz tu człowieku zdrowy umysłowy ze strzelaniem ze snajperek 8)

Odnośnik do komentarza

Witam. Potrzebuję od Was pomocy. Przechodzę właśnie singla i jestem w misji snajperskiej (na razie chyba the best :) ) i mam jakieś 5km do przylotu helikoptera. W tym momencie przylatują helikoptery przeciwika i następuje desant ;) I tu moje pytanie do Was, gdzie najlepiej się usadowić??? Mam snajperkę i AK-47 ;) Pomóżcie bo nie mogę się ruszyć z tego miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Witam. Potrzebuję od Was pomocy. Przechodzę właśnie singla i jestem w misji snajperskiej (na razie chyba the best :) ) i mam jakieś 5km do przylotu helikoptera. W tym momencie przylatują helikoptery przeciwika i następuje desant ;) I tu moje pytanie do Was, gdzie najlepiej się usadowić??? Mam snajperkę i AK-47 ;) Pomóżcie bo nie mogę się ruszyć z tego miejsca :)

Po prawej za plotem ,poloz sie za jakims drzewem ,granaty odrzucaj albo odbiegaj

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...