Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

pytam bo ogólnie wiele negatywnego słyszałem o tym produkcie - sęk w tym że na allegro chodzą już po 170zł...a to nie jest prawie 300zł. wiem też, że to nie jest jak zwykła myszka, tylko myszka emulująca ruch gałki- czyli w zasadzie działa to tak samo wolno, ale bardziej intuicyjnie mozna zmieniać położenie celownika (szybkość raczej ta sama)

dlatego miałem nadzieję, że ktoś z was się wypowie :-)

 

a do tego jestem leworęczny...

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Człowieku bo już i na gg mnie się pytałeś i niech mu to ktoś potwierdzi .Można grać online w każdej używanej grze na ps3(która oczywiście ma taką opcję)

Nie ważne czy jest nowa,czy przed Tobą miało ją 100 osób.Wydawało mi się to oczywiste ale jednak jak widać trzeba 5 potwierdzeń byś sie sam o tym przekonał

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Butcher(chyba) chwalił ten przyrząd w PSX Extreme

Musze Was rozczarować, ale nic takiego nie testowałem...

A co do sposobu pracy, to przeczucia podejrzewam macie dobre - to praca gałek analogowych (pada) przełożona po prostu na inny kontroler (myszowaty:). Myk zawiera się w innym trzymaniu ustrojstwa, lepszej (wygodniejszej) kontroli, a przez to większej dokładności, niż manipulowanie kciukami na zwykłych gałkach...

Odnośnik do komentarza

Ogólnie z wersją pal są większe cyrki z uwagi na niewydanie patcha(a tak się IW zarzekało ,że do końca stycznia będzie).Kumpel ma palową i jakoś u niego

na mojej wersji ntsc o wiele szybciej wyszukiwało mecze.Choć to też może być sprawa szczęścia,akurat w danej chwili nie było problemów na serwach gry ,kto wie.Choć jak pokazał ten temat to głownie klną na grę posiadacze Palowych wersji(Litwin25 nawet co jakiś czas ma status na PSN jak to kocha serwery z COD4 :) ).Ja przez 1,5 miesiąca styczności z grą,chyba tylko raz miałem większy problem z serwerami,choć fakt faktem ostatnio w ogóle nie gram to nie wiem jak będzie aktualnie(umiejętnie od cod4 odwróciło mnie Uncharted,potem AC a teraz Ratchet ,który jeszcze długo długo nie będzie z konsoli wychodzić bo to wspaniała gra jest ;) )

Odnośnik do komentarza
czekać;]

Właśnie że nie! Jak nie wchodzi 10 sekund od razu kółko i próbuj raz jeszcze. Mam wprawdzie wersję USA na której czekam max 10-15 sekund na wyszukanie meczu ale i tak zawsze tak robie jak nie chce mnie dołączyć przez 10 - 15 sekund lub wrzuci do meczu jako jedynego gracza.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
czekać;]

Właśnie że nie! Jak nie wchodzi 10 sekund od razu kółko i próbuj raz jeszcze. Mam wprawdzie wersję USA na której czekam max 10-15 sekund na wyszukanie meczu ale i tak zawsze tak robie jak nie chce mnie dołączyć przez 10 - 15 sekund lub wrzuci do meczu jako jedynego gracza.

 

Dokładnie to jest jedyna przypadłość na jaką można narzekać w wersji ntsc i robię dokładnie tak samo jak Ty bo nie chce mi się czekać .

Swoją droga nie rozumiem trochę tych co kupują wersje pal obecnie,jak czas pokazał jest z powodu braku patcha mocno upośledzona w online.Jeśli wkońcu IW go nie wypuści to jedynym sensownym wyjściem będzie zakup ntsc gdzie to wszystko jeszcze jakoś wygląda(oczywiście nie licząc regionalizacji zaproszeń na prywatne mecze)

Odnośnik do komentarza

A ja wam mówię że i z tym palowym czekaniem to jest nie tak że każdy tak ma. Jak mówiłem wcześniej przy starym dostawcy netu miałem podobnie jak inni- czekałem na połączenie kilka-kilkanaście minut. Teraz kiedy mam inne łącze- nawet nie o wiele szybsze ale inne- wyszukiwanie trwa sekundy. Może coś z typem Natu ma to wspólnego. Z3- były problemy, z 2- nie ma wcale.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie to jest jedyna przypadłość na jaką można narzekać w wersji ntsc i robię dokładnie tak samo jak Ty bo nie chce mi się czekać .

Swoją droga nie rozumiem trochę tych co kupują wersje pal obecnie,jak czas pokazał jest z powodu braku patcha mocno upośledzona w online.Jeśli wkońcu IW go nie wypuści to jedynym sensownym wyjściem będzie zakup ntsc gdzie to wszystko jeszcze jakoś wygląda(oczywiście nie licząc regionalizacji zaproszeń na prywatne mecze)

 

Bzdura.

Serwery dla wersji NTSC stoją w USA = dwukrotnie większe pingi. Do tego 80% graczy to amerykanie mający znacznie lepsze pingi, a co za tym idzie, szanse nie są wyrównane.

Serwery dla wersji PAL stoją w Europie = bardzo dobre pingi, wszystko wchodzi jak w masło. 99% graczy to europejczycy, a co z tym idzie, szanse są równe.

Ja nie rozumiem tych którzy kupują wersje NTSC. Europejskie serwery są zapełnione, dlatego są problemy z połączeniami, ale jak już wejdziesz na serwer, gra jest zupełnie inna niż na amerykańskiej wersji.

 

A ja wam mówię że i z tym palowym czekaniem to jest nie tak że każdy tak ma. Jak mówiłem wcześniej przy starym dostawcy netu miałem podobnie jak inni- czekałem na połączenie kilka-kilkanaście minut. Teraz kiedy mam inne łącze- nawet nie o wiele szybsze ale inne- wyszukiwanie trwa sekundy. Może coś z typem Natu ma to wspólnego. Z3- były problemy, z 2- nie ma wcale.

 

Kolejna bzdura.

To nie zależy od posiadanego łącza. Wszystko zależy od zapełnienia serwerów demonware. Optymalne łącze pod granie online to 512kb/ - więcej nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...