Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie to jest jedyna przypadłość na jaką można narzekać w wersji ntsc i robię dokładnie tak samo jak Ty bo nie chce mi się czekać .

Swoją droga nie rozumiem trochę tych co kupują wersje pal obecnie,jak czas pokazał jest z powodu braku patcha mocno upośledzona w online.Jeśli wkońcu IW go nie wypuści to jedynym sensownym wyjściem będzie zakup ntsc gdzie to wszystko jeszcze jakoś wygląda(oczywiście nie licząc regionalizacji zaproszeń na prywatne mecze)

 

Bzdura.

Serwery dla wersji NTSC stoją w USA = dwukrotnie większe pingi. Do tego 80% graczy to amerykanie mający znacznie lepsze pingi, a co za tym idzie, szanse nie są wyrównane.

Serwery dla wersji PAL stoją w Europie = bardzo dobre pingi, wszystko wchodzi jak w masło. 99% graczy to europejczycy, a co z tym idzie, szanse są równe.

Ja nie rozumiem tych którzy kupują wersje NTSC. Europejskie serwery są zapełnione, dlatego są problemy z połączeniami, ale jak już wejdziesz na serwer, gra jest zupełnie inna niż na amerykańskiej wersji.

 

A ja wam mówię że i z tym palowym czekaniem to jest nie tak że każdy tak ma. Jak mówiłem wcześniej przy starym dostawcy netu miałem podobnie jak inni- czekałem na połączenie kilka-kilkanaście minut. Teraz kiedy mam inne łącze- nawet nie o wiele szybsze ale inne- wyszukiwanie trwa sekundy. Może coś z typem Natu ma to wspólnego. Z3- były problemy, z 2- nie ma wcale.

 

Kolejna bzdura.

To nie zależy od posiadanego łącza. Wszystko zależy od zapełnienia serwerów demonware. Optymalne łącze pod granie online to 512kb/ - więcej nie potrzeba.

Przecież to chwilowy podział bo nie ma patcha dla wersji PAL. Masz rację w Europie szanse są wyrównane ... zwłaszcza w trybie Wait in Lobby Deathmatch ;) A tak na poważnie to od chwili ukazania sie gry jedni nie mają żadnych problemów, a inni za nic nie mogą się połączyć więc nie możesz pisać "to bzdura" skoro Jakim Ci napisał że tak miał... Myślisz, że ściemnia?? jaki by miał w tym interes??

 

PS: Co to za akcja... widziałem ludzi którzy mieli nick na niebiesko/czerwono a w Tagu np. przycisz kwadrat albo start (taki jak na padzie) WTF???

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

@Incognitos

 

 

Musisz mieć klawiaturę, żeby takie dziwolągi wrzucać do Taga, ma być to usunięte przez IW gdyż jak to oni twierdzą "jest to niesprawiedliwe wobec graczy, którzy to nie posiadają klawiatury" haha. Mi to tam wisi jaki mam kolor nicku czy Tagu zresztą w Tagu widnieje zawsze POL naszego klanu. Poczytajcie forum IW wiele ciekawych newsów się pojawiło mi.in to co wklejał Pack. Prawdopodobnie istnieje szansa, że patch pojawi się jutro dla EU. Napewno przeszedł certyfikację po.je.ban.ego oddziału SCEE teraz tylko kwestia tego kiedy się pojawi opcja jego zassania. Wątpie by nastąpiło to szybko ale kto wie...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Aby miec inny kolor nicka wcale nie potrzeba żadnej klawiatury;]

Sam miałem przez jakiś czas czerwony i śmiesznie wyglądąło jak ludki z mojej drużyny naparzały we mnie a ja nadal stałem i nic heheh. Lepiej by wypadał kolor zielony bp wtedy przeciwnik widzi ciebie jako zielonego i może się na to nabrać. Jesto to troszkę nieuczciwe i w sumie mozna by to podpiąc pod cziterstwo;]

Odnośnik do komentarza
Aby miec inny kolor nicka wcale nie potrzeba żadnej klawiatury;]

Sam miałem przez jakiś czas czerwony i śmiesznie wyglądąło jak ludki z mojej drużyny naparzały we mnie a ja nadal stałem i nic heheh. Lepiej by wypadał kolor zielony bp wtedy przeciwnik widzi ciebie jako zielonego i może się na to nabrać. Jesto to troszkę nieuczciwe i w sumie mozna by to podpiąc pod cziterstwo;]

Kolorki huh? A da się co innego wstawić jakoś? ;)

Odnośnik do komentarza

No ta ale masz wersje PAL SZKD? Jakim a co do twojej odpowiedzi to kto wie może rzeczywiscie tyle osób gra i musi sie zwolnic pokój żeby zajac miejsce. No bo skąd masz pewne info ze to napewno nie od tego? ( Nie kłóce sie tylko dyskutuje) A tak pozatym to jeżeli mecze maja sie odbyc to w pokoju musi byc full osób czyli 8? Przed chwilą grałem i powoli wszyscy opuszczali pokój no i wywalilo mnie do menu , mam racje z tym?

Odnośnik do komentarza

Wiem że nie od tego bo już parę razy powtarzałem że przy zmianie dostawcy neta połączenie z jakimkolwiek meczykiem trwa do 20 sekund i nie ma problemu. Graczy jest tylu że non stop są roszady między pokojami. po za tym jezeli masz ustawiony mecz na 12 graczy to wystarczy juz 6 ciu aby mecz się rozpoczał. Tak więc z całą pewnością połączenie z serwerem. pokojem nie zalezy od tego że jest mało graczy. czasem sam mam tak że łączę się z pokojem i jestem jedyny! w tym pokoju. Wtedy pisze mi że musze poczekac i innych graczy- ale w samym pokoju juz jestem.

Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie czytałem forum IW. Patch jest ok zaj.ebi.ście tylko wiecie co jest najlepsze jednym pomaga, drugim nie haha zj.eb po całości jeśli faktycznie tak jest to pie.rdole całe IW i ich Call Of Duty4. Narazie siedze w pracy, może któś z was już to sprawdził ?? WTF ?? 3 miechy i istnieje opcja, że patch Ci ni ch.uja nie pomoże zaj.ebiś.cie :P (pipi) to ja niechce wiedzieć jak wyglądał patch, który nie przeszedł za 1 razem weryfikacji SCEE. Żenada q.rwa. Poniżej macie linki:

 

http://www.infinityward.com/community/foru...p?topic=15103.0

 

http://www.infinityward.com/community/foru...?topic=6712.795

Odnośnik do komentarza

JEEEEEEEST!!! Legendarny patch na ktorego czekalismy kilka dobrych miechow zajmuje az (!) 11 mb i nie zmienia nic poza tym ze gracze z roznymi wersjami moga ze soba grac. Na gre czekam tyle samo czasu co czekalem czyli albo sekunde albo pare minut, pare razy juz rozlaczylo hosta w czasie gry i lagi zdrzaja sie takie jak poprzednio. Dobra robota IW

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...