Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję, że patch naprawił wszystkie problemy z połączeniem, przynajmniej u mnie - z grą łączy mnie w 3 sekundy (niezależnie w jakim trybie), a nie tak jak kiedyś po kilka minut lub w ogóle. W każdym bądź razie na ok. ~10 wejść na różne serwery w 100% uzyskałem błyskawiczne połączenie. Więc jest w porządku - aż chce się grać. ;)

 

Infinity Ward :P

Odnośnik do komentarza

Coś jest nie halo z tym patch-em, kumpel mający wersje ntsc twierdzi, że nie może odpalić private match lobby freez-uje….a ja(pal) za Chiny ludowe nie mogę wysłać do niego zaproszenia? Jak by invite było nie aktywne

Wygląda to tak, jak by amerykańcom zabrali i dali „nam” heheheh chociaż ja nie miałem problemów z połączeniem z serwerami.

Odnośnik do komentarza

a u mnie patch wszystko spieprzył.Jak daje opcje Find Game to pojawia mi sie piękny napis DOWNLOADING GAME SETTINGS i sobie moge czekać chyba w nieskończoność.A jak wybieram opcje PRIVATE MATCH to mi wiesza konsole.Już raz usunąłem go i ściagłem na nowo ale to i tak nic nie pomogło.Co robić ? :P

Odnośnik do komentarza

Ja mam ciekawy problem po patchu. Mianowicie chodzi o lvle. Mialem lvl 34, dostalem tyle xp ile potrzeba do lvlu 35 i go dostalem. O ile sie nie myle na tym lvlu dostaje sie nowa bron. Zaczalem jej uzywac i po jednej grze lvl mi spadl i xp jakie mi jest potrzebne do tego lvlu ktory mialem to -900 xD W ogole tego nie kminie bo cofnelo mi lvl w tyl, zabrali mi bron ktora zdobylem i jeszcze mam za duzo xp na nastepny lvl czyli ten ktory juz zdobylem :D Wczesniej takich problemow nie bylo wiec patch musial to spieprzyc :P W ogole pasek stanu tego xp wychodzi poza swoj obszar wiec wyglada to ciekawie, mam zdjecie, ale teraz niestety nie moge wrzucic.

Edytowane przez napletator
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Od czego zalezy dobór broni? Bo gram w sumie tylko w free for all ale tam jest tylko 5 CLASS. A czy inne bronie sa dostepne w innych kategoriach online? Czy poprostu z czasem sie je odkrywa?

 

Jest tak... na samym starcie masz tylko podstawowe klasy narzucone przez grę potem z czasem a powiem nawet zaraz, (nie pamiętam kutry lvl :P ) ale bardzo szybko dostajesz opcje CREATE A CLASS i tam mieszasz giwerami i perkami jak ci pasi. Bronie i perki dostajesz za lvl a levele za XPpoints, i tak aż do 55 lvl po tymże dostajesz opcje nabijania wszystkiego od początku prócz punktów które zostają. Tak sie kreci :D

Odnośnik do komentarza

Odpalasz grę i dostajesz automatycznie info po jej uruchomieniu o "apdejcie" dajesz ok i po problemie. Ten śmieszny patch waży 11 MB więc szybko sie ściągnie i zainstaluje. A co nam daje ? Dalej Downloading game settings :P, szybsze wyszukiwanie meczy to akurat git ;), możliwośc grania z debilami z USA, możliwość kopania im zadów ;) i loterie: zależy na jakiego hosta trafisz jak będziesz miał "ping" na zielono graj, jak na żołto albo czerwono wychodź z gry bo nie ma sensu tracić nerwów.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

@elvis004

A co ty gadasz z tymi czerwoncami:) ja tam bylem jedyny na czerwono z jedna kreseczka i wygralem mecza heh:) (i to wcale nie z lamami z USA)

swoja droga jestem ciekaw jak oni nabijaja sobie tyle leweli bo jak ostatnio gralem z takimi po 2x 50lvl to zachowywali sie gorzej niz ustawa przewiduje,

 

@Litwin PL

Dzieki ostatnio za szkole zycia, ale zes mnie zaprosil do kilerskiej rozgrywki, same cyborgi 45lvl 2x a ja bidula jako jedyny 20lvl 1x powoli to zaczynalo przypominac UT3:)

 

i do tego co mnie zapraszales do gry to jakims cudem doslownie 3-4 minuty przed koncem! skandal! nie moglem sie nawet wykazac!:P)))

 

co do patcha to jest zdecydowanie szybciej ale wywala czasciej co wpienia do kwadratu, prowadze w meczu i na 2 minuty przed koncem smyk i pad laduje na scianie,

 

apropos pada nie macie wrazenia ze te sixaxisy sa jakies tandetniejsze od duali z ps2?

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza

"@elvis004

A co ty gadasz z tymi czerwoncami:) ja tam bylem jedyny na czerwono z jedna kreseczka i wygralem mecza heh:) (i to wcale nie z lamami z USA)

swoja droga jestem ciekaw jak oni nabijaja sobie tyle leweli bo jak ostatnio gralem z takimi po 2x 50lvl to zachowywali sie gorzej niz ustawa przewiduje,..."

 

Tak się składa, że wiem co gadam. Nie podważam twoich umiejętności ale mając czerwony Ping = lagujesz (Tobie może i się dobrze grać ale pozostali widzą jak się teloeportujesz :P To działa o obie strony pograsz dłużej to się przekonasz.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...