Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Skończyłem właśnie SP i będę zaczynał multi. W singlu spodobała mi się bardzo broń M4A1 z red dotem. I chciałem się Was zapytać na którm lvl można ją odblokować (samą broń bo wiem, że red dot to dopiero po zrobieniu nią kilku zadań).

 

P.S. Palvis zrobiłem jak mówiłeś i się udało :)

 

M4 z tego co pamietam odblokowuje sie na 10 lvl

Odnośnik do komentarza

Litwin25

Troche bysmy blyszczeli na miescie he?:)

Teraz wiem dlaczego ty tak przerz z levelami do przodu, a ja kurde jak debil wale w tego free4all, bylo mowic, ze duzo XP mozna nabic w search'n'destroy...

 

tak na marginesie, probuje grac shotgunem na wetworku, nawet daje stopping power i za jasna cholere nie daje rady ubijac ludzi, ostatecznie laduje mi w rekach ciagle MP5 (chyba najlepsza bron, choc mowia, ze nia graja tylko poczatkujacy), z kolei widze jak tam ludzie z shotgunami biegaja, jeden strzal i kaplica eh....

 

z biegiem czasu odnosze wrazenie, ze wiekszosc perkow jest zbyteczna, a najlepiej sprawdzaja sie te dostepne prawie, ze od poczatku no moze z 1 wyjatkiem:)

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza

Niestety ostatnio straciłem zapał do tej gry! Gra ma czasem takie niespodzianki że ręce opadają! Oczywiście 99% tych niespodzianek jest na niekorzyść! Wczoraj zabiłem gościa i nie mogłem przejść przez jego leżące ciało, wynik: szybki zgon od innego playera! Poza tym te przeklęte opóźnienia szybko zdejmują mi uśmiech z twarzy! Cały magazynek trzeba wywalić i często, gęsto gość biegnie dalej....ehhh...

Odnośnik do komentarza

u mnie gesto smaruje, ze nie da sie polaczyc z serwerem jak ktos mi zaproszenie wysyla, po czym radosnie mnie laczy, po czym radosnie po meczu mnie rozlacza i tez nic nie nabija normalnie mozna sie wk... do tego dochodzi w trakcie gry connection interuppted goscie mnie tluka gine jest fajnie i na koniec w najlepszym razie respawn w gorszym mnie wywala do lobby, oczywiscie jestem na zielono zawsze lacze 2mbit symetryczne dzizas fa... krajst...

 

przed patchem na prawde bylo lepiej....

Odnośnik do komentarza

Wszyscy marudzą na tryb online w CoD, a mi jakoś po patchu nic się nie dzieje. Mam neta 512kb i jakoś nie uświadczyłem lagów z full listą. Mecze odnajduje bardzo szybko, równie szybko wczytuje mapę itp. Nie mam problemów z zaproszeniami (wysyłanie jak i dołączanie do gry). No, pomijam fakt że headshot'y to łut szczęścia bo nawet przy 100% pewności head'a zalicza mi go jako normalnego killa. :P

Odnośnik do komentarza

a ja niemam żadnego problemu wszystko dobrze chodzi i tak samo było przed patchem jedynie dłużej wyszukiwało grę i raz na jakiś czas rozłączyło co teraz prawie wogule nie występuje :P może to wszystko zależy od jakości łącza jakiego sie posiada, chociaż ja mam neostrade+ (1mb) na która tak wiele osób narzeka :)

Odnośnik do komentarza
a ja niemam żadnego problemu wszystko dobrze chodzi i tak samo było przed patchem jedynie dłużej wyszukiwało grę i raz na jakiś czas rozłączyło co teraz prawie wogule nie występuje :P może to wszystko zależy od jakości łącza jakiego sie posiada, chociaż ja mam neostrade+ (1mb) na która tak wiele osób narzeka :)

To ja ci powiem więcej, mam neostrade 512 Kb i liveboxa czyli zestaw jaki 90% osób na różnych forach uważa za totalny syf i coś co nie nadaje się do grania. Od roku czasu nic kompletnie się nie dzieje, szybko się łączy, nie wywala się, w ŻADNEJ grze nie mam lagów, w COD4 błyskawicznie wyszukuje mi mecze... Nie raz czytałem tutaj jak ludzie piszą że wywalili w kogoś cały magazynek a temu nic się nie stało. Nigdy nie miałem z czymś takim doczynienia.

Z liveboxem oprócz mojej konsoli komunikuje się laptop żony i mimo że ja gram a ona siedzi w internecie w niczym to nie przeszkadza.

Po prostu mam wszystko idealnie skonfigurowane. Mam NAT type 2.

Edytowane przez wiedzminka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...