Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby były za darmoche to super ale jakos tego nie widze.. COD4 jest tak popularny ze nawet na tych mapach moga duzo zarobic i nawet moga dac te 30 zł .. i tak wielu kupi...

Ta gra nie tak przyciaga jak zadna inna... kilka dni robie sobie przerwy a później jak włacze to codziennie po kilka godzin gram i sie ciesze jakbym pierwszy raz w nią grał :( a dodatkowe mapy to tylko to poprawia chodzia nic w tych mapa szczeolnego nie widze... małe i ciasne.. bedzie zadymy znowu a mowili ze beda jakie otwarte przestrzenia, cos dla camperów a tu nic ..

Odnośnik do komentarza
Jakby były za darmoche to super ale jakos tego nie widze.. COD4 jest tak popularny ze nawet na tych mapach moga duzo zarobic i nawet moga dac te 30 zł .. i tak wielu kupi...

Ta gra nie tak przyciaga jak zadna inna... kilka dni robie sobie przerwy a później jak włacze to codziennie po kilka godzin gram i sie ciesze jakbym pierwszy raz w nią grał :( a dodatkowe mapy to tylko to poprawia chodzia nic w tych mapa szczeolnego nie widze... małe i ciasne.. bedzie zadymy znowu a mowili ze beda jakie otwarte przestrzenia, cos dla camperów a tu nic ..

Beda otwarte przestrzenie. Tylko Killhouse bedzie calkowicie zamknieta, Broadcast - w wiekszosci bedzie teren otwarty, Creek - ma byc tytulowym rajem dla snajperow (calkowicie otwarty teren, masa krzakow, trawy, jakis wawoz przez srodek mapy), no i Chinatown...

Odnośnik do komentarza
Gow.no prawda, wlasnie tak bylo juz nawet w trojce na X360, a tu tego nie dali... :wkurzony:

 

Jesli konsola hosta traci polaczenie z internetem, badz host wylacza gre? Nie chce mi sie wierzyc.

Rozumiem ze gospodarz przestaje grac i gra sie toczy bez niego, ale jak to powyzsze mialoby byc rozwiazane?

 

Jak mialby byc wybierany nastepny host?

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie ale juz w CoD big red one na PS2 jak host wyszedl z gry automatycznie wybierany byl drugi bez zadnego przerywania rozgrywki.

 

Co do map to najlepsze bedzie chinatown, jest to remake jednej z najlepszych (jak nie najlepszej) map z CoD 2 a mianowicie Carentan. Creek bedzie kamperski, broadcast sam nie wiem a killhouse wydaje sie fajny

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Adim.Dawno temu grałem w CoD2 i właśnie Carentan wspominam najmilej,choć umiejscowienie jej teraz w Chinatown jakoś średnio mi pasuje(zbyt duży kontrast co do reszty map i single playera w CoD4) co nie zmienia faktu ,że mapa fajna.Creek będę omijać z daleka bo nie lubię map gdzie nie mogę się ruszyć 5 metrów by mnie koleś nie załatwił ze snajperki(bo sam jej nie używam :( ).Broadcast może być fajny choć boję się,że rozgrywka zdominuje tylko jedną część mapy,podobnie jak w mapie Bloc(gdzie np. teren basenu wogóle nie jest używany).A Killhouse wygląda mi na ulepszoną wersję najmniejszej mapy z CoD4 - Shipment.Czyli wielka sieka ,bez taktyki.Z tym,że Killhouse będzie w miarę duży bo Shipment przy 12 graczach jest po prostu prześmieszny

 

Jak dodatkowe mapy będą w cenie 19zł to być może zainwestuje,każda cenę powyżej uważam za bezsensowną

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy wiecie ale juz w CoD big red one na PS2 jak host wyszedl z gry automatycznie wybierany byl drugi bez zadnego przerywania rozgrywki.

 

Co do map to najlepsze bedzie chinatown, jest to remake jednej z najlepszych (jak nie najlepszej) map z CoD 2 a mianowicie Carentan. Creek bedzie kamperski, broadcast sam nie wiem a killhouse wydaje sie fajny

 

Czyli co ?? Układ budynków z grubsza ten sam co w Carentan zostanie ?? Fajnie powrócić do tamtych lat z Cod'em 2 hehe. Przydały by się mapy tworzone przez graczy jak to było w przypadku coda1 i cod united offensiv na pc. 

Bo nie wydaje mi się aby ten edytor wypuszczony na pc spowodował wysyp plansz na pleja niczym w UT3 (jakieś konkursy i dopiero wrzuta kilku na psn)

 

ps. ściągnąłem video z chinatown, WOW to faktycznie Carentan hehe :P

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

witam

a ja mam pytanko dotyczącej samej fabuły. UWAGA!!! W pytaniu są spoilery - bardzo proszę o odpowiedź tylko przy użyciu filtra.

zaraz po śmierci jako Jackson spowodowanej wybuchem jądrowym, mamy jeszcze możliwość wygramolenia się z rozbitego helikoptera i pochodzenia chwilę w około. czy podczas tej sceny należy zrobić coś ważnego, czy też jest to tylko element budujący klimat? po chwili padamy na ziemie, ekran zmienia kolor i giniemy. i tyle. czy coś ominąłem?

 

 

będę wdzięczny za info

pozdr

waldus

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko odnosnie zdobycia jednego z inteli.

Misja: "one shot, one man"

w ktorej niesiemy swojego wspoltowarzysza do miejsca, gdzie ma przyleciec nasz helikopter, a w miedzyczasie jestesmy atakowani przez wrogie grupy zolnierzy. Wiem, ze za jednymi drzwiami znajduje sie upragniony ( ostatni) intel, ale nie wiem co mam zrobic, aby te drzwi sie otworzyly.

 

Bede wdzieczny za pomoc :)

 

 

Ziemia1, Butcher - Dziekiuje za pomoc, znalazlem :P

Edytowane przez Mihau_ALU
Odnośnik do komentarza
Mam pytanko odnosnie zdobycia jednego z inteli.

Misja: "one shot, one man"

w ktorej niesiemy swojego wspoltowarzysza do miejsca, gdzie ma przyleciec nasz helikopter, a w miedzyczasie jestesmy atakowani przez wrogie grupy zolnierzy. Wiem, ze za jednymi drzwiami znajduje sie upragniony ( ostatni) intel, ale nie wiem co mam zrobic, aby te drzwi sie otworzyly.

 

Bede wdzieczny za pomoc :)

http://www.nextgenwalkthroughs.com/systems...tel/intel10.php

 

tak mi się wydaje o ile pamietam że trzeba chwilkę zaczekać

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko odnosnie zdobycia jednego z inteli.

Misja: "one shot, one man"

w ktorej niesiemy swojego wspoltowarzysza do miejsca, gdzie ma przyleciec nasz helikopter, a w miedzyczasie jestesmy atakowani przez wrogie grupy zolnierzy. Wiem, ze za jednymi drzwiami znajduje sie upragniony ( ostatni) intel, ale nie wiem co mam zrobic, aby te drzwi sie otworzyly.

Drzwi (ściana bloku, skrajna uliczka po prawej, na wprost "samochodzików") otwierają się chwilę po przybyciu wrogich posiłków helikopterami - to miejsce respawnu przeciwników. Zamykają się chwilę później (na pewno po przybyciu naszego wsparcia).

Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko polecić stronę

CALL4DUTY.PL

Jest to rozwijająca się strona poświęcona jedynie konsolowej ver Call of Duty 4

A jej celem jest :

-Stworzenie Pierwszej Polskiej Sceny CoD4 na konsole a dokładnie jego centum..

-Możliwości Tworzenia Własnych Klanów

-Ligi oraz Turnieje

-Opisy map Broni,perków..

-Tapety,Montaże,Trailery itd..

 

Zapraszam do rejestracji:)

Odnośnik do komentarza

No COD to potęga, w tej chwili nie ma godnego konkurenta ( UT3 to inna bajka ).

Pewnie dopiero nowy BF może zagrozić hegemoni CODa. Osobiscie zawsze wolałem serie Call Of Duty. Mimo, że lubię pojazdy w tego typu grach (czołgi w callu 1 dawały rade), BF jakoś mi mniej podchodził, dopiero BF 2147 mnie troszkę wciagnął ze względu na klimat SF (ach te mechy ;) ). Jestem ciekaw jak teraz wypadnie konfrontacja tych dwóch najlepszych serii fps.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...