Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od głupiego farta. I teraz odpowiem za Ralfus'a na pytanie przegraj kowala. Pomaga to na niektórych zabudowanych mapach. Podam przykład na mapie District: Jest tam jedna, bardzo długa droga i puszczenie nalotu, który leci prostopadle do drogi nie przynosi zbyt dużych efektów (zakładam, że własnie tam mają respawn wrogowie ;)), ale gdy nalot poleci równolegle to można narobić całkiem dużo kill'i. Szczególnie zauważalne jest to podczas gry na PC, gdy rozgrywamy np. TDM 25vs25 ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dlatego właśnie na PS3 nalot ma niewielki sens, kiedy na PC jest to "zabójcza broń" :P Ale dla równowagi na PS3 helikoptery wymiatają a na PC na niektórych serwerach jest włączona opcja, że wystarczy jeden strzał nawet z takiego USP .45 żeby helikopter został zlikwidowany :D Jakby co to polecam się na przyszłość do pomocy przy CoD4 ;)

Odnośnik do komentarza

Internet mam z angielskiego Orange i wczesniej tzn. do momentu przeprowadzki mialem 4mb/s i zero problemow, ale potem jak zmienlem lokalizacje,zaczely sie koorwa cuda na kiju...

Nie wiem czy moze sam LIVEBOX jest wadliwy,bo czesto mi sam sie resetuje (i slyszalem, ze to straszny shit) .

Nie wiem czy olac kontrakt z Orange, czy kupic router, bo jedno i drugie kosztuje, a nie chce stracic siana ktore moge wydac na jakas gre.

Aha i na kompie nic nie jest sciagane, ewntualnie kobieta (z nudow :P ) siedzi na naszej klasie, ale to chyba tak bardzo nie obciaza lacza...?

Edytowane przez Ralfus
Odnośnik do komentarza

Poza predkoscia sciagania ( download ) ktora najczesciej podajemy, wazna jest takze predkosc wysylania ( upload ).

Mialem przyjem,nosc bycia uczestnikiem w lobby gdzie hostowala osoba z 8 mb/s, gralismy w 8 osob i grac si enie dalo.

Ja dla przykladu podam ze mam 1mb/s download, uploadu 700 kb/s i moge hostowac priva na 18 osob ( max., bo priva na wiecej sie nie da ) i osoby ze stanow maja tylko troche gorsze lacze ( w skali z cod4 - 2 na 4 "kreski" ), pozostali maja albo 4/4 albo 3/4.

Optymalnym laczem do gry ( moim zdaniem ) jest 512 kb/s down na 265 kb/s up. Przy nizszych lacach maga byc problemy, a i nie jest to regula, bo zalezy do kogo sie podlaczysz ( noca hameryka gra i cudow nie oczekujcie jesli chodzi o polaczenie ).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, dzisiaj pozyczylem od kumpla CoDa i na dziendobry w multi same problemy.

"Error

Trying to set client number 290 while connected to a server (clcState=9)!"

Wystepuje podcza gry i wywala mnie wtedy + kasuje wszystkie staty do zera. Mam go srednio co 2/3 gry. Raz jeszcze mialem ladne:

"Your statistics were reduced to zero by Infinity Ward" czy cos w tym stylu. No i oczywiscie po meczach "Server connection timed out".

Ktos wie o co moze chodzic ku.wa? oO Nawet grac nie ma sensu, bo w kolko mnie cofa do 1-szej rangi, jak mnie z meczu juz nie wywali...

 

E: "Notice

Your online stats have been reset to level 1 by Infinity Ward"

Co wlacze gre od nowa to to mam <_<

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

Wqrwia mnie juz to powoli. Najgorsze jest w tym wszystkim to, ze najgorzej jest wieczorami, bo rano i po poludniu jest ok, ale mniej wiecej po 18 jest lipa. Moge grac tylko w weekendy.

Jak odpalam jakis mecz to zanim mnie dolaczy to czekam czasami po kilka minut. Slysze jak inni graja, ale mnie nie laczy. Mam tylko setting up the game i nic wiecej. A jak juz mnie dolaczy to mam mega lagi i jedna lub dwie kreski. I ze wszystkich graczy tylko ja tak mam.

Przed przeprowadzka mialem 4Mb/s ale po zmniejszyli mi do 2Mb/s.

Mam zamiar zerwac umowe z Orange i wziac jakis szybszy np. 8 Mb/s. Mam nadzieje ze nie na darmo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...