Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Niech wydadzą przede wszystkim patcha, żeby to załatać i dało się grać.Banowaniem niech się później zajmą i nie konta, tylko ban na konsole.
Dokladnie, powinni wszystkich oszustow zbanowac i tryb Hardcore tez (czesc Wooyek;)

Siemano, mówisz przerzucamy się tu :P Niestety, ale muszę Cię zmartwić bo w MW2 wszystkie tryby będą miały swój odpowiednik na HC :D Generalnie ani mnie to grzeje ani ziębi bo interesuje mnie tylko HS&D, ale lubię z Tobą dyskutować :)

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Grywam od jakiegos czasu w cod4 bo musze poznac system gry przed premiera MW2

 

Powiem tyle,

 

Tak (pipi) schematycznej gry to nigdy nie widzialem

 

Start gry , Deszcz granatow na druga strone , polowa druzyn niezyje, biegnieszw wiadome miejsca o na S&D liadomo ktorendy gdzie pobiec, kazdy kampi ze snajpa lub celownikiem na drzwi , miesjce przebiegania, lub cokolwiek 2 minuty 1-0 w S&D

 

Tryb caalkowicie po(pipi)any a mimo wszsytko i tak ludzie najwiecej szacu w niego graja (bo latwe exp)

 

Na innych trybach lepiej ale kamperstwo wszedobylskie jest poprostu straszne

Odnośnik do komentarza

CoD4 jest mega kamperowe-o S&D rozpisał się Wełna ale ja też wspomnę chociażby o zwykłym TDM-przecież na niektórych mapach odpowiednio skampiony wręcz miażdży się wrogów,sam bez bicia przyznam się,że wielokrotnie zamiast bezproduktywnie biegać ustawiałem się odpowiednio na mapach,wejście do pokoju oblepiałem c4(by nikt mnie nie zaszedł od tyłu) i ochoczo nabijałem sobie ratio.

 

K2 pod względem kamperstwa jest o wiele wiele lepiej wyważony(btw brakuje właśnie w K2 hardcorów)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jak już mówiłem, granaty to nie problem i jak ktoś mi przeszkodzi to nie ma problemu, przebiegnę tam później i też mnie nic nie trafi.Co do samej rozgrywki w HS&D, porównując ją do S&D na normalu.Dla mnie Search na Normalu to jest jakaś porażka, ostatnio dość często się grało privaty z wiadomych przyczyn i grałem też trochę z kilkoma wspaniałymi polskiej sceny i moje odczucie jest takie - z tego się robi zwykły TDM, tylko bez respów, co większy skillowiec(jak ja kocham to słowo :D) biegnie do przodu na pałe i zabiją wszystko co się rusza i nie (pipi) na drzewo, gdzie tu jakaś taktyka? chce pobiegać włączam TDM, Dominację, Sabotage, nie S&D.A na HS&D nie ma już tak lekko, żaden z takich asów się już tak nie wychyli, trzeba dokładnie przemyśleć sprawę zanim podejmie się jakieś kroki.Lubię spokojną, przemyślaną grę a w moim odczuciu na HS&D trzeba bardziej myśleć niż na NS&D, lubię zabawę w podchody a właśnie w tym trybie jest tego najwięcej, trzeba bardzo uważać na claymore'y bo są wyjątkowo zabójcze na HC i to mi się właśnie podoba.Co do tych podchodów, zaraz mi ktoś pewnie napisze że jest kamperstwo, jasne że jest, jeśli dana drużyna broni bomb side'ów to przyjmuje dogodne pozycje i stara się jak najlepiej wykonać zadanie, druga musi atakować, nie ma innego wyjścia, ale nic nie sprawia mi większej frajdy jak zaskoczenie broniącego przeciwnika poprzez otwarcie mu pleców kosą :D Nie mam nic oczywiście do normali, też je bardzo lubię, ale Normal S&D mówię stanowcze NIE.Wiem że cała czołówka polska, światowa i jaka by tam jeszcze nie była gra NS&D i wcale mi to nie przeszkadza, niech sobie grają skoro im to sprawia radość i pokazuje skilla(to też lubię :D) , moje odczucia są zupełnie inne.I to że lubie HS&D, nie znaczy że lubie HTDM, bo nie lubię, żeby nie powiedzieć nienawidzę.To tak dla jasności.Pozdro :)

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Nie kumam normali,mają radar po strzale,dużo naboi trzeba władować,jak dla mnei zero strategii.Jak już pisałem,zalezy z kim grasz,jak grasz ze znajomymi to można,jak z obcymi,którzy potrafią dla beki ciebie zabić to ta gra traci sens,w TDM po chwili masz respa a tu musisz siedziec i czekać,kilka razy tak miałem że jakiś głupi Irlandczyk bluźnił na Polske i mnei ciągle mordował,mimo iż byłem z nim w drużynie.

Odnośnik do komentarza

Mi gra z friendly fire bardzo sie podoba - zazwyczaj dostane kulke od swojego w najmniej odpowiednim momencie ale dzieki temu jest ciekawiej. Zabawne jest to jak wszyscy psiocza, placza, ze ich jakis camper zabija 7 razy z rzedu skoro idioci za kazdym razem biegna tak samo na wprost niego. Ze ktos kampuje, chowa sie, czeka na kogos. Ja od wczoraj w to nie gram i jedno co wiem, to, ze na kazda taka akcje jest sposob. Trzeba sie tylko dostosowac i poobserwowac przeciwnika i jego zachowania a nie pier dolic ciagle na glownym, ze "camper, aimbot, wallhack, walmart, hacker i w ogole twoja stara" tylko dlatego, ze dalismy sie zabic juz cztery razy z rzedu. Ostatnie dwa miechy biegalem tylko z shotgunem i rpg i morda mi sie cieszyla jak na Cross fire snajper z balkonow dostawal rakietka z drugiego konca mapy. Wszystko fajnie az pro zawodowcy zaczeli plakac, ze jakis polaczek zajal pierwsze miejsce w druzynie na koniec meczy uzywajac tylko rpg. Teraz tluke sobie na serverze, gdzie wszystko jest dozwolone: gl, rpg, martyr, 3xnades i admini sa normalni bo pozwalaja grac jak sie komu podoba bez sztucznych wymuszen. Sam nie uzywam martyra bo szkoda mi slotu a i krzywdy wielkiej mi on nie robi kiedy wbije sie do lba, ze sie biega a nie oglada zegarek u goscia, ktorego wlasnie zabilismy. Wielu jednak leje z tego powodu w gacie. To samo rpg - obrzydliwy brak celnosci jednak emocji wzbudza wiecej niz potencjalne zakazenie wirusem hiv. Tylko, ze jak te same beksy zapier dalaja z M14 albo G3 i jednym strzalem klada goscia to wszystko jest wtedy cacy. Generalnie wielu, ktorzy graja w ta gre, czy to na konsoli czy pc to skonczeni idioci i debile, ktorzy wola pol roku plakac, zalic sie, na gre innych, zamiast sami wziac sie do roboty i zmienic te swoje lamerskie przyzwyczajenia.

 

Gram na pc, tylko hardcore. Wszystkie tryby oprocz ffa.

Odnośnik do komentarza

Jest tylko jeden problem z kamperami,nie grają sami i często biegnąc do niego giniesz bo akurat skupiasz sięna nim a nie widzisz kompana jego.Dla mnie może być każda broń,skoro gra jej nei zakazuje to niech grają.W K2 tez płakali na wyrzutnie,skończyło sieto gdy skillowcy zaczeli punktować headami takich kolesi,nawet nei zdążyli wybić a już zgon,na wszystko jest sposób.

Odnośnik do komentarza

Zalezy jak sie gra. Ja gram dla przyjemnosci, w du pie mam ratio i wole pobiec pierwszy na zywiol, wpasc w sam srodek zadymy i zrobic sieczke. Wrzucam dwa granaty na balkon plus flesza, wbiegam po schodach, granat w korytarz dalej, wbiegam do pomieszczenia obok i pruje do kogo popadnie i biegne dalej. Nie ma co sie czaic. No chyba, ze gram tdm w 8 osob to taktyke obieram troche inna, ale jak wbijam sie na server z 32 playerami to nie ma zmiluj sie. Na koniec jest wynik 132:88 ale pierwsze miejsce jest, wiecej zabitych rowniez i jest ok. Przy mniejszych ilosciach graczy gram juz bardziej taktycznie bo latwiej dostac z noza w plecy jak sie biega na oslep bez jakiejkolwiek koncepcji. Generalnie trzeba sie wyluzowac bo to tylko gra i czesto jak widze, ze ktos placze bo cos tam jakies hacki sobie wymyslil, ze posiadam to albo vote kick albo zmieniam server.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...