Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Co oznacza Dead Silence - jeszcze nie odblokowalem (ciche bieganie?) , co oznacza deep impact (czy dodaje dodatkowy dmg czy tylko lepiej przebija sciany?)

 

 

Myślę że jak odblokuję wszystko to wezmę coś takiego:

 

1. M14 z celownikiem laserowym + 3x Frag/2xCL + stop power + last stand ----------- Dobra celność, niezly dmg- na mapy o walce medium

polecam na COUNTDOWN i BLOG i OVERGROWN (2x CL)

 

2. M4 z cel. las. + 3xFrag, Stop Power, Dead Silence ----------- Typowa dla większości map, głownie short/medium, bardzo

uniwersalna broń - gorszy dmg od ak ale o wiele lepsza celność

 

 

3. M14 + Acog + AK47 z granatnikiem + EC/M/LS ----------- Głownie na duże mapy - Long/medium, 3 perk w zależności od

umiejętności wroga PIPELINE, OVERGROWN, BLOG

 

4. Ak 47 + tlumik, 3x Frag, uav Jammer, dead silence ------------ Najlepsza opcja na mapy medium gdzie potrzebujemy być

niewidzialni:) Polecam DOWNPOUR, BLOG, STRIKE

 

5. MP5 z cel. las/tlumik+ 3x frag, stop power, steady aim ------------ Bardzo dobra opcja dla szybkich graczy, ciągłe bieganie i

ubijanie ale raczej na low lub shortmedium polecam na

DOWNPOUR z dużą ilościa graczy i VACANT, STRIKE

 

6. Uzi/Ak74u z cel. las./tlumik, 3x Frag, sonic boom, dead silence ------------- Walka na low głównie z dodatkiem spamowania nadami -

idealne na SHOWDOWN i VACANT

 

7. Skorpion z tlumikiem + dead silence + uav jammer -------------- Niewidzialny i zabujczy na Short distance dobre na

mapy SHIP i BLOC i VACANT

 

8. Skorpion z cel. las. + steady aim + stop power -------------- To samo co wyżej tylko siła kosztem niewidzialności

 

 

9. R700 + m4 z cel. las. + 3x frag/2x claymure + extreme condition -------------- OVERGROWN, STRIKE, PIPELINE, BLOC, BLOG

 

10. R700 + 2x claymure + uav jammer + last stand/extreme condition -------------- To samo co wyżej ale tzw. total camp

 

 

11. RPD + cel. las. + 3x frag + stop power + deep impact -------------- Ogromna Siła ognia - dobre na STRIKE i resztę "miast"

 

12. 3 rodzaj LMB z acogiem + 3x frag + stop power + steady aim -------------- BEST dmg - medium/long- na wiekszość map

 

13. Strzelba;) + las. cel. + 3x frag + stop power + steady aim --------------- Tylko na mapkę SHIP

 

14. Strzelba:) + 3x frag + uav jammer + extreme condition ---------------- Rushing i walka na short - SHIP, VACANT, BLOC

 

i to wsio:p

 

Czy ktos moze wie czy da sie zmienic defaultowe 5 broni na jakis zestaw?

 

Może ktoś jeszcze coś napisze?

 

Wklejam to też do COD4 online

 

Odnośnik do komentarza

nie wiadomo chyba,w sumie miala byc ta przecena juz jakies dwa tygodnie temu,w trakcie tego tygodnia kiedy dawali podwojnie XP.ja sie zaopatrze w te mapki chyba

 

no i nabylem te mapy.gralem na razie na trzech z nich-Creek,Chinatown i Broadcast.w sumie nienajgorsze,ale po starej cenie to raczej nie warto byloby ich brac..nie wiem tez czemu,czy to przez to czy nie,ale caly dzien dzisiaj co mecz pokazywal mi sie komunikat "server connection timed out" i musialem od nowa szukac gry

Edytowane przez przegraj_kowal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

ja całe szczęście pobyłem się beznadziejnej części 5, dziś kupuje spowrotem COD4 żałuje ze się jej wcześniej pozbyłem, to był nie przemyślany ruch. Bo rozegraniu online jakiś 400 spotkań mogę śmiało powiedzieć ze arsenał broni i w ogolę cala rozgrywka w COD 5 jest strasznie kijowa, rozłączanie meczów i non stop nie dogrywanie ich do końca "host ended game", na temat borni nie będę się wypowiadał, w online można tylko kilkoma bronmi grac, żeby osiągnąć dobry wynik, duża wieszkosc jest bezzyteczna. Grałem dużo w World of War jak i Modern Warfare i wybieram gre infinity ward. Dobra rada przeczekać przy COD 4 do lutego az pojawi sie Killzone 2 i na pewno nie kupować COD5 wdg strata pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

@Dempo

 

haha xD

 

1. "Host ended the game" to w CoD5 tylko i wylacznie zasluga ludzi ktorzy hostuja. Jesli rozlaczy z powodu zlego polaczenia jest inny napis. A z reszta nie wiem jakie masz lacze moze 128 kb bo mnie z meczow nie rozlacza. Na dodatek jest migracja hosta czego w 4 nie bylo :)

 

2. Co do broni to powinienes napisac "nie umiem" a nie mowic ze bronie sa kijowe. W 5 jest lepszy balans broni, kazda jest uzyteczna i z kazdej mozna zrobic dobry wynik tyle ze w 4 bylo to latwiejsze. Oczywiscie sa bronie lepsze i gorsze ale tych lepszych jest kilka (stg-44, ppsh, fg42 i to raczej tyle). Boli cie pewnie to ze jest mniej broni z ktorych mozna sprayowac :P A jak sa to trudniej sie z nich strzela niz w 4 :) Ale nie martw sie practice makes perfect :P

 

ps: no i nie ma m16 przez ktore sniper na meczach klanowych stal sie zbedny

Odnośnik do komentarza
ja całe szczęście pobyłem się beznadziejnej części 5, dziś kupuje spowrotem COD4 żałuje ze się jej wcześniej pozbyłem, to był nie przemyślany ruch. Bo rozegraniu online jakiś 400 spotkań mogę śmiało powiedzieć ze arsenał broni i w ogolę cala rozgrywka w COD 5 jest strasznie kijowa, rozłączanie meczów i non stop nie dogrywanie ich do końca "host ended game", na temat borni nie będę się wypowiadał, w online można tylko kilkoma bronmi grac, żeby osiągnąć dobry wynik, duża wieszkosc jest bezzyteczna. Grałem dużo w World of War jak i Modern Warfare i wybieram gre infinity ward. Dobra rada przeczekać przy COD 4 do lutego az pojawi sie Killzone 2 i na pewno nie kupować COD5 wdg strata pieniędzy.

Popieram w 100% to co napisales. COD Waw to (pipi) i nic wiecej. Na szczescie ja nie sprzedalem COD4 i nie starcilem zbyt wiele na sprzedazy COD WaW.

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem ze jak się skrytykuje najnowsza cześć COD to od razu jakiś wspaniały gracz napisze ze ja nie umiem gra i popisze się jaka modrą gatka, spoko. Ale wdg cod 5 jest dużo gorsza gra i naprawdę nie ma nawet sensu już więcej w nią grac i na pewno "ADI" nie dlatego ze dostaje bo nie umiem grac tylko dlatego ze gra jest dużo gorsza. A odnośnie broni żeby mieć dobry wynik można pograć tylko kilkoma spluwami, tak jak sam napisałeś a dla mnie tylko te klika broni jest nudne a w COD4 ....

 

A W COD 4 prawie każdy co grał wie jak było i równie dlatego wiara wraca do poprzedniej odsłony gry a nową "która ma lepiej wyważone "gniotowate" bronie z 2 wojny światowej" sprzedaje. Po prostu sprawie więcej przyjemności.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tu cos tez wtrace... kupilem cod5 2 dni temu i torche zaluje ze tak puzno..

w cod4 gram ponad 1,5 roku i nieprzepadam za grami o tematyce 2WS ale musze przyznac z ciezka reka na sercu ze w cod5 lepiej sie gra

mapy sa ogromne przez co granie snajperem ma jakis sens, gra sie trudniej bo tak jak napisal Adi jest malo spray gunow i tu wychodzi kto gra na farty a kto potrafi strzelac (100% poparcia dla Adiego) ale i tak dozo bootow lata z mp40 czy stg44, a jak zaczynaja strzelac to smiac mi sie chce wali pol magazynk w jednego kilesi a ja z Arisaka 5 strzalow 5 fragow i gdzie tu skill

coprawda brakuje mi flashbangow i claymore no i graficznie bradziej cod4 mi sie podoba zwlaszcze postacie maja leprze modele ale to raczej przez uprzedzenie do gier o 2WS

co do singla to cod4 wymiata w cod5 niema nic nowego i nie czuc walki tak jak w cod4 i gdybym kupil ta gre pod wzgledem singla to bym byl bardzo wqu...ny

casami szarpne w cod4 ale ogulnie pzejscie na cod5 i to sie niezmieni raczej do cod: mw2

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza

@Dempo

 

Ja jednak nie zmienie zdania, mysle ze dostajesz baty bo nie umiesz strzelac, przynajmniej twoja wypowiedz na to wskazuje xD Napisz z jakich broni nie mozna zrobic dobrego wyniku, jestem ciekaw.

Bo to ze w 4 strzelanie z 90% broni bylo tak latwe jak dlubanie w nosie nie znaczy ze wszedzie musi tak byc.

Dla mnie rifle (te jednostrzalowe) to jest to czego w 4 mi brakowalo, bron dajaca najwiecej frajdy z gry. Prawie wszystkie smg w 5 oslabili co mnie cieszy, ciezkie karabiny tez juz nie sa tak dobre jak w 4, i najwazniejsze - Sniper na meczach klanowych sie przydaje bo NIE MA M16 yeah :D

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza
A W COD 4 prawie każdy co grał wie jak było i równie dlatego wiara wraca do poprzedniej odsłony gry a nową "która ma lepiej wyważone "gniotowate" bronie z 2 wojny światowej" sprzedaje. Po prostu sprawie więcej przyjemności.

Rozumiem, że masz dostęp do serwerów Treyarch/Infinity, dokładnych statystyk i widzisz tą szaloną migrację tłumów ludzi pomiędzy CoDWaW a CoD4?

Czy piszesz tylko za siebie i głośno myślisz?

Odnośnik do komentarza

w COD5 gram o niedawna, wcześniej był COD4 u mnie w czytniku przez ponad pół roku. W COD4 była faktycznie lepsze wrażenie walki (nawet odgłos biegania) i było jakby to ująć - dosadniej...

 

ale multi jest w COD5 duzo lepsze. Po pierwsze - dostaję ostre baty i muszę się wysilić żeby coś uzyskać. Po drugie mapy...REWELACJA! Ground War rulez, toż to jest definicja konfliktu zbrojnego! Ja bardzo cieszę michę z nowego COD, pomimo, że w dupę obrywam niemiłosiernie...

Odnośnik do komentarza
ale multi jest w COD5 duzo lepsze. Po pierwsze - dostaję ostre baty i muszę się wysilić żeby coś uzyskać. Po drugie mapy...REWELACJA! Ground War rulez, toż to jest definicja konfliktu zbrojnego! Ja bardzo cieszę michę z nowego COD, pomimo, że w dupę obrywam niemiłosiernie...

Co wy tak popadacie ze skrajności w skrajność?! Dla mnie i zauważyłem że dla sporego grona graczy, multi jest po prostu takie same...tak samo dobre i tak samo złe jak w COD4, tyle tylko że w innych realiach!

Jednak w MW2 koniecznie muszą coś zmienić bo po raz trzeci nie zdzierżę tego samego kotleta.

Odnośnik do komentarza
ale multi jest w COD5 duzo lepsze. Po pierwsze - dostaję ostre baty i muszę się wysilić żeby coś uzyskać. Po drugie mapy...REWELACJA! Ground War rulez, toż to jest definicja konfliktu zbrojnego! Ja bardzo cieszę michę z nowego COD, pomimo, że w dupę obrywam niemiłosiernie...

Co wy tak popadacie ze skrajności w skrajność?! Dla mnie i zauważyłem że dla sporego grona graczy, multi jest po prostu takie same...tak samo dobre i tak samo złe jak w COD4, tyle tylko że w innych realiach!

Jednak w MW2 koniecznie muszą coś zmienić bo po raz trzeci nie zdzierżę tego samego kotleta.

 

no dla mnie nie jest taki sam - uważam, że jest dużo lepszy design map - są większe, ciekawsze, bardziej kombinatorskie :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...