Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa... kumpel od wczoraj ma CoD4 i gra online. Wbije np 2-3 lvl, wychodzi do singla i potem jak znowu wejdzie w multi to wyskakuje mu komunikat ze jego lvl zostal zresetowany do 1lvl. I tak za kazdym razem.

 

EDIT: Jednak nie musi nawet do singla wychodzic... Mial ktoa cos takiego lub wie o co chodzi?

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Witam. Mamy pytanie. Dzis nabylem COD 4 :GOTY wszystko ladnie cacy tylko jak dostac te dodatkowe 4 mapki pomoze ktos?

 

A to w GOTY nie ma odrazu tych mapek ?? Wejdz do private match i przejrzyj mapki. Jeśli są to ok. Te mapki są tylko do multi i niestety samemu (procz priv. match) nie można ich wybierać.

 

@Edit

|

|

V

 

Oo nie wiedziałem :) Myślałem że wytłoczyli nowe już z dogranymi mapkami.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Czy jak wymienię moje COD 4 na COD 4: GOTY to przepadnie mi cały zdobyty honor? (35 aktualnie)

 

Czy macie jakieś najlepsze ustawienie broni + perki? Jakie uważacie za najlepsze? Ja używam akutalnie takich;

 

1. G3 - Granatnik, Uav Jammer, Deep Impact

2. Mp5 - Celownik Laserowy, 2x RPG/ 3x Flash (w zależności od mapy), Stopping Power, Deep Impact

3. Sniper - Dragunov + celownik - Pakunki Claymure, Uav Jammer, Lepsze płuca:)

4. M4 - Celownik scope, Claymure, Uav jammer, Stady Shot (lepsza celność)

5. AK47 - Granatnik lub Celownik, 2x RPG (jeśli nie mam granatnika), Uav Jammer (stop Power), Deep Impact (steadyshot)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja z każdego typu broni mam ulubione wybrane:

 

- Karabiny - AK47 + 2 claymore, UAV Jammer, Dead Silence

 

- Pistolety maszynowe - AK74 + 3x flash, UAV Jammer, Dead Silence

 

- Ciężka broń, której używam bardzo rzadko (chyba, że denerwują mnie camperzy to lubię tak serią przez ścianę potraktować takiego delikwenta :D) - M249 + 3x frag, UAV Jammer, Dead Silence

 

- Strzelby - M1014, 3x flash, UAV Jammer, Dead Silence

 

- Karabiny Snajperskie - M40A3/R700 + 2 claymore, UAV Jammer, Dead Silence

 

Tłumików nie używam bo lubię odgłos strzału z kałachów (:P) i nie uważam tego za rzecz potrzebną, ale szanuję to, że inni nie biorą bo faktycznie czasem pomaga :)

 

Odnośnik do komentarza

Oj Litwin, tu się nie do końca zgodzę. Nie mam tłumika bo wtedy broń jest sliniejsza, a UAV i ciche bieganie mam po to, żeby dostać się na tyły wroga :) Zapytaj o to Alu, który używa tych samych perków z mp5 a tłumika nie zauważyłem (oczywiście na killcam jak dostałem podczas 1vs1 150:20) :D

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...