Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
po krotkiej przygodzie z cod5 i rownie krotkiej przygodzie z kz2 postanowilem wrocic do cod4 i tutaj nastepuje moje pytanie.

czy ciagle jest duzo graczy on-line. nie chce kupic gry jesli ma sie potem okazac ze nie ma z kim grac on-line?

 

Widze ze nie tylko dla mnie COD4 jest wciaz najlepsza strzelanka. Tez mialem COD5 a KZ2 nawet nie kupilem, bo po tym jak pogralem w demko wiedzialem ze ne wciagnie mnie tak jak COD4.

Odnośnik do komentarza

U mnie wręcz przeciwnie, CoD5 zlałem online, za to po pięćdziesięciu godzinach z KZ2 nie mogę się odnaleźć w CoD4. Wszystko jest takie... płytkie, strzelanie czerstwe, a jeszcze kilka miesięcy temu uważałem za idealne, poruszanie postaci też jakieś dziwne. Teraz dopiero zauważyłem jak bardzo CoD4 jest noobowski. Zdecydowanie online pasuje mi bardziej z Killzone 2. Jeszcze trochę pogram, ale czasu mam tylko na jednego FPSa i właśnie Infinty Ward zeszło na drugie miejsce. Czekam na Modern Warfare 2 zobaczymy co pakaże.

Odnośnik do komentarza

zhadzam sie z tym ze cod4 jest noobowski, ale ja niestety po trzech tygodniach grania w KZ2 wrocilem do grania wlasnie w cod'a4. wiem ze to gra dla noobow ale widocznie sam stalem sie chyba takim bo mi ta gra lezy jednak znacznie bardziej niz KZ2.

 

ostatnio zarajalem sie strasznie M14 jest to bron dajaca najlepszy feeling podczas strzelania. moment kiedy strzelasz pojedynczymi nabojami i ten dzwiek wystrzalu, po prostu miod orzeszki. jest to chyba jedyna bron w grze ktora pozwala na skuteczna walke na niemal wszystkich dystansach. do tego duza pojemnosc magazynka, relatywnie krotki czas przeladowania, szybkostrzelnos plus naprawde doskonala celnosc, czynia z tej broni, w rekach dobrego gracza, wyjatkowa zabojcza zabawke. na poczatku ciezko mi bylo sie przyzwyczaic, ani to karabin ani snajperka, ale obecnie nic nie stoi na przeszkodzie w zdobywaniu statsow rzedu 47:12.

polecam wszystkim ktorzy szukaja dowych doznan.

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza

O , i zgadzam się z tobą Jazdaone. Troche mi się już znudził COD4 z racji tego, że troche przetrenowałem. Ale ostatnio przestawiłem sie na troche inne bronie co by troche odświerzyć doznania i M14 daje radę. Z tym, że jest strasznie głośny i mam wrażenie, że jak zaczynam strzelać to zaraz wszyscy mnie biorą na celownik:-). Mozna dodać tłumik ale wtedy już nie czuć tego powera.

 

A jeśli chodzi o noobowy charakter COD-a to są to troche takie złośliwe komentarze moim zdaniem. Chociaż częściowo się zgodze:-). Gra jest bardzo popularna, grają w nią tysiące ludzi od już dłuższego czasu i poziom jest wysoki. Przez to ciężko brylować i mieć nie wiadomo jaką skuteczność. Bronie maja power, łatwo powalic przeciwnika - to fakt, no ale każdy to może, nie tylko noob. Są miejsca gdzie można się skampić i nawet bez większego doświadczenia w tej grze można natłuc troche towarzystwa. No ale to też dzięki temu gra jest bardzo ale to bardzo popularna, zawsze było i jeszcze długo będzie kupa ludzi na serwerach. Nawet jak jedna drużyna jest zdecydowanie mocniejsza to raczej nie ma poczucia "grania do jednej bramki" - to bardzo duży atut w walce o nowych graczy. Tak wię są plusy i minusy, nie tak hop siup zrobić dobrą strzelanine online. Setki gier już nie dało rady w tym temacie. Jak dla mnie to zdecydowanie numer 1 online chociaż chyba nie starczy mi zacięcia żeby dobic do złotego krzyża.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jasne,że są chętni do grania w tryb on-line. Wcale ich ilość się nie zmienia,a wręcz można odnieść wrażenie,że jest ich coraz więcej.

Daleka byłabym od określania COD4 jako gry dla noobów.

Gustów jest tyle co ludzi i nie należy narzucać nikomu własnych. Ja np. po kilku chwilach spędzonych z KZ2,wiedziałam,że to nie dla mnie gra i powróciłam do COD4 z podwiniętym ogonem :)

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero niedawno kupiłem tą grę. Zawsze byłem przekonany ,że COD mnie nie jara. Grałem w każdą część ale nigdy mi się nie podobało(no może jedynka) ale powiem ,że Cod4 bardzo mile mnie zaskoczył. Świetny single i bardzo dobry multi. Poza tym bardzo fajnie gra się na veteranie. Naprawdę czasami sobie włączę aby zaliczyć kilka checkpointow chociaż nie zawsze się udaje w przeciwieństwie do innych gier gdzie się tylko wkurzam na trudniejsze poziomy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Patcha pewnie nie wydadzą bo mało ich teraz obchodzi ta gra skoro niedługo będzie MW2, dziwne że wzięli się za banowanie myślałem że nic z tym nie zrobią tak jak z systemem zaproszeń masa ludzi od kilku miesięcy narzeka na problemy piszą o tym na oficjalnym forum a jedyne odpowiedzi jakie dostają są w stylu "niestety nie z tym nie możemy zrobić" w skrócie nie zajmują się już tą grą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...