Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema właśnie przed chwila sprzedałem swoja stara motorole v3x i zastanawiam się jaki teraz kupić telefon . Pieniądze które chce przeznaczyć na niego to około 200 zł telefon musi być w miare porządny itp . wygodny najlepiej gdyby była to nokia . Zastanawiam się na nokią n70 http://www.allegro.pl/item613808255_super_...n_70_black.html ale z tego co mówił mi znajomy tnie się to jak cholera ;/ . Co polecacie ? Mile widziany aparat 3.2 ^_^

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza
Yano, co tam w końcu wybrałeś? Stoję przed podobnym wyborem co Ty parę stron wcześniej (Samsung I600 vs LG Viewty) z ta różnicą, że mam już Smartphone'a z WM (ciężko się przesiąść na coś innego później, ale z drugiej strony marzy mi się "normalny" telefon :))

narazie jeszcze nic nie załatwiłem :P z LG zrezygnowalem z powodu na jakis nieokreslony podobno średni system, i na to ze mimo posiadania klawiatury qwerty to jednak wszyscy mowia ze na dodtykowym jest o wiele gorzej niz zwykła qwertyy, a ja jednak chce pisac duzo :P

 

potem myslalem pomiedzy i600 a motorola Q9 , ale wykupili mi motorole, a plus do(pipi)ał z cena i600 wiec narazie czekam na rozpatrzenie reklamacji o zmniejszenie ceny :P

ale ogolnie zdecydowalem sie na i600 (mozna go tanio kupic na allegro ale ja probuje jeszcze cos wyłudzić z plusa)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

który z tych telefonów byłby najlepszym wyborem?

 

Powiedzmy, że nie musi być za zika i mogę dać do dwóch stówek. Taryfy syberyjskie 55 są opcją, którą biorę pod uwagę. Nie chcę żadnych telefonów z klapką czy innych pedalskich slajderów. HSDPA obowiązkowe. Na razie skłaniam się ku SE C702, ale można to jeszcze zmienić.

Odnośnik do komentarza

Co mam wziąść - umowe moge na 36 miechów nawet podpisać, dać moge coś ~100 zł za tel, abonament najtańszy czyli w play to jest 25 zł. Nie ma znaczenia jaka sieć, co byście polecili?

 

Fajnie by było gdyby aparat miał conajmniej 2 megsy i dobrze by to było jakby to była nokia. Myślałem nad xpress music jakąś tam z heyah (co prawda to jest mix) za 119zł + 30 zł co miech na 36 miechów. Łot du ju fink ent łot du ju sadżest?

 

edit: aha, chciałbym pograć w metal gear solid na komie, bo słyszałem, że jest.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Lepiej lezy 2g i jest ciut wiekszy. W przypadku 3g masz wrazenie , ze zaraz Ci wypadnie z reki. Mozna nakleic sobie skina na tylnia obudowe , co pozwoli zachowac org wymiary nie powiekszajac go chociazby optycznie , da pewniejszy uchwyt w rece i nie zakryje zarysowania , ktore produkty apple kochaja.

Podstawa to Jalibreak , bo bez tego iphone jest biedny.

A bateria najwyzszych lotow nie jest , przy zabawie , gadaniu , to co wieczor na ladowarce bedzie.Ale ogolnie, to co 2 dzien bedziesz ladowal , jak sie znudzi ekran i gry,soft z tym zwiazany przy dobrych wiatrach na 3 dzien o 8 rano juz wysiadzie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...