Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Sig - co najlepsze to niedosc ze tylko Orange blokue bootloadera w Neo V, to jeszcze potem bywaja problemy z customowymi romami. Wiec uwazaj jak masz zamiar sie bawic, sam spedzilem 2dni nad telefon kumpla, bo go u(pipi)alem przez to ze byl z Orange <_<

 

@JJ - xda nie boli - http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1566 , szukaj sobie czegos co Ci sie spodoba.

Odnośnik do komentarza
Miałem teraz HTC wildfire, szukam czegoś szybszego, do gier, filmów :) System jest mi obojętny(iOS, Android)

Chodzi mi o to jak się sprawują te telefony, szczególnie Sony bo iPhonem się bawiłem, a z tymi dwoma nie miałem styczności. I jeśli sony to p czy s :)

 

W jakim przedziale cenowym?

 

EDIT: Sory nie zauważyłem poprzedniego postu. Do filmów polecam Xperia S. Sam miałem z tym telefonem styczność i ekran jest genialny. P ma za mało pamięci (brak slotu SD) więc do filmów się nie nada. Ale jakbyś miał brać ten model a nie przeszkadzają ci duże ekrany to poczekaj na Xperię T która będzie bić S-kę pod każdym względem. Podałeś iPhone'a jako jeden z przykładów więc cena pewnie nie jest ważna.

 

Ja bym poczekał na Xperię T. iPhone jest za mały do gier i filmów.

Edytowane przez HUNTER297
Odnośnik do komentarza

Moja kolej:

Xperia arc S czy Nokia N8-00?

 

Z andkiem miałem do czynienia i wiem, czego się spodziewać, zastanawia mnie ta nokia i symbian, spróbowałbym nawet po to, by się tym pobawić, ale czy warto, zwłaszcza że cyrograf na 2 lata idzie (planowałbym brać sprzęt "odnowiony" w Orange")

 

Czy któryś z tych telefonów trzyma przynajmniej 2 dni na baterii? Po ostatnich zabawach z HTC Mozart byłem bardzo zniesmaczony czasem działania.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Mam arc S, bateria trzyma tak jak w każdym smartfonie z takim ekranem. Jeżeli korzystasz często, to co wieczór ładowanie. A tak co dwa, góra co 3 dni, ale tylko wówczas gdy dzwonisz lub coś chcesz sprawdzić na szybkości np. w necie.

Ogólnie polecam, szybki, świetny ekran, dobry aparat no i sam wygląd, dla mnie śliczny, ale pisze to osoba, która uważa xperie z najładniejsze smartfony.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Arc S jest na razie niedostępna, cały czas jest N8. Mam kurczę dylemat, świetny aparat, solidne wykonanie, bateria nie taka zła, martwi procek i pamięć RAM, może uda się upolować Arc S lub coś ciekawszego.

 

Ja miałem N8. Bardzo fajny telefon. Kapitalna jakość dźwięku i super kamera ale jest nie do użytku kiedy wchodzi na stronie wtyczka flash. To nie jest telefon do internetu tyle mogę powiedzieć.

 

Jeżeli telefon służy ci głównie za odtwarzacz MP3 i aparat no i odbieranie mejla, dzwonienie, SMSy itp. I nie korzystasz z internetu za dużo a aplikacje cię nie kręcą to możesz brać. Przedłużasz umowę? Podaj jakie masz jeszcze opcje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze tanio Xperię U, ktoś ma? Ktoś macał?

Dwujajowiec z niestety małą (8GB) pamięcią wewnętrzną bez możliwości rozbudowania (brak slotu na karty), 512 MB pamięci (tak sobie), bateria 1350 MAh. Ładnie wygląda, w recenzjach nie wypada aż tak źle.

'

Ewentualnie Nokia e7-00, jak dla mnie za(pipi)isty design, swego czasu telefon moich marzeń, na minus brak autofocusa (porządny aparat jest jednym z moich głównych wymagań), słaby procesor i jak zwykle mało pamięci.

 

Edit:

tak przeglądam sobie różne recenzje i teksty nt. tej Nokii i coraz bardziej się do niej przekonuję.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...