Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Akcje Samsunga notowane sa na koreanskiej gieldzie. Po ogloszeniu wyroku kurs spadl z 1280k do 1180k, czyli o niecale 8%, ale zdazyl juz wrocic do poziomu 1220k i stale rosnie. Trudno sie dziwic, skoro z kont musial wyparowac 1 miliard dolarow, ale zgadnij ile to dla takiej firmy jak Samsung, ktora za 2011 ma 250 miliardow przychodu, z czego 18 to zysk netto.

 

To wszystko i tak nie ma zadnego wplywu na operacje oddzialu komorkowego, ktory jest najwiekszym na swiecie producentem telefonow, a tym bardziej na support i aktualizacje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oka mam tego sgs2 i powiem tak. Chyba nigdy mnie tak żadne urządzenie nie urzekło, chodzi płynnie, pełno fajnych funkcji i ogólnie cud miód, Ale oczywiście nie może być za pięknie ;/ Ja rozumiem, że bateria w smartfonach nie trzyma za długo. Ale w moim przy normalnym użytkownaiu (cos tam posicagelm z marketu, z 20 minut pograłem, killka okolo 30s rozmów, pare smsów) trzyma ok 12h ;/ Czy to nie ciut za krótko ? Zaznaczam, że telefon to nówka.

Edytowane przez puszkin
Odnośnik do komentarza

Co Wy macie do tego Androida, stockowy Windows tez jest z(pipi)any dopoki sie z nim czegos nie zrobi. Poswiec godzine swojego super za(pipi)iscie cennego czasu zeby cos z nim zrobic i bedzie dzialal lepiej niz sie spodziewasz. Ale latwiej stwierdzic ze (pipi)owy, majac jakies (pipi) brandowane z Orange czy czegos innego, ktore tylko pogorsza sprawe.

Odnośnik do komentarza
Dzięki za opinie ;) A mógłbyś coś powiedzieć o HTC Wildfire S ? Jest nieco tańszy od innych, a nie wiem, czy jest sens kupować droższy telefon, jeśli chciałbym korzystać jedynie z internetu i drobnych gierek.

 

Wszystko tylko nie Wildfire! Może Desire C albo lepiej HTC One V którego można zdobyć do 800zł a ma bardzo dobry procesor jak na tę półkę cenową. Ewentualnie Xperia Sola.

 

A z Androidem jest jak z demokracją. Nie jest idealny ale nie mamy niczego lepszego. Może Windows Phone 8 będzie lepszy ale narazie Android nie ma konkurencji. A mój HTC One X chodzi super płynnie.

Edytowane przez HUNTER297
Odnośnik do komentarza

Co Wy macie do tego Androida, stockowy Windows tez jest z(pipi)any dopoki sie z nim czegos nie zrobi. Poswiec godzine swojego super za(pipi)iscie cennego czasu zeby cos z nim zrobic i bedzie dzialal lepiej niz sie spodziewasz. Ale latwiej stwierdzic ze (pipi)owy, majac jakies (pipi) brandowane z Orange czy czegos innego, ktore tylko pogorsza sprawe.

 

niestety, niektórzy jak już uzbierają na iPhone'a po 3 latach ciułania kieszonkowego i żulenia od babci lubią chodzić po Internetach i w każdym miejscu wypisywać, jaki to ich AJFON jest uber a Android to bieda i gów,no

 

olewać najlepiej chyba

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Sa też i tacy którzy mając do wyboru szajsunga i iPhone'a wybierają telefon ze stabilnym, szybkim i niezawodnym systemem w postaci iOS.

 

 

System na którym telefon działa pewnie bez rootowania i kombinacji z wywalaniem niektórym składników. Gdzie telefon nie ściąga masy śmieci z głupią tapetą. Gdzie wszystko jest tam gdzie powinno, poukładane w logiczny sposób.

 

Gdyby nie to że gram na pc, windowsowego badziewia tez bym sie pozbył i zakupił Maca.

 

 

I skończmy juz z tym mitem niesamowicie drogiego iPhona bo topowe sprzęty od samsunga czy HTC kosztują tyle samo. Jedyna róznica jest taka ze sprzęt apple trzyma cenę bardzo długo w przeciwieństwie do plastikowych zabawek z androidem.

Edytowane przez mattaman
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Sa też i tacy którzy mając do wyboru szajsunga i iPhone'a wybierają telefon ze stabilnym, szybkim i niezawodnym systemem w postaci iOS.

 

 

System na którym telefon działa pewnie bez rootowania i kombinacji z wywalaniem niektórym składników. Gdzie telefon nie ściąga masy śmieci z głupią tapetą. Gdzie wszystko jest tam gdzie powinno, poukładane w logiczny sposób.

 

Gdyby nie to że gram na pc, windowsowego badziewia tez bym sie pozbył i zakupił Maca.

 

 

I skończmy juz z tym mitem niesamowicie drogiego iPhona bo topowe sprzęty od samsunga czy HTC kosztują tyle samo. Jedyna róznica jest taka ze sprzęt apple trzyma cenę bardzo długo w przeciwieństwie do plastikowych zabawek z androidem.

 

Wiesz dlaczego wziąłem Androida? A mogłem iPhone'a bo budżet podobny. Przez to żebym mógł w nim grzebać, nie zapomnijmy o obsłudze audiofilskich kodeków dźwięku jak .ape czy .flac. Tego nie uświadczę na iPhonie. Albo Flash który jest dla mnie ważny. Nie hejtuje Apple ale każdy wybiera według tego co potrzebuje.

 

A Android jest płynny. Mój One X chodzi jakby miał się wybrać w samodzielną wyprawę w kosmos więc nie wiem o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
A tak swoją drogą to ajfon niedługo ma pozbyć się swojego największego uwstecznienia jakim jest porażająca wielkość ekranu- przynajmniej tak słyszałem. Wtedy na pewno więcej ludzi się nim zainteresuje. Płynność działania jednak urzeka każdego i nie ma się co sprzeczać :P

 

To nie jest wielki atut gdy Windows Phone też oferuje płynny interfejs a topowe androidy śmigają aż miło. Jedyny atut iOS to intuicyjność i prostota bo nie oszukujmy się Android jest skomplikowany.

Edytowane przez HUNTER297
Odnośnik do komentarza

Android a iOS to niebo a ziemia, nie ma co porównywać w ogóle. Dwa różne systemy, które jednak coraz bardziej zbliżają się do siebie (iOS staje się coraz bardziej otwarty i przejmuje feature'y z Androida, a Android wreszcie staje się płynny i jednolity jak iOS). Dla mnie ogromnym plusem iOS jest baza aplikacji, która jest ogromna i często spotkać można perełki, których na próżno niestety szukać na systemie Google. Od czerwca siedzę na iPhone 4 i kurczę, jest mi całkiem dobrze (a przypomnę: jestem (byłem?) ogromnym fanem robocika).

Odnośnik do komentarza

ja mam porownanie:

 

android

Mad%2BMax%2BMod.jpg

nie jest może najpiekniejszy, pewnie miejscami przycina, i wymaga troche roboty, ale jak juz go odpicujesz to mozesz robic co ci sie podoba

 

 

iOS

PCH8830.jpg

słodziachny, modny, laski na niego lecą, prosty w obsłudze i gotowy do użycia odrazu po wyjęciu z pudełka

fajna i droga zabawka. chcesz coś w nim zrobić oprocz szpanu w starbucksie? nie możesz!

why?? because FUCK YOU! thats why!

 

:P

 

to jest tak samo jak z macami i linuxem, jeden jest prosty i słitaśny, idealny dla laików ktorzy chodzą w wełnianaych czapkach i raybanach

linux jest brzydkim, upierdliwy i wymaga umiejętności, ale jak ktoś chce na kompie robić cos wiecej niż tworzenie slideshow'ów to musi zakasać rękawy i wziać sie do roboty

 

zawsze tak jest, jak coś jest proste i modne to jest ograniczone, jak chce sie miec wiele możliwosci i kontrole to trzeba wybrać coś trudniejszego w użyciu ale dającego wiecej możliwosci

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A tak swoją drogą to ajfon niedługo ma pozbyć się swojego największego uwstecznienia jakim jest porażająca wielkość ekranu- przynajmniej tak słyszałem. Wtedy na pewno więcej ludzi się nim zainteresuje. Płynność działania jednak urzeka każdego i nie ma się co sprzeczać :P

Dla mnie to bedzie jedna z najwiekszych porazek nowego iP. Ekran w takim SGS3 jest IMO po prostu za duzy, bo telefon jest przez to niewyobrazalnie wielki.

Co do Android vs iOS - lubie jak Androidowcy sie spinaja :) Coz, ja osobiscie majac porownanie dwoch topowych modeli z Androidem i iOS na pokladzie, wciaz wybieram iOS, a teksty o szpanie... no jak ktos kupuje telefon po to zeby nim szpanowac, albo w ogole wyobraza sobie szpan czyms co ma pol swiata to juz jego problem ;]

 

to jest tak samo jak z macami i linuxem, jeden jest prosty i słitaśny, idealny dla laików ktorzy chodzą w wełnianaych czapkach i raybanach

linux jest brzydkim, upierdliwy i wymaga umiejętności, ale jak ktoś chce na kompie robić cos wiecej niż tworzenie slideshow'ów to musi zakasać rękawy i wziać sie do roboty

to zart, prawda? miales na mysli porownanie windowsa z linuxem i osxem

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

tak tak, mac'owcy twierdzą że da sie na macu robic cos wiecej niz slideshow z imprezy. ale jakoś nikt nie potrafi tego udowodnic

 

 

chcialem wlasnie znalesc fotke nerda i hipstera i zapytać którym z nich jestes, ale okazalo sie że praktycznie niczym sie nie różnią z wyglądu.. kurna. hipsterzy calkowicie rpzejeli nerdowski image

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...