Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór należy do ciebie:

2 Androidy:

Galaxy S, procek dwujajowy, 768 MB RAM, 8 GB ROM z możliwością rozbudowy, ekran S-AMOLED, insterfejs Touch wiz (taki sobie), pewnie nawet nie ma możliwości apgrejdu do ICS, aparat 5 MPix

 

Xperia P, procek dwujajowy (ten sam co w Galaxy S Adv.), 1 GB RAM, 16 GB ROM bez możliwości rozbudowy, do tego host USB (możliwość podpięcia pendrive przez adapter), ekran TFT od Sony (bravia engine), upgrade do Andka ICS, aparat 8MPix, nagrywanie w fullHD

 

Lumia 800 - Windows Phone 7.5, dostanie apgrejd do "WP 7.5.8", uboga ilość aplikacji w marketplace (chociaż jest sporo od Nokii tylko dla Lumii), system bardzo przyjemny w obyciu, bardzo przemyślany. Do komunikacji z PC potrzeba zainstalować Zune, nie ma opcji wykrycia telefonu jako "USB storage", bebechy spokojnie dają radę.

 

Wybrałbym Xperię P.

 

Sam biorę sobie (pomimo tego, co tu pisałem wcześniej) jednak model Xperii U, poczytałem mnóstwo artykułów, recenzji i jestem na tak.

Poza tym ładne te Xperie :D

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie dwa lata miałem Wave'a i właśnie dlatego myślałem że wezmę Samsunga. Tylko że Galaxy ADV wygląda mi na kolejną reanimacje starego Galaxy. Widziałem dzisiaj Xperie P i wygląda super, działa płynnie no i android. Lumia też wygląda fajnie, działa płynnie ale nie mam zaufania do windowsa.

 

Na telefonie chciałbym odpalić emulator SNESa, GBA ewentualnie PSXa jeżeli jest to możliwe. Na grach dedykowanych telefonom nie zależy mi za bardzo. GPSa ma chyba każdy z nich. Lumia używa oprogramowania stosowanego w Zune ? Mam Zune Halo 3 edition więc miniej więcej wiem jak to działa :).

 

Galaxy sobie odpuszczę, ale wybór pomiędzy Lumią a Xperią do łatwych nie należy...

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza

samsung galaxy ace..telefon sie zablokowal a to przez jedna z tych aplikacji zabezpieczjacych telefon (punkty ktore trzeba odpowiednio przesuwac)

nie wiem o co chodzi bo telefon nie jest moj...da sie cos zrobic??

podobno wyskakuje o zbyt duzej ilosci nieudanych prob logowania i kaze logowac sie na google...

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Ja przesiądę się na Lumię. Nie uśmiecha mi się płacić za trochę dłuższy ekran, a i nie podoba mi się to, że farba łatwo schodzi z czarnego iP5. Lumia na papierze prezentuje się super, poczekam jeszcze na jakąś recenzję i pewnie się na nią przesiadam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...