Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór jest dosyć prosty, bo te telefony się mocno od siebie różnią :).

 

One X - flagowiec HTC z ich nakładką Sense

SGS3 - flagowiec Samsunga z TouchWizem

Galaxy Nexus - obecny Google Phone, aktualizacje do najnowszego Androida od razu po premierze

Xperia S - flagowiec Sony, właściciele sobie chwalą

iPhone 4S - może już nie flagowiec, ale jeden z dwóch sensownych iPhone'ów na dzień dzisiejszy (obok 5).

 

Wszystko się sprowadza do osobistych preferencji i to głównie w sferze wizualnej, bo wszystkie są szybkie, mają ładne wyświetlacze, dobre aparaty itd. itp.

Odnośnik do komentarza
No wlasnie, wybor niby latwy, ale nie wiem co wybrac;(

 

Nie brałeś pod uwagę LG 4X? To też bardzo dobry telefon.

 

Między HTC a GS3 to tylko różnica wizualna w sofcie chyba że zależy ci na wymiennej baterii i karcie SD to bierz albo LG albo GS3. I tu wybierasz procesor

 

Według mnie Tegra 3 to dobry bo większość apek pod 4 rdzenie jest na nią. Ale mówię to różnica wizualna.

 

No i LG to najtańszy Quad Core na rynku (nowy można dostać za 1500zł) ja na twoim miejscu wybrałbym właśnie LG

Odnośnik do komentarza

LG akurat bym wykluczył, jego poprzedni flagowiec LG 2X wciąż hula na Androidzie 2.3. Oni mają głęboko wyje,bane na aktualizacje swoich telefonów. Taki Samsung czy HTC na pewno jedną dadzą, a najczęściej dwie aktualizacje dla swoich najlepszych cacek.

Odnośnik do komentarza
LG akurat bym wykluczył, jego poprzedni flagowiec LG 2X wciąż hula na Androidzie 2.3. Oni mają głęboko wyje,bane na aktualizacje swoich telefonów. Taki Samsung czy HTC na pewno jedną dadzą, a najczęściej dwie aktualizacje dla swoich najlepszych cacek.

 

Brak aktualizacji dla 2X to wina Nvidii która nie dostarczyła sterowników dla drugiej Tegry.

 

A mój znajomy ma 4X i mówi że aktualizacje są na bierzaco. LG chce się pozbyć nalepki niekompetentnego producenta.

 

 

U mnie na razie na prowadzenie wysuwa się Nexus. Już bym zamawiał, ale obawiam się trochę 5mpix aparatu :/

 

Ja bym bardziej się zastanowił wyświetlaczem (miałem w rękach i ziarnistość niestety jest zbyt zauważalna. Wina pentile) i małą ilością pamięci. Poczekaj na następnego Nexusa jeżeli zależy ci na aktualizacjach. Niedługo mija rok od Galaxy Nexusa więc nowy powinien się niedługo pojawić.

Odnośnik do komentarza
Witam , poszukuję telefonu z androidem na którym idzie pograć (emulatory nes ,snes , n64) w miarę komfortowo , w rozsądnej cenie.Na aparacie mi nie zależy.Istnieje coś takiego?

 

N64? To tylko cztero i dwu rdzeniowce. Więc niezbyt tanio. Na starsze konsole weź byle jaki telefon z półki średniej. Mówię o płynnym graniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

N64 świetnie działa na jednym rdzeniu galaxy S, także ńie wiem skąd żeś wytrzasnął informacje, że wielordzeniowca do tego emu potrzeba...

 

Jak do pogrania to najrozsądniej chyba byłoby xperię play brać.

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że Xperia Play będzie wygodna do grania na emulatorach.

 

Ewentualnie polecam SGS II, na AMOLED-ach emulatory wyglądają obłędnie, bo świeci się tylko ta część ekranu, na której jest gra, reszta po prostu zlewa się z obudową i nie widać nawet, że tam dalej poza grą jeszcze jest ekran. A SGS II zapewni Ci odpowiednią moc do grania chyba na każdym dostępnym emulatorze (jedynie mam wątpliwości co do N64 i PSX, ale na 90% będzie płynnie).

Odnośnik do komentarza

Warto zakupić Samsunga Wave S8500?? Czy nie ma sensu pakować się w Bade??

Dodam, że telefon potrzebny (prócz dzwonienia i smsowania) do muzyki, czasami do zagrania w jakąś gre i raz na jakis czas do zrobienia zdjęcia.

 

A może jest coś dobrego z androidem, powiedzmy do 630-650zł ?? Zależy mi wyświetlaczu poniżej 4 cali (3,3-3,7), procesorze min 800 MHz + 512 RAM, niezłej baterii, dobrym odtwarzaniu muzyki i aparacie min 5 MPX. Chodzi mi tylko o nowe modele.

 

Zastanawiałem się też nad Xperią U, ale brak wejścia na karte pamięci to porażka :confused:.

Odnośnik do komentarza

Jeśli muzyka jest naprawdę ważna (choć osobiście nie znoszę słuchać muzyki z telefonu), to Wave jest IIRC jednym z lepiej brzmiących telefonów (obok np. iPhone'a 1/4 gen., Samsunga Galaxy 1/3 i paru innych). Jeśli jest jedną z wielu rzeczy, to może rzeczywiście warto wybrać co innego? Choć którymś tam Wavem bawiłem się dosłownie kwadrans, to chyba nie byłem jakoś szczególnie zachwycony (nie żeby było jakoś źle), a na Androidzie pewnie będą większe możliwości...

Odnośnik do komentarza

Jako posiadacz tegoż że modelu telefonu mogę chyba się wypowiedzieć.Mam go od prawie dwóch lat i szczerze mówiąc nie jestem zadowolony. Niby są widgety jak w androidzie, niby można sobie wszystko personalizować ale już sklep samsunga wypada blado przy andku. Do tego różnie jest z aktualizacją bady(w sumie tak samo jak na androidzie) Na Bada 1.0 telefon mnie wkur..wial bo było sporo błędów ,w 2.0 się nie bawiłem, a z 1.2 jestem w miarę zadowolony. Ale. Jeśli nie zamierzasz godzinami siedzieć na necie tylko słuchać muzy i od czasu do czasu pograć to myślę że możesz być zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Warto zakupić Samsunga Wave S8500?? Czy nie ma sensu pakować się w Bade??

Dodam, że telefon potrzebny (prócz dzwonienia i smsowania) do muzyki, czasami do zagrania w jakąś gre i raz na jakis czas do zrobienia zdjęcia.

 

A może jest coś dobrego z androidem, powiedzmy do 630-650zł ?? Zależy mi wyświetlaczu poniżej 4 cali (3,3-3,7), procesorze min 800 MHz + 512 RAM, niezłej baterii, dobrym odtwarzaniu muzyki i aparacie min 5 MPX. Chodzi mi tylko o nowe modele.

 

Zastanawiałem się też nad Xperią U, ale brak wejścia na karte pamięci to porażka :confused:.

Jak na razie nie istnieje coś takiego jak smartfon z dobrą/ niezłą baterią ;)

Edytowane przez pawel3569
Odnośnik do komentarza

Co do grania na telefonie, to nie trzeba wcale brac Xperii Play - mozna kupic taki kontroler do telefonu:

http://www.amazon.co...s/dp/B006L2HBXA

Drogie to jest wiec sam tego raczej nie kupie, ale jak komus bardzo zalezy na graniu to chyba sie opyla - po nalozeniu tego na telefon otrzymujemy prawdziwa przenosna konsolke.

 

Moze sa jakies tansze alternatywy do tego gametela, ale ich nie znam - jakby to kosztowalo ze 100zl to bym sie skusil a tak to sobie odpuszcze.

 

edit

http://www.thatgameshop.com/Gametel_controller_for_phones/p1088050_5838905.aspx - tutaj jest za 36 funtow, wiec troche taniej niz na amazonie

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Warto zakupić Samsunga Wave S8500?? Czy nie ma sensu pakować się w Bade??

Dodam, że telefon potrzebny (prócz dzwonienia i smsowania) do muzyki, czasami do zagrania w jakąś gre i raz na jakis czas do zrobienia zdjęcia.

 

A może jest coś dobrego z androidem, powiedzmy do 630-650zł ?? Zależy mi wyświetlaczu poniżej 4 cali (3,3-3,7), procesorze min 800 MHz + 512 RAM, niezłej baterii, dobrym odtwarzaniu muzyki i aparacie min 5 MPX. Chodzi mi tylko o nowe modele.

 

Zastanawiałem się też nad Xperią U, ale brak wejścia na karte pamięci to porażka :confused:.

Jak na razie nie istnieje coś takiego jak smartfon z dobrą/ niezłą baterią ;)

 

Motorola RAZR MAXX

Odnośnik do komentarza

Jako posiadacz tegoż że modelu telefonu mogę chyba się wypowiedzieć.Mam go od prawie dwóch lat i szczerze mówiąc nie jestem zadowolony. Niby są widgety jak w androidzie, niby można sobie wszystko personalizować ale już sklep samsunga wypada blado przy andku. Do tego różnie jest z aktualizacją bady(w sumie tak samo jak na androidzie) Na Bada 1.0 telefon mnie wkur..wial bo było sporo błędów ,w 2.0 się nie bawiłem, a z 1.2 jestem w miarę zadowolony. Ale. Jeśli nie zamierzasz godzinami siedzieć na necie tylko słuchać muzy i od czasu do czasu pograć to myślę że możesz być zadowolony.

 

Czytałem, że po wgraniu Bady 2.0 pojawiają się restarty telefonu i szybsze rozładowywanie bateri.

No i obawiam się, że jeśli wezmę S8500 to później mogę żałować na brak androida.

 

 

Jak na razie nie istnieje coś takiego jak smartfon z dobrą/ niezłą baterią ;)

 

Chodzi mi o to, by przy 60 min słuchania muzyki, 15-20 minut grania, kilku smsom i jednej krótkiej rozmowie tel wytrzymał 2-3 dni.

Edytowane przez grzes!ek*ps2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...