Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Budżet mam płynny dlatego zastanawiam się nad SE Lww oraz SGS 2- Samsung to max mojej kwoty. Czy warto dokładać dwa razy tyle ? Jeśli tak to dla jakich właściwości głównie (pomijając gry). Liczy się tylko telefon na androidzie.

 

Bierz SGS2, bez dwóch zdań. Szybki jak cholera, świetny aparat, Super AMOLED+ ("+", czyli bez Pentile), gigantyczne wsparcie na xda (ale oficjalne softy też są bardzo dobre), zapowiedziana aktualizacja do Jelly Bean. Gdyby nie WVGA (480x800) to telefon do dzisiaj byłby najlepszym możliwym wyborem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Galaxy s 3 czy note 2?

Szukam odmiany po z(pipi)anym ioesie i nudnym iphonie. Note 2 zmiesci sie w kieszen? Na pewno chce wiekszy ekran niz iphone, zebym w miare mogl swobodnie po necie smigac. 5,5 cala jednak robi wrazenie, ale boje sie ze to za wielkie bedzie. Jednak note to troche mini tablet taki.

Odnośnik do komentarza

Galaxy s 3 czy note 2?

Szukam odmiany po z(pipi)anym ioesie i nudnym iphonie. Note 2 zmiesci sie w kieszen? Na pewno chce wiekszy ekran niz iphone, zebym w miare mogl swobodnie po necie smigac. 5,5 cala jednak robi wrazenie, ale boje sie ze to za wielkie bedzie. Jednak note to troche mini tablet taki.

 

Ja bym teraz wzial Note2. SGS3 wydawal mi sie wielki, ale tak sie juz przyzwyczailem, ze Note2 nie zrobil na mnie juz tak wielkiego wrazenia jak SGS3 kiedys ;)

Odnośnik do komentarza

Ja bym chyba takiego Note'a chętnie przytulił, w kieszeni jeszcze czuję luzy :D.

 

Ja po przejściu z iPhone'a 4 na SGS3 (wcześniej SGS2) nie mogłem wręcz się nadziwić, jaki ten Samsung jest OGROMNY. Teraz już jest po prostu w porządku, to jest kwestia przyzwyczajenia :). Na początku iP4 mi był mały, później już jakoś przestałem to tak odczuwać.

Odnośnik do komentarza

Mam jakis uraz do marki HTC.

SXS ponoć mają wycofywać na jakis czas z rynku gdyz poszły w świat modele gdzie miedzy ekranem a obudową była mała szczelina przez którą wilgoć do środka sie dostawała i ekran nie reagował (takie słuchy mnie doszły).

Xperia T - posiadam od miesiąca prawie. Genialny telefon u mnie na równi z SGS3. Zdjecia super jakości, na filmy tez nie ma co narzekać. Bateria średnia jednak.

SGS3 - Jeżeli wygląd Tobie nie przeszkadza to bym brał choć design od SONY mi bardziej leży.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Moja laska ma tego HTC i w sumie poza podobno szybkim nagrzewaniem się i wyższą ceną niż SGS3 to poza nakładkami producenta bardzo zbliżone słuchawki pod względem prametrów (przynajmniej na papierze). Jednak jakość wykonania zjada Samsunga więc z tych dwóch gdybym miał wybór skłąniałbym się bardziej ku HTC. Skoro SXS odpada to na placu boju pozostaje T, One X i póki co wielka niewiadoma N4, który niby na dniach ma się pojawić w sklepach. I co tu wybrać panie:( Nie powiem że Sony z wyglądu najbardziej mi leży.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko. Mnie kompletnie HOX nie jara. Obudowa zerżnięta od Lumii, na necie czytam o co nowszych z HOXem problemach. No i jak to lucek powiedzial aktualizacje. Zreszta po co komu HOX jak teraz HOX+ wychodzi. Od HTC to najbardziej mnie sie podobał nieśmiertelny (bo do dzis przez zapaleńców wspierany) HD2.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Xperia T jest ogólnie spoko, ale kilka rzeczy mnie boli:

 

-zaślepka od micro sim/sd trochę lata na boki. Innym pewnie to nie przeszkadza, ale ja mam pier.dolca na punkcie takich rzeczy

-słaba bateria. Na iPhonie spokojnie z włączonym transferem danych wyciągałem pełne 2 doby, tutaj po dniu już mruczy że chce prądu

-słabe kąty widzenia. Ogólnie ekran jest za(pipi)isty jak patrzymy na niego na wprost, ale jak już lekko odchylimy go na boki, to kolory zaczynają być przekłamane

-nadal nie mogę rozkminić, dlaczego ekran czasami sam mi się zapala. Robiłem reset, pousuwałem aplikacje i dalej nic. Czasami cały dzień spokój, a czasami napierdziela co 5 minut

-słaby głośnik do rozmów

 

Mimo wszystko to nadal bardzo dobry telefon. Szybki, ładny i po prostu może się podobać. Oczekiwałem lepszego wykonania i na tym trochę się zawiodłem. Na dniach opylam na allegro i biorę się za Lumię 920 ;).

Odnośnik do komentarza

Chopaki pomozcie :(

Ogladalem i s3 i note2. Na poczatku myslalemcze ta wielka s3 to wlasnie note 2 ;-) dopiero po przeczytaniu opisu okazalo sie ze note 2 jest jeszcze wiekszy xd

Co mnie martwilo to to czy wejda mi w kieszen w sumie note 2 tez wchodzi ale boje sie ze przy siadaniu bedzie (pipi)nia. Ekran nota zrobil lepsze wrazenie na mnie, nie chodzi o wielkosc ale lepiej kolory kontrast mi przypasowaly. Moze zwykle zludzenie.

Zarzucie mi argumenty co lepiej wziasc i czemu ;-) juz zglupialem.

W telefonach zawsze irytowal mnie ekran, ze nie jest wielkosci tabletowej i wlasnie note to taki ideal dla mnie, ale martwie sie ze z czasem jednak wielkosc telefonu bedzie wada. Jak trzyma bateria w s3? Note ma calkiem mocna i bez szalenstw dlugo trzyma podobno. 10h po wifi to przeciez tyle co ipad. W sumie bebechy mi lachy nie stawiaja, bo gral na tym nie bede. Notatnik, net, kalendarz, telefon no i znowu wychodzi ze lepiej note 2:-) z drugiej strony warto doplacac wg cen allegrowych te 700zl? Jeszcze nawigacje bym wrzucil i note ma wypasiony ekran do tego ;)

Ze wszystkiego wychodzi mi note, ale nie jest za duzy? Marudze jak baba:(

Odnośnik do komentarza

Chcesz telefon czy cegłę? Imo ten note to jakas pomyłka, jak z tym można chodzić?

 

Normalnie, w kieszeni.

 

@Michu: bierz Note2, przyzwyczaisz się. Tak jak pisałem, mi się S3 wydawał olbrzymi, ale po kilku dniach już byłem przyzwyczajony na tyle, że Note2 nie zrobił na mnie tak wielkiego wrażenia. Co do pracy na baterii S3 to udało mi się dojść do tego, że przy normalnym użytkowaniu trzyma mi 2 dni, ale przy intensywnym to jednak codziennie muszę ładować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...