Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

iPhone 6 - zwłaszcza jak faktycznie wyjdzie model z wyświetlaczem powyżej 5" to kusząca opcja. Dla mnie jednak problemem nie do przejścia na ten moment jest nazbyt hermetyczny system. Czego by nie mówić o Andku, fakty są takie że moja Notka ma kilka funkcji na których mi zależy, a których w iP raczej nie uświadczę. No i ten cholerny iTunes którego tak kurczowo się trzymają... nie wiem kto to wymyślił, ale za sam pomysł urwałbym łeb przy samej d... Niemniej jednak na premierę "szóstki" czekam z zainteresowaniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polaków wkurza, że zmuszają do kupienia muzy a nie można wrzucać po prostu MP3 i aplikacji z Chomika jak na Windowsach ;-)

Przynajmniej iTunes robi sensowne kopie, fakt że TRZEBA kodować je hasłem, żeby zapisały się inne hasła ale przynajmniej te kopie działają, na ANDKU brakuje prostego narzędzia do tego typu rzeczy. Co ja przeżywałem w moich początkach z Androidem i moim S3 - KIES! ;-) No iTunes przy czym to Bentley przy Maluchu ;-) Gorszego goovna świat nie widział.

 

Ja tam się nie zamykam, może kupię jeszcze coś Apple i będę trzymał gołe foty w najlepszej chmurze jaka istnieje! ;-) Na razie brak roota i władzy nad moim telefonem po prostu mi nie pozwala przejść nad tym obojętnie. To jakbym kupił komputer i nie miał hasła do konta administratora :-/

Odnośnik do komentarza

Dzień pracy na baterii to raczej norma dla większości smartfonów, ciężko znaleźć coś co wytrzyma dłużej i wątpię, aby 820 nie dała rady wytrzymać doby bez ładowania. Rozdziałka zwyczajna, nie każdy potrzebuje Full HD w smartfonie. Z WP to chyba najlepsza opcja biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość z naciskiem na to pierwsze. 925 też  dobry wybór, jesli pieniádze nie grajá dużej roli.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Problemów z XPERIĄ T ciąg dalszy: w lipcu umarła, też na forumku pytałem, ale w końcu oddałem ją do naprawy i naprawili. Ale nie napisali co się zepsuło (naprawa mechaniczna, tylko tyle). Dzisiaj rano wstaję, komórka pod ładowarką, ale ma tylko 85%. Lampeczka LED się nie świeci, ale ikonka ładowania telefonu jak najbardziej. Telefon normalnie reaguje na włożenie kabla zasilania, tyle, że się nie zaczyna ładować (mimo tego, że ikonka baterii zmienia się w błyskawicę).

 

Jak podłączę do kompa, to mogę pliki normalnie przesyłać, ikonka też się świeci ale dalej nie ładuje. Próbowane na kilku kablach. Jakieś pomysły? W tym momencie i przez kolejne 5 miesięcy raczej do naprawy jej nie odeślę (jestem w Chinach) i jestem kure.wsko zły.

Odnośnik do komentarza

Nexus 5, HTC One (M7), LG G2 czy SGS4?

 

Ten pierwszy mnie jara, bo lubię czystego Androida, tylko ten słaby aparat. Ten drugi chyba super, tylko już ma następcę na rynku. LG G2 na papierze wydaje się obłędny, ale boję się softu od LG. SGS4 chyba najmniej mi się podoba w tym zestawieniu.

 

Przesiadać się będę ze swojego SGS3, który na CM11 radzi sobie naprawdę godnie, a kolorki na wyświetlaczu do dzisiaj dają radę ;). Co radzicie?

Odnośnik do komentarza

Nexus 5, HTC One (M7), LG G2 czy SGS4?

 

Ten pierwszy mnie jara, bo lubię czystego Androida, tylko ten słaby aparat. Ten drugi chyba super, tylko już ma następcę na rynku. LG G2 na papierze wydaje się obłędny, ale boję się softu od LG. SGS4 chyba najmniej mi się podoba w tym zestawieniu.

 

Przesiadać się będę ze swojego SGS3, który na CM11 radzi sobie naprawdę godnie, a kolorki na wyświetlaczu do dzisiaj dają radę ;). Co radzicie?

Jeśli zależy czy Ci na prędkości działania to tylko Nexus, jeśli nie ma to dla Ciebie znaczenia to i HTC i G2 i SGS4 to telefony które działają i robią zdjęcia.(z czego SGS4 robi je najlepsze)

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ehh no właśnie ten SGS4 robi fajne fotki, ale NemoKOF kiedyś coś opowiadał jakie ma problemy z czystym Androidem, a nie ma co ukrywać, że na tym mi też zależy (na papierze telefon mogący mieć zarówno soft Samsunga albo czystego Androida wygląda fantastycznie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...