Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fona do 1300 zł.

 

Co myślicie o tym http://www.mgsm.pl/pl/katalog/asus/zenfone2ze551ml/

 

Uwielbiam Asusa, ale nie wiem jak ich fony

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Zainteresowales mnie Nemo tym mate7. Mialbym telefon i tablet w jednym.

Zobaczymy jak spadna ceny po premierze mate8.

 

Jak z wydajnoscia 7? Ma tylko 2gb ramu. Nie bedzie zamulac fryty? Z antywirem w tle?

W ogole jaki antywirus jest najlepszy na androida?

Siemka, nie wiem jak wygląda sprawa z wydajnością na chwilę obecną, wiem że EMUI czasem się przerysowuje jak wychodzisz z aplikacji ale dramatu nie ma. Materia jest niezła. Wydajność w grach jest OK a 2GB ramu na razie starczy na androidzie, dramatu nie ma. Miałeś Moto G więc miałeś 1gb. Żonie dopiero niedawno zaczęło brakować więc zmieniliśmy na Moto X Play i wszystko co ma latać lata. 

 

Antywira nie używam więc nie wiem. Jak instalujesz rzeczy z Google Play to raczej jesteś bezpieczny.

Odnośnik do komentarza

Jak myslicie panowie, iphone 6s czy samsung galaxy s6 edge?

Jabłka nie polecam. Chyba, że lubisz męczyć się z ich zamkniętym systemem lub jesteś fanem ogryzka. 

Zamiast Edge wziąłbym zwykła wersje, która jest tańsza i lepiej leży w dłoni. Lepsze zdjęcia robi S6, muzyka ze słuchawek - s6 bo ma mini daca w sobie. 

 

Wybór należy do Ciebie, ale ja bym nie przepłacał za jabłko. 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie jak zrobić reset ustawień fabrycznych w LG G2 ? Próbowałem przez opcje w telefonie i jedyne co robi to wymazuje ustawienia podstawowe, ale wszystkie aplikacje, zdjęcia, muzyka itp nadal są na telefonie. Tak samo próbowałem robić hard reset i po nim dokładnie to samo. Przed odpaleniem pojawia się komunikat "optymalizacja aplikacji" i nadal telefon nie jest czysty jak łza. WTF ?

 

PS. Teraz robię przywracanie systemu poprzez LG Mobile Support Tool, ciekawe czy chociaż to zadziała.

EDIT: Już nieaktualne :) Już wszystko jest ok, jednak reset się zrobił a zmyliło mnie ta optymalizacja aplikacji ;P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ok takie pytanie bo dalej nie kupiłem tego HTC M7 XD Ciężko trafić na coś w rozsądnej cenie a na alledrogo same importy nie wiadomo skąd. :F

 

HTC M8 znów trochę za wysoka półka cenowa jak dla mnie a nie chcę się wiązać abonamentem z jakimś operatorem.

 

Teraz widzę w dobrej cenie ~ 800zł Huawei P8 Lite, jakieś opinie? Warto?

 

Ewentualnie w tym zakresie cenowym co byście polecili? System mi w sumie obojętny bo przesiadam się z Nokii C3 więc co by nie było to będzie wypas. xD

Odnośnik do komentarza

Korzystanie z innych przeglądarek na Andku niż Chrome? Bo ja w sumie odpalam go tylko jak coś nie działa (czasem się zdarza). Wtedy Firefox + wtyczna Phony żeby oszukać stronę, że mam desktopową przeglądarkę i wtedy już nie ma prawa nie działać jeśli nie jest we Flashu.

Odnośnik do komentarza

A to fakt. To jest niewykonalne niestety na razie na czystym Andku. Już tłumaczę. Ze względu na zabezpieczenia - nie wiem dokładnie dlaczego - aplikacja która jest odpalona w trybie immersive (czyli chowanie wszystkiego z możliwością odkrycia przez slide np.) nie może robić np zooma (to co przeglądarka robi gdy np wpisujesz hasło). Już to testowałem i czytałem o tym sporo - da się na roocie zmusić chrome do odpalenia w trybie immersive ale jest właśnie taki problem. Mnie też to wkurza bo szkoda miejsca. Nie czyste Andki mają modyfikacje producentów w kodzie, które dają takie możliwości ich przeglądarką, ma to prawie każdy producent (HTC, HUAWEI, SAMSUNG chowa górną belkę). Ale czysty Andek tego nie ma.

 

P.S. Jest dodatek który pozwala włączać Immersive dla całego systemu (przełączany z paska powiadomień) ale Chrome dalej zachowuje się tak jak wam opisałem wyżej. Testowane na 4.3, 4.4, 5, 5.1. Na 6.0 nie chce mi się bawić.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Padła mi bondowska Xperia T. Rano wstałem, nie chciała się włączyć. Dałem do naprawy, dumali... 2 miechy i w końcu orzekli, że szlag ją trafił.

 

M4 Aqua chodzi mi po głowie. Przyzwyczaiłem się do tych smartfonów Sony, obecnie też nie dysponuję dużą kasą, więc szukam czegoś z niższej półki. Pomyślałem o tym M4.

 

Nie grozi mu szybkie pójście do piachu i jest funkcjonalny?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...