Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się w ogóle ukaże. Ale jeśli tak to dużo wad eliminuje - przyciski są nisko, mogą nawet dać ekranowe - problemem był pasek z logo który zabiera przestrzeń cenną. Spora bateria - wygląda przyzwoicie. Dobrze by było jakieś 2 wersje - 5 i 5.5-5.7. Byłoby z czego wybierać. Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

No był jak zrobili ekranowe. No i też 2 przyciski to tak nie po Google'owemu ale do przeżycia. Potem jak zrobili ekranowe to zjadał przestrzeń, pod nim jeszcze głośnik i kupa zmarnowanego miejsca zostawała, inni nie mieli z tym problemu. I jeszcze np. M8 miał przycisk z góry, był długi przez te zabiegi i jeszcze odblokowywanie z góry - znam ludzi którzy na to narzekali. 

Odnośnik do komentarza

A to w tych nowszych to fakt z tym miejscem. Ja zawsze hejtowalem ekranowe przyciski, u siebie mam w kernelu ustawione ze to logo to taki niby 3 przycisk ale nie pamietam, kiedy go ostatni raz uzylem, ze 2 lata temu bo teraz i tak wszystkie appki, ktorych uzywam maja osobne skroty do menu. Mi 2 przyciski pasuja tak czy siak, boje sie jednak ze ten leak to fake i zrobia co najwyzej A9 i A9 z ekranem 5,5 i 5,7" i wtedy htc niech sie idzie walic.

Odnośnik do komentarza

No był jak zrobili ekranowe. No i też 2 przyciski to tak nie po Google'owemu ale do przeżycia. Potem jak zrobili ekranowe to zjadał przestrzeń, pod nim jeszcze głośnik i kupa zmarnowanego miejsca zostawała, inni nie mieli z tym problemu. I jeszcze np. M8 miał przycisk z góry, był długi przez te zabiegi i jeszcze odblokowywanie z góry - znam ludzi którzy na to narzekali.

Ekranowe to fakt, ale odblokowywanie M8 to bez przycisku się robi przecież. Albo 2tap albo przesunięcie palcem.

Odnośnik do komentarza

HTC Pro Touch, iPhone 3g, Samsung S2, Nexus 4, iPhone 5, Nexus 5 i teraz mam iPhone 5s

 

tylko tym razem mam rowniez macbooka i apple tv wiec w sumie przez to mysle ze lepiej bylo by kupic 6s, ale z drugiej strony coraz bardziej mnie apple irytuje jezeli chodzi o telefony, google po prostu robi to imo lepiej tylko trzeba miec dobry do tego telefon

Odnośnik do komentarza

Android revolution, ostatni dostepny kernel elementalX dla m7. Wersja andka 4.4.2. Mi sie wifi automatycznei wylacza przy dluzszym uspieniu, jasnosc na auto, sleep na smart/auto. extreme power saving od 15%. Muzyki nie slucham, w gierki nie gram. Pisalemz ze srednio 2,5, do 3 dni to okazyjnie.

 

Te cuda można sobie samemu sprawić do nowego telefonu czy wymaga to jakiegoś specjalnego zaawansowania?

Odnośnik do komentarza

 z drugiej strony coraz bardziej mnie apple irytuje jezeli chodzi o telefony, google po prostu robi to imo lepiej tylko trzeba miec dobry do tego telefon

No to sam sobie odpowiedziales.

Ja mialem 

HTC ONE, Samsung Note, Xpiera Z2 i teraz 6s

Jednak dość mialem androida.

Odnośnik do komentarza

dobra dzisiaj przyszedl N5X i milo bylo wrocic na androida, czytnik palcow dziala mega blyskawicznie, system chodzi plytniutko, widgety, duzy wyswietlacz i zdjecia robi duzo lepsze niz N5, 

 

 

 

niestety jest jedna wada, nie jest to iphone heh dobrze ze mam 14 dni na zwrot jak cos ;)

 

jak pobawie sie nim wiecej to dam znac co i jak

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie do bardziej obeznanych w temacie - szukam telefonu dla żony na mikołaja. Szczególnych wymagań nie ma, ma być stabilny, "w miarę szybki" (net ma śmigać aż miło) i robić przyzwoite zdjęcia( jeśli można mówić o przyzwoitych zdjęciach w telefonie i takiej cenie). A co do ceny, dobrze by się było zmieścić w 500 goldenów, w tej chwili używa poczciwego Sony Xperia.

 

Myślałem o Smsungu S III - warto? Czy w tej cenie można dorwać coś innego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...