Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Podjaralem sie tym nowym flagowcem od Samsunga Galaxy S7 Edge. Wyglada fenomenalnie.

 

Podajcie 5 powodow dla ktorego warto wymienic iPhone 6s na S7 EDGE ? 

Dam Ci jeden ogromny, za tym żeby nie zamieniać: prędkość działania

 

Już na filmiku widzę, że prędkość działania doprowadzała by mnie do szału w S7...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie Galaxy S7 Edge. 

 

Dlaczego? Ponieważ po przesiadce z biznesowej Nokii E6 mój pierwszy telefon z Androidem to był Galaxy S3 MiniChciałem popróbować wtedy androida ale za niewielkie pieniądze, płaciłem 300 zł. Przesiadka całkiem udana bo ten system przypadł mi do gustu, ale telefon w (pipi) wolny, tylko 500 mb ramu. Dlatego postanowiłem że szarpnę się na coś naprawdę lepszego z zamiarem posiadania telefonu przez co najmniej kolejnych 5 lat, a może nawet i dłużej dlatego wolałem nie sięgać po tzw. półśrodki w postaci telefonów LG, czy Huawei. Na pewno jakość w stosunku do ceny w ich przypadku ma o wiele lepszy sens i jest bardziej opłacalne to jednak telefon trzeba by zmieniać co jakieś dwa lata. A ja chce mieć telefon dłużej. 

 

Pierwsze wrażenie, to kolosalna prędkość, jakość wykonania, aparat robi zdjęcia natychmiast, aplikacje które przekopiowałem z S3 Mini działają błyskawicznie. Mam więc ten sam telefon co miałem ale w (pipi) Szybszy. 

 

20160229_154748.jpg 20160229_154923.jpg

 

Ktoś może napisać że wy(pipi) pieniądze błoto i po części będzie miał racje, ponieważ mógłby mi wystarczyć pewnie Galaxy S6 Edge + za mniejsze pieniądze albo coś od LG czy innej firmy. Ale wiecie, moja kasa, moja decyzja :D No i na samym końcu jestem za(pipi)iście zadowolony. 

 

Czuje że staje się jednym z nich. 

 

01ffe9e4bd09.jpg

 

Odnośnik do komentarza

:-) Oj dobrze, widzę że tylko mi się nie podoba soft LG. Przyczepiliście się jednej części mojej opinii - napisałem wcześniej że chciałem żonie go kupić. P8 Lite ma chyba dual sim - jeśli komuś zależy to może to być czynnik przy wyborze. No i w sumie Huawei cienko stoi z aktualizacjami słuchawek. Dla każdego coś miłego :-) Ktoś tu pisał że jest zadowolony z G2, przecież ja tego nie podważam :-)

Odnośnik do komentarza

Czy Xperia M4 Aqua jest szanowana? Bo biorę przedłużenie umowy i w zasadzie to jeszcze Hu.jaweja P8 Lite mam do wyboru, ale jakoś do Sony czuję respect i bardzo mi się ten telefon podoba wizualnie i bebechy ma też zacne.

Odnośnik do komentarza

Ja po sudden death w mojej Xperii T straciłem jakikolwiek respect do SONY. Sony to robiło dobre TV trinitron bodajże. Reszta to buble. Jaja jak berety ze najnowsza Z5 też ma sudden death z tego co czytałem. Od 4 lat Sony nie potrafi stwierdzić skąd to sie bierze ? 

 

@Rozi

 

Zobacz czy nie mają jakiegoś Samsunga A5 (2016) i bierz. A Sony to tylko flagowce, przy innych modelach to tylko załamka. Zal mi tej m4 gdy się nią bawiłem. Na tyle kompromisów wzgledem flagowców to bym nie poszedł.

Odnośnik do komentarza

Ktoś tu pisał o M2 - że jest ok. Ja miałem bardzo złe doświadczenia z M (1). Miałem ich ok 10 z czego pewnie z 8 miało ciągle restarty. Telefon nie alterowany w żaden sposób, brak roota, bootloader zamknięty, nie dało się też otworzyć. Jak udało się zrobić roota i wywaliłem 90% rzeczy Sony to było nieco lepiej ale dalej się restartowały. Nie wiem jak jest z M4 ale po tych doświadczeniach to ich średniaka bym nie brał. Przy flagowcu masz mniejsze szanse na takie kwiatki albo masz szansę że to poprawią. Compacty to mniejsze rozmiarami ale flagowce, tak jak piszą przedmówcy.

 

Zupełnie poza tematem - opłaca się brać telefon w sieci? Nie lepiej abonament na rok taki jak nas zadowala i np telefon na raty w Saturnie czy gdzieś tam? Kiedyś jak liczyłem to nawet tak było nieco taniej.

Odnośnik do komentarza

Nemo no tak ale biorąc w abonamencie masz wszystko na jednym rachunku a dla ludzi liczy sie wygoda.

 

Messer. No tak nie zauważyłem. Ale poza diodą to telefon zacny.

Jasne, jest to argument jakiś. Przy czym masz zwiazany abonament na 2 lata a często po roku dostajesz już lepsze warunki (mówię o samej usłudze).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...