Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie dorzucę że w końcu zdecydowałem się na Xperię z3 compact i korzystam od jakichś dwóch miesięcy. Lekko używana z gwarą na 2 lata więc ok.

 

Na plus na pewno bateria, w sumie niewiele dzwonię, częściej sms i messenger plus muzyka na dokanałówkach z zestawu w drodze do pracy. Przy takim użytkowaniu bateria wytrzymuje do 5 dni. Z drugiej strony można pograć dobre kilka godzin w hearthstone zanim padnie bateria.

 

Na minus dałbym mało pamięci na start, niby jest 12gb ale użytkownikowi zostaje bodajże 8gb. Nie jest to oszałamiająca ilość, jedna gierka to z 3-4gb a do tego idą aktualizacje, zdjęcia, muzyka etc. Więc od razu lepiej inwestować w kartę.

 

Niby rozmiarem jest niewiele mniejszy od zwykłego z3 ale w dłoni robi ogromną różnicę, akurat przed zakupem zajrzałem do sony center aby sobie to porównać.

 

Co do jakości ekranu, aparatu itd. to ciężko mi się wypowiedzieć bo po pięciu chyba latach używania nokii 3 to dla mnie kosmos co jest w tym telefonie.

Odnośnik do komentarza

Tak to zawsze jest. Zaczynasz od mid-enda za 500 zł, ale okazuje się, że dokładając 200 zł masz używany high-end sprzed dwóch-trzech generacji. A stąd już bliziutko do kolejnego modelu itd. Ciesz się, że nie skończyłeś z S7 albo iPhonem jakimś.

Odnośnik do komentarza

gorilla glass niby wytrzymałe, ale i tak miałem rysę na swojej xperii. Nie wiem, chyba klucze miałem w jednej kieszeni z telefonem :/ No, ale w ciągu dwóch lat, mała ryska na środku, to nie tak dużo, a żadnych folii nie używałem.
W ogóle w Media Expert, były iPhony 5s 16GB, za 1600 zł. Pomyśl może nad iOSem, jak wcześniej się wkur.wiałeś z Andkiem, to po zapoznaniu z produktem Apple, odechce Ci się tego mulenia. No i nie trzeba żadnego pokrowca, a telefon dalej wygląda jak z pudełka.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

iphone 5s xDDDDDD 1600 zł xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Bądźmy poważni. Nigdy nie narzekałem na androida, za to ios w nowej wersji podobno zaczął haczyć plus standardowe ubezwłasnowolnienie użytkownika. 

 

raczej nie, na 5c działa znakomicie

 

ale i tak g2 lepszy

Odnośnik do komentarza

Nikt w swoich rozterkach nie bierze pod uwagę LG G Flex 2? Kupiłem takiego z komisu nowego w listopadzie za ok 1200 zł. Jeszcze za moją G3 przy wymianie dostałem 450 zł.

A tel wydajniejszy niż G3, bo nie ma qHD a FullHD, więc i bateria mi 2 dni trzyma. Zaraz minie pół roku a ja jestem nadal bardzo zadowolony. Tylna klapka niby ma się regenerować. Nie jest idealnie ale coś działa. Jedynie na upartego można dopatrzyć się na tym krzywym ekranie lekkiego ziarna. Jednak Amoled jest bardzo ok. Aparat też fajny tylko bardzo mało opcji. I chyba nie dostał jeszcze Marshmallow ale ma obiecany.

Odnośnik do komentarza

Ja swego czasu rozwiązałem G2 i G3. Soft nie w moim stylu w obu ale pomijając to, to G3 miał jak wynikało z opinii za wysoką rozdziałkę na swoje bebechy. I dodatkowo to jeden z pierwszych qhd, ekran dużo zjadłem energii. Mimo tej samej rozmiarowo baterii to nie miał atutu G2 czyli długiego działania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...