Skocz do zawartości

Splinter Cell: Conviction


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś się chce czepić i wywlec swoje "ale" zawsze znajdzie na to miejsce :)

nawet w offtopie.

 

Po prostu zwróciłem ci uwagę na błąd, który popełniłeś, a ty się napiąłeś. Zabawnie.

 

Nie poprawiaj mnie wywlekając swoje ale. Osądzanie kogoś bez wyroku też jest przestępstwem a internet nie jest anonimowy. Chyba że mama kupuje Ci VPN np. relakks.com

 

Nie wiem co to VPN ani relakks.com. Nie osądzam cię, nie mam takiej władzy. Pisze tylko kim jesteś w moich oczach. Tekst, że internet nie jest anonimowy to miała być groźba?

 

 

 

Proponuję albo olać kontynuowania wątku twojej super niewinnej literówki, albo przeniesienie go na PW, bo trochę offa robimy. Natomiast przyznaję ci rację, że wątek twojej kradzieży nie powinien być w tym temacie przeze mnie poruszony.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Faktycznie, przeczytałem reckę na IGN i nie ma bota w co-op'ie. W takim razie mogą mnie w dupę pocałować... Się poczeka, aż spadnie do 18 funciaków w UK...

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

"Welcome Home" po każdej śmierci trzeba znów zaczynać tą beznadziejną gadke.

 

Tragedia, brak opcji skip. Przez co gra jest męczy, dwa razy podchodziłem do tego motywu i dostawałem białej gorączki po 2 śmierciach. Tego nie da się przejść na skradanie, a szkoda. Bo lecenie i szczelanie w biegu to idiotyzm w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Dla mnie demo to jakaś nisza grywalnościowa. Nie zaskoczyło niczym szczególnym, żadnym kreatywnym pomysłem, czymś czego nie widziałbym już w innych grach. I to poczucie prowadzenia za rękę choć to akurat może kwestia indywidualnych ustawień. Ale serię cenię bardzo więc mam zaufanie w pełną.

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak musi to główna kampania powinna mieć tak z 10h, a nie 5h z tego co czyta się w recenzjach. Co to za interes, że muszę sobie kogoś dobrać aby przejść całą grę, to nie jest gra wyłącznie sieciowa tylko nastawiona na jednego gracza. Dla mnie to fail po całej linii, jak już napisałem przełknąłbym to gdyby główna kampania była długa, ale prolog to połowa całej gry...

 

Nie wiem, może sobie coś uroiłem, ale dwa dni temu dałbym sobie łapę uciąć, że miał być bot.

Odnośnik do komentarza

Co do opcji "brak bota" w prologu do gry - jak wy sobie to wyobrazaliscie? Jego SI i wspolne akcje? Musi byc zywy gracz i tyle.

Ja sobie to wyobrażałem tak jak w Resident Evil 5. Jasne że żywy gracz jest najlepszy, ale mnie ciężko kogoś znaleźć do gry bo wszyscy zapracowani albo gdzieś daleko.

Odnośnik do komentarza
Ja sobie to wyobrażałem tak jak w Resident Evil 5. Jasne że żywy gracz jest najlepszy, ale mnie ciężko kogoś znaleźć do gry bo wszyscy zapracowani albo gdzieś daleko.

 

Tyle, że w RE nie ma elementów skradankowych, a o to najbardziej chodzi, bo żeby się nie zdradzić, przy niektórych akcjach na pewno trzeba by zsynchronizować działania. Rozwiązanie sprawy botów do co-opa nie jest tutaj jakimś trywialnym problemem

Odnośnik do komentarza

no tak. tyle że w między czasie zaawansowany projekt wyrzucili do kosza i zaczęli robi od nowa.

 

No mnie tam brak bot-a nie boli, ale donsterydo ma racje, jak ktoś gra sam to nagle traci pół kampanii - trochę dziki pomysł.

jak ktoś gra z botem, to traci większość przyjemności z tego, co przygotowali dla niego autorzy gry. tak naprawdę robi sobie tylko krzywdę i wypacza opinię o grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...