Jump to content

Splinter Cell: Conviction


Hela

Recommended Posts

  • 3 months later...

Cisza o grze spowodowana jest lekką zmianą koncepcji nowego Splintera, o czym było mówione jakiś czas temu, z tego też względu nie pokazują żadnych nowych materiałów zapewne czekając na wypatrywane rezultaty. Uprzedzając pytania - wątpię, żeby chciano porzucić pomysł działania w tłumie zaprezentowany w pierwszych materiałach z gry, zmiany pewnie dotkną innej płaszczyzny (pojęcia nie mam jakiej, ale niech będzie :D ).

Pamiętajcie, że 28. i 29. maj to UbiDays, gdzie niemożliwym będzie niezaprezentowanie czegoś nowego o Conviction ;) .

Link to comment

Ja tez. Widać ze ubi zaczyna zbaczać z toru poprzednich części i stara sie zaserwować nam coś nowego. Nowy SC, nowy PoP hmm... nie wiem jak reszta, ale ja wolałbym bardziej rozbudowane sekłele, te które z serią mają wspólny nie tylko tytuł. No bo na co wyrabiać markę zeby potem czynić takie drastyczne zmiany ? Nie lepiej byłoby stworzyć grę na podobnych schematach, ale o nowym tytule ? Chociaż patrząc na to z drugiej strony, analogicznie było z serio Call of duty.. też byłem sceptycznie nastawiony do zmian, a jak widać wyszło to grze na dobre. Także wszystko się może zdarzyć. Jak na razie pomysł z fiszerem działającym w dzień w tłumie, i cel-shadingowym popie jest dla mnie chybiony.

Link to comment

To nie porównanie :) Wtrąciłem tylko przy okazji, jak bylo z Codem. Wtedy, tak jak i teraz, nie podobało mi się to że akcja nie będzie działa się w czasach I czy II wojny światowej. Nastawiło mnie to na NIE, jak to ? Cod bez II wojny swiatej ? .. Mile się rozczarowałem i tak samo chciałbym się mile rozczarować po zmianach jakie czyni Ubi w swoich flagowych tytułach. Nie widzieliśmy wprawdzie gameplayu, ale z tego co się zapowiada.. no mi taki klimat nie pasuje. Wolałbym, tak jak z resztą Ty, starą koncepcję.

Może jestem staromodny, ale dla mnie sequel to ma być to ma być lepiej, więcej, tak jak serie dmc, ace combat, silent hill (wykluczając 4), mgs i wiele innych... A jak widzę zaczyna panować moda na drastyczne zmiany w rozgrywce, przy ktorejś tam z kolei kontynuacji. Świetnie bawiłem się w SC1, 2 i 3 i nie byłem znudzony że schemat rozgrywki jest ten sam, dochodzi tylko lepsza grafika i dodatkowe elementy gameplayu. PoP bez cofania czasu ? Cel-shadingowa grafika ? Co to jest ?

Nowy splinter cell, nowa rozgrywka.. fajnie, ale jakbym chciał zmiany, to pograłbym chętnie w podobny tytuł, ale nie jako/zamiast kontynuacji jednej z mojej ulubionej serii !

Nie zakładam z góry że mi się nowy SC nie spodoba, ale na pewno będzie mi brakowało starego schematu zabawy. A przechodzenie po raz kolejny którejś z poprzednij części, już tak nie cieszy.

Edited by ArkejD
Link to comment

Był pokazywany gameplay nowego SC, poszukaj na youtubie, tylko już jakiś czas temu. Czyli pewno dużo, uległo zmianie.

 

Dla mnie nowy SC, a dokładnie zmiana, jaką przeszedł, jest rewelacyjna, przynajmniej w teorii. Poszukiwany, zdradzony agent, który jest zdany tylko na siebie, hehe, jak cholera przypomina mi to świetny film "Wróg Publiczny", chodź trochę inna koncepcja ale.... Albo choćby scenariusz jak z Bourne, no nic jak dla mnie tylko czekać, i chłonąć w końcu jakąś nową informacje.

Link to comment

O ile watek fabularny moze byc ciekawy, choc chyba nie wrozy tak porywajacego scenariusza jak Tozsamosc Bourne'a, to o gameplay mocno sie boje. Cytujac tamten artykul; gra byla 3-krotnie przepisywana, gdyz byla po prostu niegrywalna! :F

Sam byl dobry jaki byl :>. Ostatnia czesc juz byla dla mnie tak namieszana, ze po poltorej godziny zabawy w pierwszej misji, okrazeniu mapy 3 razy, zabiciu wielu ludzi nie wiedzialem co mam w koncu (pipi)a robic. Za to pierwsze 3 czesci rzadzily.

Tresc jak widac zaczela przerastac forme i nie wychodzi to tytulowi na zdrowie.

Link to comment

Według Wikipedii TBA 2008, według Gamespot'u Q4 2008, według brytyjskiego Play.com 24/10/2008 a według IGN - US: October 2008

Europe: October 24, 2008, Australia: Q2 2008

 

Daty oscylują tak na końcówkę 2008(prócz Australii) a biorąc pod uwagę to, że na Play.com i na IGN Europejską datę podają na 24 październik więc można uważać to jako datę premiery.

Edited by MESHtro
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jeżeli to prawda co tam piszą to gra zostanie... skasowana i napisana od nowa, a premiera w... 2010 :o Bardzo lubię tą serię ale niepokojąca była cisza i zerowe nakręcenia hypu wokół Conviction. Coś im poszło nie tak, przekombinowali pewnie. A powinni pójść śladem bardzo udanego Chaos Theory.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...