Skocz do zawartości

Splinter Cell: Conviction


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie, nie. Już wyjaśnione. Dystrybutor wysłał im same angielskie wersje, jutro mają dostać PL. Tak więc jutro jadę wymienić. Co do ustawień, to nie mam Xboxa od wczoraj i wszystko mam na PL ;)

 

Dopiero teraz to zauważyłem:

 

http://www.ultima.pl/Splinter_Cell_Conviction_ANG/i8790/

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Najwyższa pora na zmiany, już pierwsze filmiki pokazały, że to będzie mocny powiew dla serii, więc nie wiem Dab na co Ty czekałeś.............grę skończyłem i uważam ją za bardzo udany projekt, cieszy mnie fakt, że są na tym świecie studia które nie boją się nowego, gra na solidne 9 zasługuje, w takiej postaci skradanki jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi oto, że nie ma wyboru. Są momenty w których trzeba robić SIEKE, oraz takie w których trzeba się skradać. Nie da się wybrać jak chcemy przejść grę.

 

Oto mi chodzi. Takich gier ostatnio zaczyna do nas napływać więcej Batman/Splinter Cell/Spider-Man ( nowy ) to bedą gry podobnego pokroju. Liczyłem na to że SC będzie ciut w innym kierunku, czyli takim jak był w teorii chaosu ( najlepszej części )

 

Nic, gra "zaliczona" pozostaje czekać na Alan Wake, w sumie już powinien być do "pobrania" nie wiem czemu go nie ma. Może przez debilnych dojczów którzy zrobili zbyt wiele wycieków.

Odnośnik do komentarza

Grałem w poprzednie części na PC, SC:Conviction pierwszy na x0, ale jak na razie to zasługuję na -9/9 jest inne podejście do rozgrywki, tak jak napisał Soul, graficznie też trzyma całkiem wysoki poziom. Jak grę ukończę to ocenie całość, w tym momencie to taki RE tyle że nie strzela się do zombie, za to + :_)

Odnośnik do komentarza

Została mi już końcówka ale nadal mam wrażenie że gra jest za prosta. Gram na realistic i porównując do poprzednich części jest imo za łatwo. Nie było póki co momentu abym się zaciął czy nie był w stanie przejść za 2,3 razem. Jak sobie przypomnę wcześniejsze części to AI to jest jakiś śmiech. Pada 4 gości na w jednej chwili od mark and execute a reszta idzie w druga stronę. Wtf? Zwabiam kamerą gości do siebie to (pipi)ą w kółko tą samą regułkę i nawet nie podejdą. Bez sensu. W sumie zabawa dobra - ale jako że serię splinter cell oceniam wysoko dla mnie się coś jednak w tej części nie udało. Za mało różnorodnie, słabe ai grafika bez polotu.

Acha i ktoś kto pisał że trwa gra 5 h to jakiś debil. Tyle.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Rewelacyjna gra, nie żałuję ani złotówki. Bałem się trochę czy to nadal będzie rasowa skradanka, ale po przejściu singla i kilkunastu operacji specjalnych, nie mam najmniejszych wątpliwości. Owszem, Conviction jest po części shooterem TPP z osłonami, ale to w dalszym ciągu skradanka, od początku do końca. W recenzji która jest w nowym PE dobrze to określono. Przy pierwszym przejściu szedłem na żywioł chcąc szybko poznać fabułę (jest bardzo porządna i wyjaśnia kilka rzeczy). Przy drugim przejściu starałem się wszystko przejść po cichu, odkrywałem przy okazji rzeczy które mi umknęły za pierwszym razem. Jedyna wada jaką widzę to troszkę za dużo akcji gdzie trzeba strzelać i ganiać bo wpadają kolesie i wiedzą gdzie nas szukać. Wolałbym całą grę móc przejść bezszelestnie. Szkoda że nie ma statystyk w singlu. Dla maniaków bicia rekordów są za to operacje specjalne. Prawie wszystkie miejscówki w grze są świetne i bogate w detale. Grafa może nie powala, ale silnik Unreala jak zwykle trzyma poziom. Płynna animacja, żadnych zwiech i problemów. Animacja Fishera budzi respekt. Podoba mi się jego nowy wizerunek w sweterku i z plecaczkiem. Miło że pojawiają się czarno białe gogle, choć widoczność jest gorsza niż kiedyś i nie da się w nich cały czas paradować. Nowe patenty uważam za udane, mark&execute jest kozacki, tak samo czarno biały kolor gdy nas nie widać. Przesłuchania są może słabsze niż w The Punisher, ale też można się zabawić. Broni dali mnóstwo, ucieszyłem się z wybuchowej kamery dźwiękowej. Szkoda że spaprano zachowania wrogów którzy często nie idą w jej kierunku. W dodatku powtarzają się ich teksty, ale generalnie SI i teksty oceniam na duży plus. Sypią się fucki i damn it, jest dobrze. Głos Fishera (jak zwykle świetny Ironside) pasuje doskonale.

 

Kompletną bzdurą jest że gra jest krótka i starcza na kilka godzin. Jest singiel (wielokrotnego użytku), jest kampania co-op-split, są wspaniałe misje specjalne które przechodzi się jak osobną część bez fabuły. Szczególne wrażenie zrobiła na mnie ambasada rosyjska. Dużo mógłbym jeszcze pisać pozytywów o grze. Ubisoft Montreal dał radę, odświeżył serię i nie zepsuł. Choć ortodoksyjni fani pewnie będą mocno narzekać. Ja tam grałem we wszystkie części (moja ulubiona jest jedynka) i Conviction stawiam na trzecim miejscu zaraz za Chaos Theory. SCC to nowoczesna, dynamiczna gra w klimatach przygód Bourne'a i Bauera. Daję mocne 9/10.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Jestem fanem SC od 1 czesci. Zawsze ten klimat przemawial do mnie 100razy bardziej niz chowanie sie pod pudelkiem, w koszu na smieci i ogladanie 1,5godziny filmow u japoncow...

Gdyby graficznie ta gra prezentowala sie lepiej mielibysmy mega rewelacje, niestety w dzisiejszych czasach wyglad gry jest dla mnie bardzo wazny, ale pomimo tego, ze gra wyglada tylko poprawnie - wciaga niemilosiernie.

Szkoda, bo na 1 Xie to wlasnie SC wyznaczal trendy graficzne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...