Skocz do zawartości

Splinter Cell: Conviction


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

6h maks. Wcale nie trzeba biec na chama do przodu. A zresztą napisy pomocnicze wyświetlane w tle same sugerują co robić, gdzie się udać itd. Gra jest bardzo łatwa, ale gra się bardzo przyjemnie. Szkoda tylko, że pokpiono sprawę z końcówką i w sumie podjęta decyzja nie ma żadnego wpływu na koniec gry.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

Mi kampania bez co-op'a zajęła tak ok. 8-10h na Realistic. Świetna gra akcji. Powiedziałbym, że rozpierduchy i akcji skradankowych jest tak 50/50. Jak komuś nie podchodzą skradanki z krwi i kości, ale chętnie poskręca parę karków, czasem zaatakuje od tylca czy z gzymsu czy też z uporem maniaka powyrzucałby ludzi przez okno to można grę polecić bez najmniejszych oporów :)

 

Bardzo fajna kampania, co-op daje radę, no i do tego dochodzą dodatkowe tryby gry.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem gra jest trochę nierówna, zdarzają się jej misje bardzo fajne, które bardzo miło się przechodzi, zdarzają się także dłużyzny i nuda (np. końcowka kampani w coopa). Podobają mi się wstawki filmowe, choć fabuła jest nieco sztampowa to jednak są dobrym urozmaiceniem. Moim zdaniem fajnie też działa tu AI wrogów nie są to totalne bezmózgi czekające na likwidacje (poza oczywiście niektórymi celowo sztywno przypisanymi przeciwnikami w celu ułatwienia rozgrywki) i widowiskowe przesłuchania dając "swobodę" w wykorzystaniu elementów otoczenia. Ostatnia rzecz to sterowanie i interfejs - menu jest mulące, sterowanie udziwnione a przełączanie między gadżetami i broniami na D-padzie niewygodne (tutaj aż prosiło się o kołowy system z Mass Effect 2). Gra tak na 7/10 czyli dobra i przyjemna, ale mnie w żadnym elemencie na kolana nie powaliła.

Odnośnik do komentarza

skonczylem gre i mam mieszane uczucia, o ile na poczatku bylo wow i ogolnie mega fun pod koniec gry gdzies to uplynelo.

 

wlaczylem tez tryb hunter i bez rewelacji. mialem nadzieje ze gra na tyle mnie wciagnie zeby ukonczyc te tryby a tu sie zapowiada ze tylko skoncze co-opa i gra leci na wymiane ;)

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem singla, nie mam wszystkich broni, brakuje mi trzech. Czy to normalne, bo podobno nie musiałem ich zbierać, by znalazły się na wyposażeniu? Czy zdobędę je dopiero po przejściu coop'a?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Szukam także chętnego na coop'a, wyzwania i co tam jeszcze ... Chętnie zagram, najlepiej jutro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...