Skocz do zawartości

Splinter Cell: Conviction


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

imo gra wygląda bardzo dobrze. co prawda do Uncharted 2 podejścia nie ma, ale nie o to tylko chodzi, żeby gra była do bólu śliczna.

graficznie mi bardzo odpowiada, jest surowo i na swój sposób mrocznie (bardziej ciemno niż strasznie ; ]), w przeciwieństwie do zaprezentowanych na E3 cukierkowych lokacji w U2.

 

o ten tytuł akurat się nie obawiam.

 

a co do FM3, to rozwalił mnie komentarz w ostatnim N+... że gra wygląda 'tylko dobrze' (!)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Czekam na tę grę coraz bardziej, graficznie prezentuje się dobrze, charakter rozgrywki zależny jest od poziomu trudności co bardzo mi odpowieda bo na klasycznego SC nigdy bym nie spojrzał :-)

 

Gooralesko: To jest jednak gra robiona przez zewnętrznego developera, więc fajerwerków nie ma co się spodziewać, MS musi najpierw rozbudować bazę swoich developerów na wzór Sony, ale nawet w takim przypadku za super grafą idzie długi okres produkcji, ja chyba wolę coś pomiędzy mniej więcej tak jak jest teraz, czyli dobre grafika i bardzo dobra grywalność.

Odnośnik do komentarza
imo gra wygląda bardzo dobrze. co prawda do Uncharted 2 podejścia nie ma, ale nie o to tylko chodzi, żeby gra była do bólu śliczna.

Właśnie o to chodzi, żęby była do bólu śliczna skoro wychodzi tylko na jeden konsolowy system to mogliby choć stworzyć w przeszłości wydajny silnik (Turn10 się udało), który zachwycałby wizualiami. Ale nie, lepiej wziąć stare gów.no od Double Agenta stworzyć nowe tekstury ale braku wydajności silnika na którym Conviction jedzie nie przeskoczą. Dlatego wygląda jak wygląda. Już demko na E3 zalatywało śledziem w większości momentów tekstury jak z czasów 2002 roku plus mizerne cienie i brak jakiegokolwiek efektownego wykorzystania jednostek shaderowych. ja jestem zawiedziony na całej linii oprawą. Nic nie mówiłem jak Fable 2 było takie se. Nic nie mówiłem jak Halo Wars nie było olśniewająco piękne. Również nie narzekałem w przeszłości na jakość opraw Forzy 2 czy PGR'a 4 bo widać było pośpiech i chęć jak najszybszego zalania rynku dobrymi ekskluziwami. Ale teraz? Po tylu latach degvelopingu Conviction wygląda jak ku.pa, Alan Wake nie pokazuje pazura w kwesti jakości oprawy o jadącym na silnku H3 ODST nawet wspominał nie będę bo to nie liga Killzone 2. Cóż skoro dla was:

 

Przecież nowy Splinter wygląda bardzo dobrze

 

tak się mają sprawy to spoko. Ja chcę tylko ładniejszych exów i nic nie będę miał do zarzucenia Microsoftowi.

 

EDYTA:

 

Jak to jest dla was: Conviction wygląda dobrze to, co niektórzy, kupcie sobie okulary

 

939336_20090602_790screen003.jpg

939336_20090602_790screen005.jpg

939336_20090602_790screen006.jpg

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gooralesko: Nie wiem o co Ci chodzi, jak ODST wygląda dupnie to wygląda, to widać, ale ta gra wygląda bardzo dobrze, ja tam niczego nie neguję, bo mi oprawa tej gry bardzo się podoba, bazuję na swoich odczuciach, nie rozbijam żadnej gry na piksele, trochę gier też już widziałem.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Przecież na tych screenach gra wygląda dobrze tak jak powinna. Tym bardziej nie zapominając że, będzie nam dane poruszać się po rozległym-otwartym świecie a wiadomo że, niesie to za sobą cięcia w grafice.

 

Zgodzę się że, exy na xboxa często wyglądają średnio (fable2, forza 2, too human, halo wars, L4D, h3 itd.) ale akurat SC:C prezentuję się na prawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza

Gorzej grafika wyglądała chociażby w Assassins Creed. Grafa jest w porządku, jak dla mnie wypaśna. Druga sprawa - dajcie spokój nie samą grafiką gracz się jara. Dla mnie liczy się grywalność, ciekawe rozwiązania i przede wszystkim coś nowego i odkrywczego, co by tytuł nie przynudzał. Spójrzcie na to z drugiej strony: obniżona jakość tekstur pozwala na większą liczbę detali, płynniejszą animację i brak spadków klatek.

Odnośnik do komentarza

Więcej używał tego systemu polegającego na tym, że przeciwnicy rejestrują ostatnią pozycję Sama. Częściej też brał przeciwników jako żywą tarczę. Ciekawie wypada również opcja polegająca na zaznaczeniu kilku obiektów i wykonania różnorodnej akcji jednym przyciskiem. Raz na przykład gościu z Ubi wybrał lampę i jednego z wrogów, co zaowocowało wyważeniem drzwi, strzeleniem w lampę, strzeleniem w przeciwnika i następnie szybkim złapaniem drugiego oponenta. Mi się taki Splinter podoba, może wreszcie się przekonam do tej serii.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię, że ta gra będzie porażką graficzną, ale na tych screenach, które wrzucił @pleju gra wygląda słabo. Po trailerze w HD grafika mi się podobała, teraz po tych screenach doznałem jakiegoś szoku. Zawsze Splinter zamiatał graficznie itd, a tutaj taki zonk.

 

P.S. Czepiacie się Halo 3, a dla mnie graficznie to całkiem dobry tytuł. Na 8+ za grafe, 10 za całość. L4D, HW i Fable 2 również można tyle wlepić.

Odnośnik do komentarza

Bez urazy ale jeżeli się sugerujesz tymi dwoma screnami no to grubo. Wystarczy spojrzeć kilka postów wcześniej na screeny Gooralesko albo choćby na nowy trailer. Z najpiękniejszej gry można zrobić wstrętne foty. Daleko szukać nawet Killzone 2 ma w necie dużo fot oszpecających, kompletnie nie oddających jak wygląda na żywo. Nie sugeruj się tymi dwoma fotkami.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...