Skocz do zawartości

Splinter Cell: Conviction


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Splinter Cell: Conviction wkracza w fazę Alfa !

CO !!!???

... Nie mam pytań - powiem wam tylko tyle że co do grafiki, nie wysuwajcie jeszcze żadnych opinii, bo może być pod tym względem jeszcze killerem ...

Ja nie mogę ... Że nie byli spoceni wtedy na E3 jak pokazywali tamtego builda O_O ...

 

Prawda jest taka że nie mieli pomysłu co dalej robić z Rybakiem (o inne powody nie wnikam, bo i pewnie głębsze istniały), i w końcu wymyślili jakąś konwencję.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No tak chamsko masz, że ze 229 zeszli dobroczyńcy :P

 

Ale co tu się sklepom dziwić jak Sony na PSPGO w cyfrowej dystrybucji sprzedawać będzie gry w takiej samej cenie jak wersje pudełkowe, heh. MS też jak widać niezłe cyrki szykuje z games on demand, ME w Australii za 6.000 MSP :lol:

 

 

EDIT:

 

Co do cen w Ultimie to w tych dwóch przypadkach mnie rozwalili oszuści jedni: http://www.ultima.pl/Prototype/i6920/ i http://www.ultima.pl/Virtua_Tennis_2009/i6971/

 

Nie wiedziałem, że w Polsce były gry z sugerowaną ceną 280 i 270zł :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

To jest właśnie sytuacja na polskim rynku. O niej kiedyś pisałem, a Trzcina próbował przekonać mnie, że ceny gier na PC wcale niższe, niż na zachodzie, nie są.

 

EDYTA: Po wróceniu do takiej perełki jaką jest HL2 z episodami mam ciśnienie na jakiś nowy ambitny tytuł. Może Conviction i Alan Wake zapewnią mi wysokiej jakości rozrywkę. Bo te crapy, w które ostatnio gram/grałem (Dark Sector, Force Unleashed, Bourne Conspiracy) sprawiają, że nie chce mi się w nie w ogóle grać. W takich chwilach aż się prosi by przyszła już coroczna jesień hitów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Info na temat co-opa ... dla mnie jedno wielkie daaamn i nie mniejsze wooow

 

 

Wedlug magazynu Oficial Xbox Magazine: Okazuje się, że tak na dobrą sprawę tryb współpracy będzie grą w grze. I to dosłownie. Twórcy nie poszli na łatwiznę i zaprojektowali całą osobną, sześciogodzinną (!) kampanię, która opowie nam wydarzenia dziejące się na dwa miesiące przed główną fabułą Splinter Cell: Conviction. W trakcie rozgrywki dowiemy się w jaki sposób pociski EMP zostały wykradzione rosyjskiemu wywiadowi i sprzedane tamtejszej mafii, a te wydarzenia mają duże znaczenie dla scenariusza kampanii dla jednego gracza. Głównym bohaterami tej kampanii będą Daniel Sloane-Suarez (o pseudonimie Archer) oraz Mikhail Loskov (Kestrel). Choć para ta początkowo nie będzie sobie ufać, w trakcie zabawy usłyszymy jak powstaje między nimi więź (m.in. poprzez wymieniane przez nich dialogi).

 

Jest jeszcze drugi tryb co-op, nazwany Third Echelon Mission ? w jego skład wejdzie sześć misji rozgrywanych na czterech mapach z kampanii co-op, dwie zaś będą nowe i dostępne tylko w tym wariancie zabawy. Będzie je można rozgrywać według kilku różnych zestawów zasad: Hunter (wyczyścić mapę z przeciwników), Infiltration (ciche pozbycie się wrogów z mapy), Last Stand (ochranianie głowicy EMP przed falami oponentów), Face Off (dwóch graczy walczy przeciwko sobie, od czasu do czasu są wspomagani przez AI).

 

Jeszcze więcej informacji przyniesie kolejne wydanie pewnego polskiego magazynu o grach, którego redaktorzy objęci są embargiem. Do sprzedaży trafi ono jednak już 22 grudnia, długo więc nie musicie czekać...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...