Skocz do zawartości

Splinter Cell: Conviction


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

pleju - daruj sobie wrzucanie takich screenów... są one zrobione podczas oglądania najnowszego trailera... zobacz, tu są: http://gamersyde.com/gallery_11221_en.html w jeszcze gorszej jakości, zadowolony? Dla porównania screeny z Killzone 2 też zrobione podczas oglądania trailera: http://gamersyde.com/gallery_9660_en.html - jakościowo podobne do tych ze Splinter Cella, a wiadomo jak gra wygląda w rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza

"w praniu" to gry prezentują się zwykle lepiej niż na screenach z filmików z gameplaya[bo w ruchu wszystko wygląda lepiej], tak samo jak gameplaye[bo to zwykle prawie to samo] i gorzej niż na oficjalnych screenach[bo są zawsze fotoszopowane i dobrze przemyślane. zawsze] :ninja:

 

dajcie spokój grafice, od ponad roku gry trzymają podobny, wysoki poziom pod tym względem, niektóre tylko wyrózniaja się na plus lub minus designem, mi pasuje że to właśnie pod względem projektowym i artystycznym ocenia się teraz coraz częściej grafikę w grach a mniejszą uwagę przyklada sie do rozdzielczości tekstur i technicznych wodotrysków.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Screeny wyciągnięte właśnie z owego filmiku. Nie zwykłe, po prostu zrzucone. Stąd jakość. Zresztą to nie grafika ma robić. Tylko nowe patenty i SAM FISHER który wraca i wróci w najlepszej formie.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Serię się albo kocha albo ogląda MGSa ;)

 

Każda część była dla mnie unikatowa. Nawet Double Agent który różnił się w wersji na 360tkę i Xklocka. Klapek nie ściągnę bo to jedna z moich ulubionych serii ever.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Rozumiem, że jesteś rozgoryczonym dzieciakiem i musisz się wyżalać z tego powodu, że 360tka nie może konkurować z PS3 ale jednak proponuję o ton niżej. Zagrywasz się w cienkiego graficznie Wolverine'a i jakoś niespecjalnie przeszkadza Ci poziom graficzny.

A jakie to screeny są słabe? znowu te z filmiku?

Odnośnik do komentarza
Zagrywasz się w cienkiego graficznie Wolverine'a i jakoś niespecjalnie przeszkadza Ci poziom graficzny.

A co ma piernik do wiatraka? Wtedy chyba próbowałeś mnie pod(pipi)ić i się udało. Teraz próbowałeś zabłysnąć porównaniem a tylko się ośmieszyłeś.

 

Jakość graficzna multiplatformowego Wolverine'a i innych gier z X360 ma się nijak do słabej jakości tekstur w Conviction. Nigdzie nie stwierdziłem, że psioczę na grafikę w nowym SC bo nie lubie grać w tytuły z brzydką, niedopracowaną oprawą. Masz braki w logicznym rozumowaniu dlatego napisałeś tą pierdę o Wolverinie.

 

ale jednak proponuję o ton niżej

Ja proponuję o dwa tony wyżej.

 

 

Tak widzicie się kończy krytyka nadchodzącej gry na tym forum. Zlecą się takie marvelusy jeden z drugim, wy(pipi)ią z tekstem, że krytykanci są ślepcami, których zdanie się nie liczy i po kulturalnej rozmowie.

 

Gdybym to ja jeszcze krytykował coś czego nie jestem wstanie ZOBACZYĆ czyli nie byłbym wstanie udowodnić, że dany element jest kiepski. Ale oprawę wideo twórcy zaprezentowali na filmach, a skrinacze są dostępne w necie, więc nie rozumiem tego usilnego przekonywania, że czarne jest białe.

 

Klapek nie ściągnę bo to jedna z moich ulubionych serii ever.

A już wszystko jasne. Pyskaty fanboj SC się znalazł, któremu gul latał jak czytał moje posty krytykujące jakość tekstur i ogólnie oprawy wideo. Spoko panie "wspaniały" już ci więcej nie będę dokuczał. A czekaj sobie na tego SC z wywieszonym jęzorem, z klapkami na oczach. Mam to w du.pie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Znawcy w temacie którzy widzieli i grali w Conviction mają zupełnie inne zdanie niż Twoje, gdzie widziałeś ową grę tylko na filmiku i screenach. Sorry ale, nie jesteś dobrym krytykiem. :)

 

Ja gram - jeśli grywalne to gram, bez względu na grafikę. Co jak co, ale SC:C brzydki nawet w części nie będzie więc gorączkujesz się okropnie. Zawadza zdanie inne niż Twoje? uszanuj. Ja Twoje szanuję i proponuję 5 tonów niżej, oraz zakup PS3, wypaśnego pc. Napawaj wzrok, nie męcz innych.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No, byłem dzisiaj w saloniku to sobie kupiłem. Od razu w domu sobie przeczytałem ten play-test i chyba jeszcze bardziej mnie nakręciło na tę grę. Podobało mi się jak czytałem o tym wyłamywaniu rąk i dźwigniach, a także o używaniu otoczenia w rozgrywce. Dobre patenty, że można do każdego poziomu podejść trochę inaczej. Wyświetlanie informacji o "misji" na otoczeniu też miodzio. Ciekawe jak będzie przedstawiony poziom z Waszyngtonem skoro ma się tam odbywać duża część gry, czy będzie podzielony na kilka części niezależnych od siebie, czy może jeden duży level w stylu sandbox. Co do oprawy graficznej to chyba nie będzie tak źle skoro reckę pisały dwie osoby, które ograły pierwszy level i piszą, że zapowiada się jedna z najlepszych pod względem graficznym gier tej generacji.

Odnośnik do komentarza
Co do oprawy graficznej to chyba nie będzie tak źle skoro reckę pisały dwie osoby, które ograły pierwszy level i piszą, że zapowiada się jedna z najlepszych pod względem graficznym gier tej generacji.

Aha, no to cieszmy się jak Pan przykazał ;) Czekam na swoją prenumeratę i nadal nie ma. Zapewne dziś przeczytam ten play-test. Napisz mi ino steryd jaki duet łupał w tą grę?

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Właśnie o tym newsa zamieszczałem, kur.wa jego mać. Jedyną możliwością dla SC:C był grudzień i widać narobili w porty przed Modern Warfare 2 i jeśli mam rację to na grę pewnie nam przyjdzie poczekać co najmniej do końca lutego...

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Czyli potwierdza się powoli to że, większość wydawców przenosi swoje "hity" na przyszły rok. Teraz wcale jesień-zima nie 09 nie będzie obfitowała w wysyp gier. Szkoda jak cholera Splintera przeżyłem Mafia 2, RDR, ME2, Gow-3, HR a teraz SC:C rzesz kur... Zaraz się okaże że, nic w tym roku już nie wyjdzie ciekawego.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pieniądze nie są żadnym problemem, ja po prostu nie dam za żadną grę 200zł. Tym bardziej, że coraz częściej można nówki po miesiącu, dwóch wyrwać za połowę ceny, np. Overlord 2, dopiero co gra wyszła, a na Allegro już nówki po 120 zł na aukcjach widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...