Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ratchet and Clank: ToD czy może Assassin's Creed?Która gra jest bardziej miodna , jeśli można tak to określić? ;)

Assassin wyszedł teraz bodajże w platynie i mam takie pytanie.Czy wersja platynowa jest po polsku i ma zainstalowanego patcha?

 

 

 

Asassins Creed to przereklamowany, pusty, niedopracowany badziew. Pograłem 3 godziny i miałem serdecznie dosyć. Szkoda 80 zł, więc nawet nie myśl o jej zakupie, ale pożyczeniu od kolegi na jedną dobę.

 

Odnośnik do komentarza

takim tokiem rozumowania to chyba nigdy bym nie kupił gry sportowej :P tym bardziej mam głód na piłkę nożną bo w tej generacji na dobrą sprawę jeszcze w żaden tytuł o tej tematyce ,dużo nie grałem.

 

LBP,Fallout3,Bioshock- 2 gry z tych do wyboru,pomóżcie :D(Far Cry 2 i MS2 już skreśliłem)

Odnośnik do komentarza

niech jeszcze ktoś mi napisze ,że najlepiej wziąć LBP i dalej będę w punckie wyjścia :P.Tzn na bank te trzy gry kupię(F3,Bioshock i LBP) ,pytanie tylko które pójdą na pierwszy ogień ,bo na wszystkie mnie nie stać.

 

Chyba wybieram Bioshocka(w ile się ją przechodzi?)-od zawsze go zazdrościłem xboxowcom :),to teraz pytanie czy LBP czy F3-wogóle kiedy ma wyjść polska wersja bo preorder w psx extreme dotyczy tylko angielskiej

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście mam zamiar importować Eternal Sonata z US, bo brak rpgów na PS3 powoduje u mnie zaparcia! a Disgaea 3 to bardziej sRPG >.>

 

Mam dylemat tylko odnośnie pozycji 2 i 3, bo więcej niż 3 gier nie chce kupić z braku czasu na je wszystkie ;p mam do wyboru Armored Core for Answer, Golden Axe, Fallout 3 (tutaj może PC bo taniej) Silent Hill 5 (podobnie jak F3)......ktoś ma jakieś wieści o Golden Axe? na sieci prawie nic, a premiera za parę dni.....jestem bardzo ciekaw, czy będzie klop, czy lepsze od Heavenly Swords oO

Odnośnik do komentarza

No ja myślę że najpierw powinieneś kupić bioschocka, przejsc, sprzedać a w miedzyczasie doczekamy sie wersji PL Fallouta. LBP I F3 to gry na dłuuugie godziny grania, więc teoretycznie długo byś czekał na Bioshocka (jeśli mówimy o przechodzeniu i sprzedawaniu).

 

@Granat1987

 

No właśnie ja też się przymierzam do Dead Space, poważnie sie zastanawiam nad preorderem bo bardzo mi brakuje takich klimatów w takim wykonaniu :) 

Oczywiście pozostałe wymienione tu tytuły są dla mnie obowiązkowe i podobnie jak u Ficusia rozchodzi się jedynie o kolejność :) LBP na szczęście kupi moja połowa więc zostanie kasa na MS2 lub FC2 (z naciskiem na MS2, z FC2 czekam na recke w PE i może kupie ale jako używke z allegro)

Odnośnik do komentarza

Wkoncu posiądając ps3 czuje ze mam konsole nowej generacji. Wychodzi masa swietnie wygladajacych gier a ja nie wiem na co wydac kase(. Tego mi brakowalo!:) Dzisiaj zaczynam jesienny szturm od Wipeouta HD a takto to naprawde nie wiem z kad wziac pieniadze ( i czas) zeby zagrac we wszytskie gry ktore chce w tym roku czyli : Brothers in Arms, Dead Space, Bioshock, Silent Hill, Alone in the dark(dostaniemy znacznie poprawioną/dopakowaną wersje), Resistance 2, Prince of Persia, Tomb Rider Underworld,White Knights Chronicles, Valkyria Chronicles a oprocz tego chce jeszcze nadrobic Foklore...

 

P.S. Zapomnialbym o Pure ktorego demko zrobilo na mnie swietne wraznie. Tylko gdzie nowy SSX?? :(

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...