Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dylemat: Fallout3, Tomb Raider U, Street Fighter 4, GRID, PES2009 - na tę chwilę mogę sobie pozwolić na 2 tytuły z tej grupy. Słyszałem, że PES jest słaby [obczaiłem tylko demko,ale to trochę mało żeby w pełni ocenić całą grę], ale mam już dość ciorania w PESa 2008 na PS2 vs CPU [ileż można? ;) ]

 

Hmmm ja jako zwolennik F3 polecałbym właśnie ten tytuł jeżeli nie grałeś w niego na blaszaku. ja proponuje konfiguracje F3 i GRID (krótko grałem u kumpla ale spodobał mi się) albo SF4 i PES09, tomba odradzam.

 

COD5. Battlefield Bad Company albo RE5 nie wiem na jaki tytuł się zdecydować <_<

 

COD5 nie bierz, bardziej bym polecał albo kupić cod4 albo poczekać na cod6 jak już 8) a co do BF:BC i RE5 jeżeli jesteś fanem serii RE i lubisz te klimaty powinieneś zagrać, jeżeli nie polecam wtedy BF-a.

Odnośnik do komentarza
Panowie mam dylemat: Fallout3, Tomb Raider U, Street Fighter 4, GRID, PES2009 - na tę chwilę mogę sobie pozwolić na 2 tytuły z tej grupy. Słyszałem, że PES jest słaby [obczaiłem tylko demko,ale to trochę mało żeby w pełni ocenić całą grę], ale mam już dość ciorania w PESa 2008 na PS2 vs CPU [ileż można? ;) ]

 

Za PESa w te liste wrzucilbym FIFA 09. A z listy nie wiem co bym wybral bo wszystko z innej parafii. Wzialbym jedna gre sportowa - albo FIFA albo SF albo GRID i do tego TR albo Fallout 3.

 

Lubisz RPGi to Fallout - choc nie jest to gra porywajaca. Lubisz przygodowki wtedy Tomb Rider. Dla mnie Tomb Rider (pomijajac bugi) jest pozycja bardzo udana i jest rownorzedna alternatywa Fallouta...

 

 

Odnośnik do komentarza

Teraz ja, ja!

 

Killzone 2 czy Godfather 2? Lubię shootery, ale niekoniecznie w przyszłości (co nie zmienia faktu, że Gearsy 1, bo 2 już niekoniecznie mi się bardzo podobały), natomiast uwielbiam sandboxy, jak np. Godfather. Klimacik też mi pasuje. Ale podobno ta ga jest crapowata, w przeciwieństwie do Killzone.

Odnośnik do komentarza

zakupiłem ps3 używane, będzie za jakieś kilka dni ^_^ obowiązkowo mgs4 dokupiłem , no a ratchet and clank był już w zestawie. niespodziewanie dostałem mały zastrzyk gotówki teraz i mam zamiar kupić gta 4 jeszcze + ew jeszcze jedną w miarę tanią grę, więc pomóżcie bo nie mogę zdecydować : uncharted, little big planet czy może oblivion goty edition ( grałem na kompie, ale z chęcią zagrał bym jeszcze raz ) ew. coś dobrego w podobnej cenie - na allegro razem z przesyłką można te gry dostać za jakieś 80-90 zł, więc coś w tej cenie ew. jakieś propozycje? z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Grid nie jest taki w miarę krótki- jak dla mnie świetna gra.

W resztę z tych gier nie grałem więc nie będę się wypowiadać.

 

Battlefield Bad Company , Little Big Planet , Army of Two czy FALLOUT 3 ?

Army of Two to jak dla mnie przeciętniak więc przy reszcie gier raczej będę odradzał. Battlefield ma z kolei charakterystyczny multi który jednych potrafi wciągnąć a innych odrzucić. Podobnie zresztą jest z singlem.

Tak jak zauważył kolega poniżej że nie znamy twoich upodobań, dlatego sam musisz zdecydować co lubisz.

Ja bym brał Fallouta i LBP jednak decyzja należy do Ciebie ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...