Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką gierę warto wybrać na początek zabawy z PS3 ??

 

Tylko jedną: UNCHARTED

wpis choć by rozwiąnać dodam,że warto zacząć zdecydowanie od gier już dawno obecnych przez co bardzo tanich do kupienia-Uncharted,Ratchet ToD,Killzone2,Motorstorm PR,MGS4 itp-każda z nich świetna,każda ekskluzywna i każda kosztuje do 100zł

Odnośnik do komentarza

Warto zagrać jeszcze w pierwszego Resistance'a? Wiem, że cudów nie należy oczekiwać, ale jest tani więc zainteresowałem się tym tytułem. Czy single jest fajny i nie kończy się po 4 godzinach? No i najważniejsze, to jak się gra na multi i czy w dalszym ciągu jest z kim grać? ;)

Odnośnik do komentarza
Warto zagrać jeszcze w pierwszego Resistance'a? Wiem, że cudów nie należy oczekiwać, ale jest tani więc zainteresowałem się tym tytułem. Czy single jest fajny i nie kończy się po 4 godzinach? No i najważniejsze, to jak się gra na multi i czy w dalszym ciągu jest z kim grać? ;)

 

 

Oj warto warto. Dla mnie jedna z lepszych serii na PS3 i trochę nie doceniana. Można ją łyknąć za 30 zł, a ma jednego z najdłuższych singli wśród fps w ostatnich czasach.

 

ps jest ona nawet na normalu w niektórych momentach dość trudna (akurat dla mnie to zaleta ale niektórych może zniechęcić).

 

 

ps1 jest to mimo wszystko seria , którą albo się pokocha labo znienawidzi (ale 30 zł to w sumie kilka browarków, a jak pokochasz to na bank wydasz w niedługim czasie kasę na dwójkę).

 

ps 2 w multi nie gram, więc ci nie pomogę

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
a ja potrzebuje jakis tytułów na multi. Mam X360 i w nim BF BC, Grid, EndWar, Halo Wars.

 

teraz zakupilem ps3 i poszukuje jakiś tytułów koniecznie na multi ;].

 

pozdrawiam

oczywiście Killzone 2,potem możesz spróbować Resistance2,a z wyścigów Pacific Rift.Wszystkie świetne no i ekskluzywne.W resztę świetnych tytułów multi zagrasz na obu konsolach(CoD,BF 1943/BC itp)

 

edis- o mało bym zapomniał-jest jeszcze LBP-odpowiednika na tej generacji nie mam ale jeśli oczekujesz lajtowej zabawy to kapitalny tytuł do pogrania w 4 na jednej konsoli lub przez sieć.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
a tak, zapomniałem dodać, ze chodzi mi raczej o ekskluziwy ;].

 

Little Big Planet juz do mnie idzie oczywiście. Killzone zamawiam na dniach. Dzieki za pomoc.

 

Jakby ktos jeszcze miał jakiś pomysł z tutułem który rozkocha mnie w tej konsoli to walcie śmiało.

 

pozdrawiam

Uncharted :P prócz tego oczywiście MGS4,Wipeout HD,Ratchet,Heavenly Sword itp

Odnośnik do komentarza

Właśnie.

 

Uncharted to dla mnie jeszcze większa zagadka, niż hype na Killzone 2 przed premierą.

 

Kiedy Uncharted wychodził w 2007 roku (a pamiętam to dokładnie), nikt tutaj specjalnie się nad nim nie spuszczał. Dopiero w ciągu roku 2008, zaczął się z niego robić tytuł kultowy, pojawiający się przy każdej okazji polecania ludziom gier na PS3.

Odnośnik do komentarza
COD 5, czy KZ2? Która gra bardziej wciąga i jest bardziej żywotna? Która ma lepsze multi? W sumie zamierzam kupić obie te gry, ale nie wiem którą pierwszą. :P

 

kup obie, ale najpierw KZ2. Zdecydowanie lepsze multi, całe community oraz taktyczne zagrywki

popieram,zdecydowanie K2,CoD5 nie jest zły ale CoD4>CoD5,a dodatkowo zaniedługo MW2 :) No i dodatkowo w ładniejszego fpsa od K2 nie zagrasz na żadnej konsoli :P

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...