Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

moze polecicie jakąs gre w stylu Ratchet & Clank ? jakas platformówka godna jako następca obu czesci ? LTB mam ;].

 

 

pozdrawiam

nie

 

dzisiaj modne sa tylko fpsy

ewentualnie strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby

i te.... no.... doomowate

 

 

dzięki ... teraz już wiem co jest w modzie, tak więc zmieniam gust i kupuje jakiegoś FPS`a .... dzieki naprawde za pomoc.

 

 

swoją prośbę podtrzymuję.

 

 

pozdrawiam

łopatologicznie

nie ma nic z platformowek nie liczac 2 ratchetow

jesli masz oba to musisz czekac na trzeciego (a jesli qob kupiles zaraz po premierze na plycie za ponad sto zeta to jestes frajer)

 

jesli znajdujesz sie w takiej sytuacji to proponuje rozejrzec sie za czyms na inna konsole

(sam szukam size matters a najlepiej rozmiar ma znaczenie, oczywiscie na ps2)

ewentualnie jakies gierki na podstawie filmow dla dzieci, ale tego nie polecam

 

dotarlo??

 

ps. naprawde bez zlosliwosci

 

 

: ) myslalem, ze Twoj poprzedni post to zlosliwosc, ale chyba pokazales mi smutna prawde ... to chyba zmierzch platformówek.

 

no trudno, pozostaja ratchety ...

 

 

a moze ktos młucił w Sonika na PS3 ? nadaje sie ?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

 

Mam dylemat - PS3 mam od mniej więcej tygodnia i na razie pościągałem demka. Bardzo spodobała mi się FIFA 09 i chętnie bym kupił, ale czy nie lepiej poczekać na FIFA 10 a kasę przeznaczyć na coś innego? Mam spory wybór z racji, że dopiero niedawno stałem się posiadaczem "trójki". Co radzicie? FIFA 09 jest niby bardzo tania, ale na razie stać mnie na tylko jeden tytuł do ok. 100 PLN (nie chce używanych).

Odnośnik do komentarza

No właśnie jeszcze gry z serii Lego są niezłymi platformówkami. Lego Indiana Jones, Lego Indiana Jones 2 które wyjdzie w tym roku, Lego star Wars i Lego Batman chyba... Ale Lego Indiana Jones jest najlepsze. Nie wiem jeszcze jak prezentuje się Kung Fu Panda.

 

Kro po krok i doszliśmy do sporej liczby gier z tego gatunku. Rachety, Trine, Sonic, wszystkie Lego, LBP, Monsters vs Aliens więc "..." nie wprowadzaj ludzi w błąd, że oprócz Rachetów nie ma nic.

 

PS. Trine miał się pojawić na PSN już w ten czwartek, ale jakiś bug znaleziono i premiera została usunięta. Spodziewać się go możemy więc pewnie w kolejny czwartek.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
No właśnie jeszcze gry z serii Lego są niezłymi platformówkami. Lego Indiana Jones, Lego Indiana Jones 2 które wyjdzie w tym roku, Lego star Wars i Lego Batman chyba... Ale Lego Indiana Jones jest najlepsze. Nie wiem jeszcze jak prezentuje się Kung Fu Panda.

 

Kro po krok i doszliśmy do sporej liczby gier z tego gatunku. Rachety, Trine, Sonic, wszystkie Lego, LBP, Monsters vs Aliens więc "..." nie wprowadzaj ludzi w błąd, że oprócz Rachetów nie ma nic.

 

PS. Trine miał się pojawić na PSN już w ten czwartek, ale jakiś bug znaleziono i premiera została usunięta. Spodziewać się go możemy więc pewnie w kolejny czwartek.

o trine nie slyszalem do wczoraj

lbp wydawalo mi sie, ze znajduje sie w kolekcji pytajacego

(moze polecicie jakąs gre w stylu Ratchet & Clank ? jakas platformówka godna jako następca obu czesci ? LTB mam ;] - przeczytalem to z rozpedu jako LBP.)

lego mi jakos nie przypadly do gustu

a z tego co mi wiadomo sonic i MvsA to gierki na 6 tak samo jak spyro czy nowe crashe

oczywiscie dla kogos te tytuly moga byc duzo lepsze od przygod lombaxa i nie widze zadnego powodu by pisac, aby te osoby "nie wprowadzaly ludzi w blad"

Kac_r majac tytuly moze zapoznac sie z recenzjami, filmikami czy demami i osadzic

imo im wiecej opini tym lepiej

 

ja podtrzymuje swoja opinie, ze nalezy czekac na ostatniego ratcheta

trine mnie bardzo zainteresowal i z pewnoscia sie zaopatrze w ten tytul jednak nie nazwalbym go "gra w stylu Ratchet & Clank"

 

 

Odnośnik do komentarza

O kurde, masz juz GT5 - powiniennes je sprzedac, zarobilbys fortune, data premiery przeciez nawet nie jest ogloszona.

 

A tak na serio - odpowiedz na twoje pytanie. Gry na dwoch, ktore polecam [ktorych nie masz]: Resident Evil 5, Call of Duty World at War, Tekken Dark Ressurection, UFC 2009, Super Stardust HD, Fight Night 3, Army of Two, Resistance 2, Motorstorm Pacific Rift.

Odnośnik do komentarza
O kurde, masz juz GT5 - powiniennes je sprzedac, zarobilbys fortune, data premiery przeciez nawet nie jest ogloszona.

 

A tak na serio - odpowiedz na twoje pytanie. Gry na dwoch, ktore polecam [ktorych nie masz]: Resident Evil 5, Call of Duty World at War, Tekken Dark Ressurection, UFC 2009, Super Stardust HD, Fight Night 3, Army of Two, Resistance 2, Motorstorm Pacific Rift.

od kiedy w Resistance 2 jest coop na jednej konsoli ? O_o

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza
O kurde, masz juz GT5 - powiniennes je sprzedac, zarobilbys fortune, data premiery przeciez nawet nie jest ogloszona.

 

A tak na serio - odpowiedz na twoje pytanie. Gry na dwoch, ktore polecam [ktorych nie masz]: Resident Evil 5, Call of Duty World at War, Tekken Dark Ressurection, UFC 2009, Super Stardust HD, Fight Night 3, Army of Two, Resistance 2, Motorstorm Pacific Rift.

 

 

gt 5 prolog szerloku, mozna bylo sie domyslec ... niewazne.

 

co do COD WaW - tam jest splitscreen ? a w COD 4 ? ... COD 4 mialem na X`a, ale nie zauwazylem tam mozliwosci gry w 2 osoby.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
O kurde, masz juz GT5 - powiniennes je sprzedac, zarobilbys fortune, data premiery przeciez nawet nie jest ogloszona.

 

A tak na serio - odpowiedz na twoje pytanie. Gry na dwoch, ktore polecam [ktorych nie masz]: Resident Evil 5, Call of Duty World at War, Tekken Dark Ressurection, UFC 2009, Super Stardust HD, Fight Night 3, Army of Two, Resistance 2, Motorstorm Pacific Rift.

 

 

gt 5 prolog szerloku, mozna bylo sie domyslec ... niewazne.

 

co do COD WaW - tam jest splitscreen ? a w COD 4 ? ... COD 4 mialem na X`a, ale nie zauwazylem tam mozliwosci gry w 2 osoby.

 

pozdrawiam

Jak widzisz - uzylem ironi, do czego sam sie przyznalem linijke pozniej :P

W CoD WaW split screen jest - mozesz razem z kumplem przechodzic kampanie, grac w nazi zombies, albo w multi (tutaj akurat tylko offline z drugim graczem). W split screenie moze grac do 4 graczy.

Odnośnik do komentarza
O kurde, masz juz GT5 - powiniennes je sprzedac, zarobilbys fortune, data premiery przeciez nawet nie jest ogloszona.

 

A tak na serio - odpowiedz na twoje pytanie. Gry na dwoch, ktore polecam [ktorych nie masz]: Resident Evil 5, Call of Duty World at War, Tekken Dark Ressurection, UFC 2009, Super Stardust HD, Fight Night 3, Army of Two, Resistance 2, Motorstorm Pacific Rift.

 

 

gt 5 prolog szerloku, mozna bylo sie domyslec ... niewazne.

 

co do COD WaW - tam jest splitscreen ? a w COD 4 ? ... COD 4 mialem na X`a, ale nie zauwazylem tam mozliwosci gry w 2 osoby.

 

pozdrawiam

Jak widzisz - uzylem ironi, do czego sam sie przyznalem linijke pozniej :P

W CoD WaW split screen jest - mozesz razem z kumplem przechodzic kampanie, grac w nazi zombies, albo w multi (tutaj akurat tylko offline z drugim graczem). W split screenie moze grac do 4 graczy.

 

w takim razie wielkie dzieki bo zastanawielm sie na COD, a teraz jestem bardziej przekonany ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...