Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Killzone 2 czy Resistance 2?

Resi jedynka to wg mnie dość niedoceniona gra, bawiłem się naprawdę świetnie, natomiast po zagraniu w demo K2....cóż, doceniam poziom techniczny, ale jakoś nie dałem się ponieść emocjom, może wina dema ?

 

Mam obie gry na półce i do singla (nie gram multi w te tytuły) polecam Resistance 2. Multi ponoć lepszy jest w K2

Odnośnik do komentarza

Infamous zdecydowanie. Motorstorm jest dobry jako przerywnik, badz gdy jestes milosnikiem dorzynania (tak wlasnie) wyscigowek ;) i wymaga cierpliwosci (zeby padem telewizora nie roztluc ;) ). Infamous to przyzwoicie dluga zabawa i swietna fabula. Jedna z tych gier, ktore nie dosc ze bawia to i dac do myslenia potrafia. Tylko ze trudno te dwie gry nazwac starszymi.

 

NGS fajny jest jak nie przykladasz wagi do fabuly tylko lubisz rznac bez sensu... Chyba nawet najfajniejszy jest do rzniecia...

Odnośnik do komentarza

Star Wars: TFU odradzam. Gra jest ogólnie niezła, ale stanowczo za krótka i bez multiplayera. A drugi raz nie chce się przechodzić, więc gra na 7h i koniec.

 

Co do Mirror's Edge to polecam i to bardzo, gra niesamowita. Jest krótka, fakt, ale tania i w przeciwieństwie do SW:TFU chce się ja przechodzić jeszcze raz. I jeszcze. I znowu. Ja już ukończyłem ją jakieś kilkadziesiąt razy (!) i nadal uważam, że rewelacja :D

 

W Batmana:AA nie grałem, a Uncharted 2 to pozycja obowiązkowa KAŻDEGO posiadacza PS3 (szczerze to sam w to nie wierzyłem, patrząc na screeny to myślałem sobie "eh, nic takiego", ale zagrałem u kumpeli i (pipi)łem się w głowę, czemu ja tego nie mam...), ale wątpię żebyś dostał ją za 110zł.

Edytowane przez Wardi
Odnośnik do komentarza

tez sie zastanawiam nad Batmanem Uncharted 2 Star Wars Force Unleashed PES 2010 oraz Mirrors Edge (które juz przeszedłem na PC ale gra kozacka), chociaz nie chce wydawać na gry więcej niż te 110zł tak wiec dwie pierwsze pozycje szukać promocji albo kupić coś taniej i czekać aż stanieje .

 

Batman jest rewelacyjny i warty każdych pieniędzy. Dla mnie gra tego roku, a mimo tego, że mam i Uncharted 2 i Assassin'a 2, to żadna mnie nie wciągnęła właśnie tak jak Batman.

Odnośnik do komentarza

Infamous zdecydowanie. Motorstorm jest dobry jako przerywnik, badz gdy jestes milosnikiem dorzynania (tak wlasnie) wyscigowek ;) i wymaga cierpliwosci (zeby padem telewizora nie roztluc ;) ). Infamous to przyzwoicie dluga zabawa i swietna fabula. Jedna z tych gier, ktore nie dosc ze bawia to i dac do myslenia potrafia. Tylko ze trudno te dwie gry nazwac starszymi.

Spokojnie obydwie można wyrwać w dobrej cenie, dlatego polecam i jedna i drugą :] W cenie jednej nowszej gry masz dwie przyzwoite pozycje.

Odnośnik do komentarza

Tekken 6 czy coś innego (nie Dragon's Age, nie AC2, nie MW2 - bo we wszystkie grałem/mam) - nigdy nie przepadałem za mordotłuczkami, aczkolwiek z kumplami czasem fajnie pograć, nudziły mi się jak grałem samemu po kilku partiach, zatem rozważałem też nowego Ratcheta, ale tu pies pogrzebany -żaden Ratchet nigdy mi się nie podobał w sensie grywalności więc nie liczę na kokosy, ewentualnie możecie polecić jakąś nową pozycję w co bym pograł i bym się nacieszył :)? Dodam, że grałem w Batmana: AA i spodobał mi się, NGSII przeszedłem na X360 (jako Ninja Gaiden, więc czy ta gra ma coś jeszcze do zaoferowania ;)?)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...